R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elon Musk Duyurdu: Twitter Gidiyor Yerine X Geliyor!

  Elon Musk, Twitter'ın logosunu değiştirme planlarını açıkladı. Musk, yaptığı duyuruda Twitter'daki kuş logosu yerine 'X' harfinin geleceğini belirtti!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  23.07.2023 17:03 1331 1 dk okuma süresi
  Elon Musk Duyurdu: Twitter Gidiyor Yerine X Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Ünlü iş adamı ve teknoloji vizyoneri Elon Musk, Twitter'ın klasik kuş logosunu kaldırıp yerine 'X' harfini koyma planlarını duyurdu. 

  23 Temmuz Pazar günü Twitter üzerindeki kişisel sayfasında bu büyük değişikliği duyurdu.

  Twitter'da Büyük Değişiklikler Kapıda

  Elon Musk'ın Twitter üzerinden yaptığı duyuruda, "Ve yakında Twitter markasına ve yavaş yavaş tüm kuşlara veda edeceğiz." ifadelerini kullandı. 

  Musk, Twitter'ın mevcut logosundaki kuş sembolünün yerine, bireyselliği ve insanların benzersiz kusurlarını temsil ettiğine inandığı 'X' harfini koymak istiyor.

  Elon Musk ve Twitter: Yenilikçi Bir Dönem Başlıyor

  Musk, ayrıca olası bir logo tasarımını da paylaştı. Siyah bir arka plan üzerinde yer alan 'X' harfi, bu yeni dönemi temsil ediyor. 

  Ancak, bu tasarımın nihai olmadığını da belirtti. Eğer bir X logosu, kendi ifadesiyle, "bu gece yeterince iyi" olursa, yarın gibi erken bir tarihte yeni logo resmi olarak lanse edilebilir.

  Elon Musk'ın Twitter'ı satın almasının ardından aldığı kararlar tartışmalara neden oldu. Bu son logo değişikliği kararı da diğerleri gibi, tartışmayı alevlendirecek gibi görünüyor. Ancak Musk, yenilikçi vizyonu ve değişikliklere olan cesareti ile bilinen bir lider.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xiaomi, Black Shark S1 İsimli Akıllı Saatini Tanıttı: İşte Detaylar!

  Xiaomi bünyesindeki Black Shark, yeni bir akıllı saat modeli tanıttı. Black Shark S1, kullanıcılara 100'ün üzerinde spor modu ve uzun batarya ömrü sunuyor.

  Amazon Prime Gaming Ekim Ayı Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu: 1.250 TL Değerinde Heyecan Dolu 6 Oyun Geliyor!

  Amazon Prime Gaming'in Ekim 2023 ücretsiz oyunları açıklandı. Prime Gaming kütüphanesi, bu ay toplam 1250 TL değerindeki 6 yeni oyunu kullanıcılara sunacak!

  Instagram’da Yeni Dönem Başlıyor: Yapay Zeka ile Fotoğraf Düzenleme Özelliği Geliyor!

  Instagram, Meta'nın Connect etkinliğinde duyurduğu yapay zeka araçlarıyla kullanıcılarına benzersiz bir fotoğraf deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

  DJI Mini 4 Pro Resmi Olarak Tanıtıldı: Çok Yönlü Engel Algılama Özelliğiyle Geliyor!

  DJI, koleksiyonuna yeni bir yıldız ekledi. Hafif yapısı, kamera kabiliyeti ve etkileyici pil süresiyle dikkat çeken DJI Mini 4 Pro, 759 dolarlık fiyatla karşınızda!

  Elon Musk Duyurdu: Twitter Gidiyor Yerine X Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et