R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Açıklama Geldi: PlayStation 5, Bulut Oyun Güncellemesi Alacak!

  PlayStation 5 bulut oyun güncellemesi ile kullanıcıları sevindiriyor. Yeni güncelleme ile beraber oyun indirmeden oynamak mümkün hale gelecek.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  13.01.2023 23:11 1431 1 dk okuma süresi
  Açıklama Geldi: PlayStation 5, Bulut Oyun Güncellemesi Alacak!
  Son Düzenleme:

  PlayStation 5 kullanıcılarının en büyük problemlerinden birisi, büyük boyutlar. Bir oyunu indirirken o oyunun boyutunun yüksek olması bazı sorunlara yol açıyor. Bu problemlerden birisi, indirmenin uzun sürmesi. Özellikle internet hızı düşük olanlar bu sorun ile karşılaşıyor. Bu problem ile karşı karşıya kalanlar için çözüm bulut oyun güncellemesi olacak.

  PlayStation 5 bulut oyun imkanına erişiyor

  Sony, 2020 yılında PlayStation 5 oyun konsolunu tanıtmıştı. Tanıtıldığı günden bu yana konsol için pek çok güncellemeye yer verildi. Bunlardan birisi de 7.00 güncellemesi. Yeni ana sürüm güncellemesi ile beraber bulut oyun sistemi geliyor. Bulut oyun döneminin başlamasıyla beraber kullanıcıların büyük boyutlu oyunları indirmesi gerekmeyecek. Şimdilik uygulamanın test aşamasında olduğunu ifade edelim. Ayrıca proje, Project Cronus adıyla test ediliyor.

  Yeni özellikten PlayStation Premium abonelerinin yararlanacağını ifade edelim. Yani normal kullanıcılar, bulut oyun sistemine erişemiyor olacak. Yeni güncellemenin henüz beta sürecinde olduğunu belirtelim. 8 Mart 2023 tarihinde güncellemenin herkes için yayınlanacağı açıklandı.

  Discord entegrasyonu güçlendirildi

  Yeni güncelleme ile beraber Discord entegrasyonunun geliştirildiği de açıklandı. Bu güncelleme ile beraber daha iyi bir Discord deneyimi yaşanacak. Zaten daha öncesinde bununla ilgili çalışmalar yapılmıştı. Hatta Discord firması ile görüşme gerçekleştirilmişti. Artık bununla ilgili daha somut adımlar atılıyor. Yeni güncelleme sonrasında Discord üzerinden sesli iletişim kurmak daha sorunsuz olacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Razer Viper Mini Signature Edition Oyuncu Faresi Tanıtıldı! Sadece 49 Gram!

  Dünyaca ünlü oyuncu ekipmanları markası Razer, bugüne kadarki en hafif oyuncu faresini tanıttı. İşte Razer Viper Mini Signature Edition adıyla çıkacak yeni oyuncu faresinin teknik özellikleri ve fiyatı!

  Redmi Note 11 Pro+ MIUI 14 Güncellemesi Aldı! İşte Yenilikler

  Xiaomi'nin Google tarafından yayınlanan "Android 13" işletim sistemi tabanlı MIUI 14 ara birimini kullanan model sayısı artmaya devam ediyor. Son olarak Redmi Note 11 Pro Plus'a MIUI 14 güncellemesi geldi.

  GeForce Now Yeni Oyunlar ile Oyuncuları Sevindirdi!

  Nvidia GeForce Now için yeni oyun listesini açıkladı. İşte 2023 Şubat ayında GeForce Now için açıklanan yeni oyunlar!

  PlayStation 5 Oyuncuları Discord Özelliğine Kavuşuyor !

  PlayStation 5 oyuncuları, Discord özelliğine kavuşuyor. ABD, Kanada, Japonya ve İngiltere’deki oyuncular, Discord sesli arama sistemini test edebilecekler!

  Açıklama Geldi: PlayStation 5, Bulut Oyun Güncellemesi Alacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et