R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter

  Twitter haberleri ile ilgili son dakika gelişmeleri, en sıcak haberler ve geçmişten bugüne tüm detaylar güncel Twitter haber sayfasında yer alıyor.

  Elon Musk Twitter’daki Hedefini Açıkladı!

  Elon Musk, Twitter'ı satın alma hedefini açıkladı. Milyarder iş adamı Elon Musk, resmi Twitter hesabından Twitter satın alımıyla ilgili paylaşımda bulundu. Söz konusu paylaşımda Twitter'ı almak istemesinin esas amacını açıkladı. İşte o açıklama!

  Emoji Şaşırma
  3
  Dakika

  Elon Musk Twitter Teklifini Tekrarladı!

  Ünlü milyarder Elon Musk, Twitter'ı satın almakta oldukça kararlı görülüyor. 17 Ekim'de başlayacak mahkeme öncesinde Twitter yönetimine tekrar görüşmek istediğini belirtti. İşte Elon Musk ile Twitter arasındaki satın alım sürecindeki son gelişmeler!

  Emoji 53
  2
  Dakika

  Musk'ın Kardeşiyle Konuşmaları Ortaya Çıktı: Blockchain Tabanlı Bir Twitter Hayal Edin!

  Twitter ile Elon Musk arasındaki dava sürüyor. Blockhain tabanlı Twitter hayal eden Elon Musk ile kardeşi Kimbal Musk arasında geçen konuşmalar halka sunuldu.

  3 gün önce 1406 Hayrunisa Bayar
  2
  Dakika

  Twitter'a “Düzenle” Özelliği Geliyor: Ücreti 5 Dolar!

  Artık Twitter'da atılan her bir tweet düzenlenebilecek. Sadece premium üyelerin faydalanabileceği bu özelliğin fiyatı ve nasıl kullanılacağı, haberimizde.

  1 ay önce 1353 Arin Arslan
  Emoji Şaşırma
  1
  Dakika

  Twitter'da Bir İlk: Twitter Circle Dönemi Başlıyor!

  Twitter yeni güncellemesi olan Twitter Circle hakkında ilk kez açıklam yaptı. Kullanıcılar için sosyal medya platformunda yepyeni bir dönem başlıyor.

  1 ay önce 307 Ecem
  Emoji 29
  2
  Dakika

  Twitter Geliştirilen İki Yeni Özelliğiyle Ses Getirecek!

  Kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi hedefleyen Twitter'da 2 yeni özellik duyuruldu. İşte Twitter'ın gelecek yeni özelliklerinin detayları!

  1 ay önce 1204 Ecem
  Emoji Düşünme
  2
  Dakika

  Elon Musk’tan Twitter ile Davasına İlişkin Yeni Açıklama

  Elon Musk, mahkemelik olduğu Twitter yönetimine meydan okudu. Twitter CEO'su ile halka açık bir tartışma programında kozlarını paylaşma teklifinde bulundu. Twitter yönetiminden henüz yanıt gelmeyen iddia sosyal medyada çok konuşuldu.

  Emoji 67
  2
  Dakika

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et