R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  İskonto

  İskonto nedir? Türkçe'ye İtalyanca'dan geçen bu kelime, ''indirim'' anlamına gelir. Muhasebe alanında da bir borç ve bedelin geri ödenmesi esnasında yapılan indirimdir. İskonto nasıl hesaplanır? Hemen öğrenin.

  2 ay önce 1293 Timur Demir
  3
  Dakika

  Maskülen

  Maskülen kelimesi erkeklerin baskın olduğu daha agresif şeyleri tanımlamak için kullanılır. Maskülen nedir ve ne anlama gelir? Hemen öğrenin.

  2 ay önce 1245 Timur Demir
  3
  Dakika

  Tebliğ

  Tebliğ genel olarak bir şeyi nakletmek ve aktarmak demektir. Din bağlamında ise manevi bir mesajı ifade etmek için kullanılır. Tebliğ ne demek ve ne anlama gelir? Hemen öğrenin.

  2 ay önce 1288 Timur Demir
  3
  Dakika

  PHP

  PHP bir programlama dili olurken, bu dili öğrenmek isteyenler öncelikle PHP nedir? ve PHP ne işe yarar gibi soruların cevaplarını araştırıyor. İşte PHP ile ilgili detaylar..

  2 ay önce 1416 Mucosoft
  2
  Dakika

  Fast Boot

  Fast boot, android cihazlar veya bilgisayarların işletim sistemleri olmadan iletişim kurulabilmesini sağlayan programdır.

  3 ay önce 1544 Dide Su Kaya
  9
  Dakika

  Steemit

  Steemit'den nasıl para kazanılacağını bilmeyenler, konu hakkında araştırma yapıyor. Steemit nedir? Oylama sistemi nasıl çalışır? Steemit ile nasıl para kazanılır? Detaylar içeriğimizde.

  3 ay önce 1236 Dide Su Kaya
  7
  Dakika

  Masonluk

  Masonluk, bilmeyenler tarafından sıkça araştırılan bir konu olurken, Masonluk nedir? ve Masonlar neye inanırlar? sorusu, en çok merak edilenler arasında.

  3 ay önce 1348 Gökhan Güler
  4
  Dakika

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et