R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram Threads: Bir Günde Rekor Paylaşım!

  Instagram Threads, sadece bir günde 30 milyondan fazla kayıt alarak büyük bir ilgi gördü. Hızlı yükselişi, tarihin en hızlı büyüyen uygulaması olmasını sağladı ancak önemli eksikliklerinin de olduğu belirtildi. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  08.07.2023 14:23 2127 1 dk okuma süresi
  Instagram Threads: Bir Günde Rekor Paylaşım!
  Son Düzenleme:

  Ünlülerden markalara kadar Elon Musk'ın baskıları altında olan milyonlarca Twitter kullanıcısı, Mark Zuckerberg'in Threads uygulamasına doğru hızlı bir geçiş yapıyor. Instagram Threads, sadece bir günde 30 milyondan fazla kayıt alarak büyük bir ilgi gördü.

  Kullanıcıların gösterdiği bu yoğun ilgiyle Instagram Threads üzerinde paylaşılan gönderi sayısı 95 milyonu aştı, 190 milyon beğeninin üzerine çıktı. Tüm bu rakamlar, platformun 24 saatten daha kısa bir sürede elde ettiği başarıları temsil ediyor.

  Hızla Artan Kullanıcı Sayısı

  Instagram'a bağlı olması ve davetiye gerektirmemesi sebebiyle Instagram Threads indiren kullanıcı sayısı hızla artıyor. Şu anda uygulama mağazalarında en çok ilgi gören uygulama konumunda.

  Kullanıcılar, Twitter'ı daha az kullandıklarını belirtseler de Twitter hesaplarını hala silmiş değiller. Fakat Instagram Threads, tarihin en hızlı büyüyen uygulaması olmayı başarmış durumda.

  Threads Uygulamasında Eksiklikler

  Her ne kadar hızlı bir yükseliş içerisinde olsa da, Instagram Threads uygulamasında önemli eksiklikler bulunuyor. 

  Arayüz ve direkt mesajlaşma sistemi eksikliği, trendleri takip edebilecek bir bölümün olmaması, kronolojik akışın olmaması, hashtag kullanımının olmaması ve yalnızca mobil üzerinden kullanılabilmesi, Instagram Threads'in acil bir güncelleme ile giderilmesi gereken eksiklikler olarak göze çarpıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Instagram’da Yeni Dönem Başlıyor: Yapay Zeka ile Fotoğraf Düzenleme Özelliği Geliyor!

  Instagram, Meta'nın Connect etkinliğinde duyurduğu yapay zeka araçlarıyla kullanıcılarına benzersiz bir fotoğraf deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

  Google, Bir Uygulamanın Daha Fişini Çekiyor: Popcast Hizmeti Sonlanıyor!

  Google, Popcast hizmetini YouTube Music lehine sonlandırıyor. Kullanıcıların büyük bir çoğunluğunun YouTube'u tercih etmesi bu kararda etkili oldu.

  A101 Aktüel Teknoloji Ürünleri Belli Oldu: Akıllı TV’lerden Elektrikli Mopedlere Kadar Birçok Yeni Ürün Geliyor!

  28 Eylül A101 aktüel kataloğunda teknoloji ürünleri arasında Toshiba, Samsung akıllı televizyon modelleri, depolama çözümleri ve elektrikli moped bulunuyor.

  Reeder Halka Arzı: Rekor Katılımla Yatırımcıların Gözdesi Oldu!

  Reeder halka arzı büyük bir ilgi gördü. Şirket, 13-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen halka arz işlemiyle rekor sayıda yatırımcıyı bünyesine kattı.

  Instagram Threads: Bir Günde Rekor Paylaşım!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et