R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram Threads: Bir Günde Rekor Paylaşım!

  Instagram Threads, sadece bir günde 30 milyondan fazla kayıt alarak büyük bir ilgi gördü. Hızlı yükselişi, tarihin en hızlı büyüyen uygulaması olmasını sağladı ancak önemli eksikliklerinin de olduğu belirtildi. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  08.07.2023 14:23 2251 1 dk okuma süresi
  Instagram Threads: Bir Günde Rekor Paylaşım!
  Son Düzenleme:

  Ünlülerden markalara kadar Elon Musk'ın baskıları altında olan milyonlarca Twitter kullanıcısı, Mark Zuckerberg'in Threads uygulamasına doğru hızlı bir geçiş yapıyor. Instagram Threads, sadece bir günde 30 milyondan fazla kayıt alarak büyük bir ilgi gördü.

  Kullanıcıların gösterdiği bu yoğun ilgiyle Instagram Threads üzerinde paylaşılan gönderi sayısı 95 milyonu aştı, 190 milyon beğeninin üzerine çıktı. Tüm bu rakamlar, platformun 24 saatten daha kısa bir sürede elde ettiği başarıları temsil ediyor.

  Hızla Artan Kullanıcı Sayısı

  Instagram'a bağlı olması ve davetiye gerektirmemesi sebebiyle Instagram Threads indiren kullanıcı sayısı hızla artıyor. Şu anda uygulama mağazalarında en çok ilgi gören uygulama konumunda.

  Kullanıcılar, Twitter'ı daha az kullandıklarını belirtseler de Twitter hesaplarını hala silmiş değiller. Fakat Instagram Threads, tarihin en hızlı büyüyen uygulaması olmayı başarmış durumda.

  Threads Uygulamasında Eksiklikler

  Her ne kadar hızlı bir yükseliş içerisinde olsa da, Instagram Threads uygulamasında önemli eksiklikler bulunuyor. 

  Arayüz ve direkt mesajlaşma sistemi eksikliği, trendleri takip edebilecek bir bölümün olmaması, kronolojik akışın olmaması, hashtag kullanımının olmaması ve yalnızca mobil üzerinden kullanılabilmesi, Instagram Threads'in acil bir güncelleme ile giderilmesi gereken eksiklikler olarak göze çarpıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Redmi K70 Ultra, Yalnızca Üç Satte Satış Rekoru Kırdı!

  Redmi K70 Ultra, satışa sunulduğu ilk üç saatte 2024 satış rekorunu kırdı. Özellikleri ve fiyatıyla dikkat çeken cihaz, büyük ilgi gördü.

  EA Sports FC 25: Yeni Bir Mücadele Modu ile Geliyor

  EA Sports FC 25, yeni Rush moduyla geliyor. 5v5 mücadeleler, yapay zeka kaleciler ve kompakt saha boyutları ile futbolseverlere heyecan dolu bir deneyim sunuyor.

  Instagram Reels Videolarına Artık Birden Fazla Şarkı Eklenebiliyor!

  Instagram Reels videolarına artık birden fazla şarkı eklenebiliyor. Kullanıcılar, farklı müzik parçalarını birleştirerek yaratıcı içerikler oluşturabilecek.

  Samsung Galaxy Ring Satış Rekorları Kırıyor: Stoklar Tükendi!

  Samsung Galaxy Ring, ABD'de büyük ilgi gördü ve stokları tükendi. Sağlık ve fitness verilerini takip eden bu akıllı yüzük, yakında Türkiye'de satışa sunulabilir.

  Instagram Threads: Bir Günde Rekor Paylaşım!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et