R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Hakkımızda - R10.NET

  2005 yılında Google ve web servisleri hakkında bilgi vermek amacıyla kurulan R10.net, forum tarafında verdiği teknik bilgiler ve özenli çalışmalarından dolayı zaman içerisinde artan kullanıcı sayısı ile her gün yüz binlerce kişinin işlerini geliştirerek para kazanmalarına yardımcı olmaktadır. R10.net yönetimi, kurulduğu günden beri tarafsız ve gönüllü insanlar tarafından yapılmaktadır.
   

  Ortak ilgi alanı bilişim ve webmaster olan hemen hemen herkesi tek çatı altında toplamayı başaran R10, Forum sitesi olarak başladığı yayın hayatına internet dünyası ile alakalı her türlü konuda bilgi paylaşımı yapılmasını ve kullanıcıların kendi aralarında ticaret yapabilmelerine imkan sağlayan büyük bir platform haline gelmiştir.

  166K
  Aktif Üye
  2.9M
  Aktif Ziyaretçi
  19.7M
  Görüntülenme
  73
  İçerik Üreticisi

  R10.net, 2022 yılı verilerine göre Dünya’nın en aktif, Türkiye’nin ise en büyük webmaster platformu olma özelliğini taşımaktadır. 2022 Şubat ayına ait Alexa verilerine göre Türkiye’de en çok ziyaret edilen ilk 30 web sitesi arasında yer almaktadır. Ayrıca web sitesinde ziyaretçilerin sitede kalma süreleri baz alındığında Similarweb ve Alexa verilerine göre Türkiye’de yayın yapan siteler arasında hepimizin bildiği global 3 sitenin hemen ardından 4. sırada yer almaktadır. Google Analytics verilerine göre bir ziyaretçinin R10'da ortalama kalma süresi 26 dakikadır.

  Online çalışan insanlar teknolojinin ve internetin gelişmesiyle birlikte değişen iş modelleri sayesinde artık evlerinden, ortak çalışma alanlarından, kafelerden; kısaca istedikleri her yerden, yeteneklerine ve uzmanlık alanlarına göre iş üreterek geçimlerini sağlamaktadırlar.

  R10, freelancer’ları ve bu hizmetlere ihtiyaç duyan işverenleri tek bir çatı altında buluşturarak iş arama ve iş üretme sürecinde köprü rolü oynamaktadır. Serbest çalışanlar, hizmet sağlayıcılar, veri merkezleri, hosting firmaları, makale yazarları, seo uzmanları, grafikerler, kodlayıcılar vb. dijital dünya ile ilgili hemen hemen her meslekten insanlar forum yer alır.

  R10 ekibiyle iletişime geçmek için rokito@r10.net e-posta adresini kullanabilirsiniz. Daha detaylı ulaşım bilgileri için İletişim ve Künye sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et