R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Bilgisayara Duvar Kağıdı Nasıl Yapılır?

  Duvar kağıdı, bilgisayarınızın masaüstündeki simgelerin arkasında görünen görüntüdür; bu nedenle genellikle masaüstü arka planı olarak adlandırılır.

  1 dakika önce 6 Dide Su Kaya
  Emoji 45
  13
  Dakika

  Uncharted 4: A Thief's End Sistem Gereksinimleri

  Uncharted 4: A Thief's End aksiyon ve macera türlerini bir araya getiren bir oyundur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Uncharted 4: A Thief's End sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  2 gün önce 1024 Timur Demir
  3
  Dakika

  Hitman: Absolution Sistem Gereksinimleri

  Hitman: Absolution bir suikastçının özel çabalarını takip etmenizi sağlayan bir aksiyon oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Hitman: Absolution sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  2 gün önce 1033 Timur Demir
  3
  Dakika

  Fall Guys: Ultimate Knockout Sistem Gereksinimleri

  Fall Guys: Ultimate Knockout çok oyunculu olarak oynanabilen bir online parti oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Fall Guys: Ultimate Knockout sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  2 gün önce 1047 Timur Demir
  3
  Dakika

  Escape Academy Sistem Gereksinimleri

  Escape Academy belirli bir yerden kaçmaya çalıştığınız bir bulmaca oyunudur. Oyun, Unity oyun motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Escape Academy sistem gereksinimleri nelerdir

  2 gün önce 1054 Timur Demir
  3
  Dakika

  Dragon Ball Z: Kakarot Sistem Gereksinimleri

  Dragon Ball Z: Kakarot aksiyon temalarını barından bir RPG oyunudur. Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Dragon Ball Z: Kakarot sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin

  2 gün önce 1090 Timur Demir
  3
  Dakika

  iPhone DNS Ayarları Nasıl Değiştirilir?

  iPhone'ndaki DNS ayarları değiştirilebilmektedir. Bu şekilde, Safari'yi ve internet kullanan diğer iPhone uygulamaları önemli ölçüde hızlanmaktadır.

  2 gün önce 1097 Dide Su Kaya
  Emoji 25
  2
  Dakika

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et