R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram'a Yepyeni Filtreler Geldi: Ancak Meta; Bu Bir Başlangıç Dedi!

  Instagram uzun zamandır fotoğraflarda kullanılan filtrelere yenilik getirmemiş olup gelişen teknolojide filtreler güncelliğini yitirmiş durumdaydı. 25 adet yeni filtre ekleyen Instagram, kullanıcıları için köklü değişikliklere gideceğini duyurdu.

  BHA
  BHA R10 Editörü
  17.11.2023 13:33 3409 1 dk okuma süresi
  Instagram'a Yepyeni Filtreler Geldi: Ancak Meta; Bu Bir Başlangıç Dedi!
  Son Düzenleme:

  Aktif olarak yıllardır kullanılan filtreler bildiğiniz üzere sadece renk değişimlerinden ibaretken yeni güncelleme ile çektiğiniz fotoğrafları baştan yaratabilecek, düzenlenebilecek ve daha göze hoş gelecek. Meta, Instagram filtre güncellemesi ile bu kadarla da bitmeyeceğini bildirip, yeni özelliklerin geleceğini de duyurdu.

  Meta'nın duyurusuna göre yayınlanan bu güncelleme ile paylaşımı yapılacak yeni fotoğrafların renk düzenlemeleri, stil seçeneklerini fazlalaştırmayı odaklıyor. Meta'nın bu güncellemesi ile kullanıcıların tercih ettiği üçüncü taraf yazılımlara ve uygulamalara ihtiyaç duymadan popüler fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram'dan tüm ihtiyaçlarınızı sağlamayı amaçlıyor. Çünkü yeni eklenen 25 filtre ile VSCO ve Picsart gibi popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarında sağlanan filtreleri de kapsıyor.

  Reels'ler Artık Dönebilecek!

  Meta'nın Instagram güncellemesi sadece filtreler değil. Şirket, reels içerik üreticileri için de güzel bir düzenleme sağlamayı planlıyor. Test aşamasında aktif edilen bu yeni özellikler ile reels videoları, Youtube gibi döndürülüp izlenme imkanı bile sağlayacak. Böylelikle artık yatay reels videoları da çekilebilecek.

  Yeni Yazı Tipleri Geliyor!

  Meta, reels ve hikayelerde kullanılan yazı tiplerine güncelleme getirip yeni yazı tiplerini de test etmeye başladığını duyurdu. Kaç tane yazı tipi ekleneceğini ya da neler ekleneceğini henüz duyurmadı. Ayrıca daha güncel bir yazı editör sayfasına ulaşabileceğimizi düşündürdü. 

  Instagram yeni özellikler

  Merhaba, ben Berkin! 1995 doğumlu, basketbol ve motosiklet tutkunu bir bireyim. Sosyal medya, WordPr...

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum

  İlgili İçerikler:

  Android 15 Beta 1 Resmen Geldi: İşte Beklenen Özellikler!

  Android 15 Beta 1, büyük ekran uyumluluğu, geliştirilmiş erişilebilirlik ve artırılmış güvenlik özellikleriyle resmen geliyor.

  EA Play Abonelik Fiyatlarına Zam Geldi: İşte Yeni EA Play Üyelik Ücretleri!

  Electronic Arts, EA Play ve EA Play Pro abonelik servislerinin ücretlerine zam yaptı! İşte Türkiye için güncellenen aylık ve yıllık EA Play ücretleri!

  Android’e ‘Cihazımı Bul’ Ağı Geldi: İşte Detaylar!

  Android'in yeni Cihazımı Bul ağı ile kayıp cihazlarınızı internete gerek kalmadan bulabileceksiniz. Yeni özellik, geniş kapsamlı bir çözüm olarak dikkat çekiyor!

  ŞOK Marketlerde Bu Hafta: Xiaomi Mi Box S 4K ve Mi Tv Stick Geliyor!

  ŞOK marketlerde Xiaomi Mi Box S 4K, Mi Tv Stick, LG akıllı TV ve Redmi 12 akıllı telefon fırsatları sizi bekliyor.

  Instagram'a Yepyeni Filtreler Geldi: Ancak Meta; Bu Bir Başlangıç Dedi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et