R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yaşam

  Gelişen teknoloji düyasıyla beraber sosyal medya ve internet aleminde gündem yaratan olaylar, akımlar ve yaşamın içinden haberler R10.net Blog'da.

  Bazı Şirketler Haftada 4 Gün Çalışma Modeline Geçti! Verim Arttı!

  Pandemi dönemiyle birlikte daha fazla gündeme gelen haftada daha az çalışma süreleriyle verimliliğin arttırılmasına dair araştırma yapıldı. Birleşik Krallık'ta yapılan araştırmanın sonuçları umut verdi. İşte araştırma detayları!

  Emoji 70
  3
  Dakika

  Avatar 2, Tüm Zamanların En Çok Kazanan Üçüncü Filmi Oldu!

  Ünlü yönetmen James Cameron'un "Avatar" serisinin ikinci filmi "Avatar: Suyun Yolu" vizyona hızlı bir giriş yaptı. Serinin ikinci filmi yakaladığı hasılatla tüm zamanların en çok kazanan ilk 10 filmi arasına girdi.

  Emoji 6
  4
  Dakika

  Yeni John Wick 4 Fragmanı Yayınlandı! İşte John Wick 4 Final Fragmanı!

  Popüler film serisi John Wick 4 fragmanı yayınlandı. John Wick'in geri dönüşünü konu edinen serinin dördüncü filmi John Wick 4'ten daha önce fragmanlar yayınlanmıştı. Şimdiyse John Wick 4 final fragmanı yayınlandı.

  Emoji 3
  3
  Dakika

  Sismik İzolatör Nedir? Nasıl Çalışır?

  Sismik izolatör, yapıların deprem sırasında hareketini engelleyen bir cihazdır. Deprem esnasında yapıyı korur, bina sakinlerinin güvende kalmasını sağlar.

  1 ay önce 2404 Mucosoft
  Emoji Şaşırma
  4
  Dakika

  CİMER Deprem Acil Özelliği Nasıl Kullanılır?

  Kahramanmaraş'ta meydana gelen 2 büyük depremin ardından 10 ilde arama kurtarma çalışmaları sürüyor. CİMER, "Deprem Acil" özelliğini kullanıma sundu. Peki CİMER Deprem Acil nasıl kullanılır?

  1 ay önce 2628 Mucosoft
  Emoji 8
  1
  Dakika

  Depremle Birlikte Wi-Fi Aramaları Arttı! Peki Wi-Fi Araması Nasıl Yapılır?

  Acil durumlarda hayat kurtaracak öneme sahip Wi-Fi araması nedir? Wi-Fi ile arama nasıl yapılır? İşte Android ve iPhone için Wi-Fi araması yapma yöntemleri!

  Emoji 35
  3
  Dakika

  DC’nin Yeni Evreni Tanıtıldı! İşte Yeni DC Film ve Dizileri!

  Yeniden yapılanmaya giden DC Studios, son dönemdeki hata ve sorunları gidermek için evreni sıfırlamaya karar verdi. 2025'te sinematik evrendeki tüm süper kahramanların hikayesi yeni baştan başlayacak. İşte James Gunn'ın yeni DC evreni!

  Emoji Gülme
  6
  Dakika

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et