R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Kullanıcılarını Küplere Bindirecek Haber TweetDeck Paralı Oluyor

  TwetDeck, Twitter Blue ile birlikte paralı olabilir. Twitter Blue'nun etkisi ile birlikte her daim ücretsiz kalacak olan uygulama artık paralı olabilir.

  Rokito Rokito 01.04.2022 17:36 412 2 dk okuma süresi
  Twitter Kullanıcılarını Küplere Bindirecek Haber TweetDeck Paralı Oluyor
  Son Düzenleme:

  Twitter kullanıcıları için bir web uygulaması olan TweetDeck birden fazla hesabı aynı anda kontrol edebilmek isteyenler için ideal bir alternatiftir. TweetDeck sahip olduğu çok sütunlu yapısıyla aynı anda birden fazla durumu kontrol edebilmenizi sağlar.

  Twitter, TweetDeck uygulamasında bir revizyon yapmayı hedefliyor. Bu revizyon kapsamında Twitter'ın TweetDeck'i kısa süre önce duyurulan Twitter Blue abonelik hizmetinin bir parçası haline getirebileceği ve bu nedenle ücretli hale gelebileceği konuşuluyor.

  Söylenti: TweetDeck Paralı Olacak

  Twitter, TweetDeck uygulamasında geniş kapsamlı bir revizyon yaparken aslında profesyonel kullanıcıları hedefliyor. TweetDeck'e erişmek için aylık 2,99 dolar bir ücret talep edilirken profesyonellere işbirliği araçları dahil olmak üzere pek çok farklı özellik sunulacak.

  Twitter ve TweetDeck ile ilgili bu tür söylentilerin ortaya çıkmasına neden olan durum ise Twitter uygulamasında keşfedilen bir kod oldu. Normalde bu koda göre aktif Twitter aboneliği olmayan kullanıcılara TweetDeck'e erişmeleri engellenmiş durumdadır.

  Ancak aynı kod tekrar incelendiğinde artık kullanıcıları Twitter Blue kayıt sayfasına yönlendirdiği görülmektedir. Kayıt sayfasında TweetDeck'in eski sürümüyle ilgili bilgilerin yer alması ise Twitter'ın bir süre daha eski versiyonu kullanımda tutacağına işaret ediyor olabilir.

  Bu, Twitter'ın İlk Girişimi Değil

  Mobil uygulamaların kodlarını inceleyen Jane Manchun Wong'a göre kodlarda yer alan bulgular TweetDeck'in Twitter Blue özellik listesinde yer aldığını gösteriyor. Ancak bunun gerçekleşebilmesi için Twitter Blue'nun dünya genelinde hizmete sunulacağı günü beklemek daha doğru olacak.

  Twitter Blue şu anda sadece Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda'da aktif olarak kullanılabilen bir abonelik hizmeti. TweetDeck tamamen Twitter Blue'ya entegre edilirse dünya genelinde pek çok kullanıcının uygulamayı kullanamaması söz konusu olabilir.

  Twitter'ın TweetDeck kullanımı için ücret talep etmesi fikri aslında yeni bir şey değil. Şirket ilk defa 2017 yılında bu uygulamayı ücretli hale getirmek için çeşitli adımlar atmaya çalıştı. Ancak belirlenen yol haritası uygulamaya konulmadı ve bir süreliğine daha rafa kaldırılmış oldu.

  TweetDeck'in revize edilmiş versiyonunu ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor. Twitter, TweetDeck hakkında ortaya atılan ücretli olacak iddialarıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Uygulama hala ücretsizken onu deneyerek ücretli olursa kullanmaya devam edip etmeyeceğinize karar verebilirsiniz.


   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • Bip
   Bip 4 ay önce
   Rakiplerin yaygınlaşması yakındır :)

  İlgili İçerikler:

  Bir Erteleme Haberi de Hogwarts Legacy’den Geldi!

  Warner Bros, bu yıl sonuna kadar çıkması beklenen Hogwarts Legacy'i erteledi. Alınan erteleme kararıyla birlikte hayranlarını üzen Hogwarts Legacy'in yeni çıkış tarihi de belli oldu. İşte yeni Hogwarts Legacy çıkış tarihi!

  Steam’den Üzen Haber Geldi! Steam Oyun Fiyatlarına Zam!

  Uzun zamandır tüm oyun sektöründen bağımsız zam yapmayan Steam, herkesi üzdü. Steam, açıkladığı son zamla birlikte oyun fiyatlarında %800'ü bulan artış meydana geldi. İşte zamlanan Steam oyunları!

  Twitter Anlaşmazlığı Elon Musk’a Pahalıya Patladı! Yine Tesla Hisselerini Sattı!

  Twitter ile anlaşmazlık sürecindeki Elon Musk, Tesla hissesi sattı. Yayınlanan raporlara göre 7.92 Milyon hisse satışı gerçekleştirdi. İşte 6.9 Milyar Dolar değerdeki satış ve nedeni!

  iPhone 14 Canlı Tanıtımını Bekleyenlere Kötü Haber Geldi!

  Apple tarafından Eylül ayında yapılacak etkinliğin detayları belli olmaya başladı. Etkinliği canlı bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir.

  Elif 1044
  Twitter Kullanıcılarını Küplere Bindirecek Haber TweetDeck Paralı Oluyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et