R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Açıklama Geldi: PlayStation 5, Bulut Oyun Güncellemesi Alacak!

  PlayStation 5 bulut oyun güncellemesi ile kullanıcıları sevindiriyor. Yeni güncelleme ile beraber oyun indirmeden oynamak mümkün hale gelecek.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  13.01.2023 23:11 1816 1 dk okuma süresi
  Açıklama Geldi: PlayStation 5, Bulut Oyun Güncellemesi Alacak!
  Son Düzenleme:

  PlayStation 5 kullanıcılarının en büyük problemlerinden birisi, büyük boyutlar. Bir oyunu indirirken o oyunun boyutunun yüksek olması bazı sorunlara yol açıyor. Bu problemlerden birisi, indirmenin uzun sürmesi. Özellikle internet hızı düşük olanlar bu sorun ile karşılaşıyor. Bu problem ile karşı karşıya kalanlar için çözüm bulut oyun güncellemesi olacak.

  PlayStation 5 bulut oyun imkanına erişiyor

  Sony, 2020 yılında PlayStation 5 oyun konsolunu tanıtmıştı. Tanıtıldığı günden bu yana konsol için pek çok güncellemeye yer verildi. Bunlardan birisi de 7.00 güncellemesi. Yeni ana sürüm güncellemesi ile beraber bulut oyun sistemi geliyor. Bulut oyun döneminin başlamasıyla beraber kullanıcıların büyük boyutlu oyunları indirmesi gerekmeyecek. Şimdilik uygulamanın test aşamasında olduğunu ifade edelim. Ayrıca proje, Project Cronus adıyla test ediliyor.

  Yeni özellikten PlayStation Premium abonelerinin yararlanacağını ifade edelim. Yani normal kullanıcılar, bulut oyun sistemine erişemiyor olacak. Yeni güncellemenin henüz beta sürecinde olduğunu belirtelim. 8 Mart 2023 tarihinde güncellemenin herkes için yayınlanacağı açıklandı.

  Discord entegrasyonu güçlendirildi

  Yeni güncelleme ile beraber Discord entegrasyonunun geliştirildiği de açıklandı. Bu güncelleme ile beraber daha iyi bir Discord deneyimi yaşanacak. Zaten daha öncesinde bununla ilgili çalışmalar yapılmıştı. Hatta Discord firması ile görüşme gerçekleştirilmişti. Artık bununla ilgili daha somut adımlar atılıyor. Yeni güncelleme sonrasında Discord üzerinden sesli iletişim kurmak daha sorunsuz olacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Exxen ve ExxenSpor Abonelik Ücretlerine Büyük Zam Geldi: İşte Yeni Fiyatlar!

  Exxen ve ExxenSpor, içerik kalitesini artırmak için üyelik ücretlerine zam yaptı. İşte güncel abonelik fiyatları!

  Disney+ Türkiye Fiyatlarına Rekor Zam Geldi: İşte Yeni Fiyatlar!

  Disney+ Türkiye, abonelik fiyatlarını önemli ölçüde artırdı. Bu zam sonucunda platformun aylık kullanım bedeli, en düşük 134,99 TL olarak belirlendi.

  Apple'ın Windows İçin iCloud Uygulamasına Büyük Güncelleme Geldi: İşte Yeni Tasarım!

  Apple, Windows için iCloud'u yeniledi. Yeni tasarım, gelişmiş özellikler ve üstün kullanıcı deneyimi sunuyor.

  YouTube TV Aboneleri İçin Müjde Geldi: Yeni Kalite Seçeneği Sunulmaya Başlandı!

  YouTube, TV hizmetinde artırılmış 1080p video kalitesi özelliğini duyurdu. Bu yenilik, modernize edilmiş 4K uyumlu yayın cihazlarında kullanıma sunulacak.

  Açıklama Geldi: PlayStation 5, Bulut Oyun Güncellemesi Alacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et