R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yazılım

  Yazılım dünyasıyla ilgili en son gelişmeler ve haberler; bilgisayar, web ve mobil tabanlı yazılımlar, programlama dilleri ve güncel gelişmeler R10.net Blog'da.

  P2P Teknolojisinde Çalışan Görüntülü Arama Uygulaması Keet Duyuruldu!

  Kripto para piyasasının güçlü şirketlerinden "Bitfinex" ve "Tether" tarafından "P2P" tabanlı yeni nesil bir görüntülü arama uygulamasının geliştirildiği biliniyordu. Resmi lansmanla Keet özellikleri açıklandı ve kullanıma sunuldu! İşte Keet uygulaması!

  1 hafta önce 1057 Yağız Özgün Kocabaş
  Emoji 59
  2
  Dakika

  Microsoft’tan Hatalı Outlook Güvenlik Bildirimi!

  Microsoft Outlook kullanıcılar, son günlerde sürekli hesaplarında "bilinmeyen oturum açma etkinliği" uyarısı almaya başladı. Kullanıcıların hesap güvenliği konusunda endişeye sürükleyen ve sürekli gelen uyarının hatadan kaynaklı olduğu ortaya çıktı!

  2 hafta önce 1058 Yağız Özgün Kocabaş
  Emoji 7
  2
  Dakika

  En iyi GIF Yapma Programları Nelerdir?

  GIF yapma programları tanıdığın herkesle kolayca paylaşabileceğiniz türden hareketli GIF görüntüleri oluşturmanızı sağlarlar. Ücretli, ücretsiz ve web tabanlı olmak üzere pek çok GIF oluşturma programı vardır. En iyi GIF yapma programlarını hemen öğrenin.

  3 hafta önce 1175 Timur Demir
  4
  Dakika

  Windows 11 Medya Oynatıcıya Nostaljik Destek Geldi!

  Microsoft, 2021 Kasım'da yayınladığı yeni Media Player için nostaljik bir güncelleme yayınladı. Gelen son sürümle birlikte hala CD kullanmaktan vazgeçmeyenleri sevindiren bir özellik geldi. İşte o özellik ve detayları!

  3 hafta önce 1146 Yağız Özgün Kocabaş
  Emoji 64
  2
  Dakika

  Windows 12 Yolda: Üç Yılda Bir Yeni Güncelleme!

  Microsoft'un Windows için yeni strateji değişikliği Windows 12'nin habercisi oldu. Peki Windows 12 ne zaman çıkacak? İşte detaylar!

  3 hafta önce 1091 Rahim Türkmen
  Emoji 15
  2
  Dakika

  Retbleed İşlemci Saldırısı: Intel ve AMD Kullanıcıları Dikkat Etmeli!

  Intel ve AMD kullananlar için ciddi bir güvenlik açığı ortaya çıktı. Web'de dolaşan iddialara göre bilgisayar korsanları işlemci çekirdek belleğine erişiyor. Peki kullanıcılar ne yapmalı?

  3 hafta önce 1254 Rahim Türkmen
  Emoji Şaşırma
  2
  Dakika

  Microsoft Desteği Kesiyor: Eski Office Uygulamalarına Elveda

  Teknoloji şirketlerinin yazılımlarının eski sürümlerine olan destek kesme açıklamalarına bir yenisi daha eklendi. Microsoft o sürümde Office desteğini kesiyor. İşte detayları!

  3 hafta önce 1300 Rahim Türkmen
  Emoji 53
  2
  Dakika

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et