R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elon Musk Duyurdu: Twitter Gidiyor Yerine X Geliyor!

  Elon Musk, Twitter'ın logosunu değiştirme planlarını açıkladı. Musk, yaptığı duyuruda Twitter'daki kuş logosu yerine 'X' harfinin geleceğini belirtti!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  23.07.2023 17:03 1446 1 dk okuma süresi
  Elon Musk Duyurdu: Twitter Gidiyor Yerine X Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Ünlü iş adamı ve teknoloji vizyoneri Elon Musk, Twitter'ın klasik kuş logosunu kaldırıp yerine 'X' harfini koyma planlarını duyurdu. 

  23 Temmuz Pazar günü Twitter üzerindeki kişisel sayfasında bu büyük değişikliği duyurdu.

  Twitter'da Büyük Değişiklikler Kapıda

  Elon Musk'ın Twitter üzerinden yaptığı duyuruda, "Ve yakında Twitter markasına ve yavaş yavaş tüm kuşlara veda edeceğiz." ifadelerini kullandı. 

  Musk, Twitter'ın mevcut logosundaki kuş sembolünün yerine, bireyselliği ve insanların benzersiz kusurlarını temsil ettiğine inandığı 'X' harfini koymak istiyor.

  Elon Musk ve Twitter: Yenilikçi Bir Dönem Başlıyor

  Musk, ayrıca olası bir logo tasarımını da paylaştı. Siyah bir arka plan üzerinde yer alan 'X' harfi, bu yeni dönemi temsil ediyor. 

  Ancak, bu tasarımın nihai olmadığını da belirtti. Eğer bir X logosu, kendi ifadesiyle, "bu gece yeterince iyi" olursa, yarın gibi erken bir tarihte yeni logo resmi olarak lanse edilebilir.

  Elon Musk'ın Twitter'ı satın almasının ardından aldığı kararlar tartışmalara neden oldu. Bu son logo değişikliği kararı da diğerleri gibi, tartışmayı alevlendirecek gibi görünüyor. Ancak Musk, yenilikçi vizyonu ve değişikliklere olan cesareti ile bilinen bir lider.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Huawei HarmonyOS NEXT İçin İkinci Beta Süreci Başlıyor: Android ile Bağ Kesiliyor!

  Huawei, ABD ambargosu sonrası geliştirdiği HarmonyOS NEXT'in ikinci beta sürecini başlattı. Yeni sistem, Google ile bağlantıyı kesip bağımsız yapıya geçiyor.

  WhatsApp'ın Sesli Mesajları Yazıya Döken Yeni Özelliği Android'e Geliyor!

  WhatsApp, sesli mesajları yazıya çevirme özelliğini Android'e getiriyor. İşitme engelliler ve gürültülü ortamlarda kullanıcılar için büyük kolaylık sağlayacak.

  Microsoft, Xbox 360 Sunucularını Kapatıyor: Bir Devir Kapanıyor!

  Microsoft, Xbox 360 sunucularını ve dijital mağazasını 29 Temmuz 2024'te kapatıyor. Kullanıcılar, eski oyunlarına yeni konsollardan erişebilecekler.

  WhatsApp'a Canlı Çeviri Özelliği Geliyor!

  WhatsApp, kullanıcıların farklı dillerdeki mesajları anında çevirmesini sağlayan Canlı Çeviri özelliğini tanıttı. Dil engelleri artık sorun olmayacak.

  Elon Musk Duyurdu: Twitter Gidiyor Yerine X Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et