R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram Threads: Bir Günde Rekor Paylaşım!

  Instagram Threads, sadece bir günde 30 milyondan fazla kayıt alarak büyük bir ilgi gördü. Hızlı yükselişi, tarihin en hızlı büyüyen uygulaması olmasını sağladı ancak önemli eksikliklerinin de olduğu belirtildi. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  08.07.2023 14:23 2211 1 dk okuma süresi
  Instagram Threads: Bir Günde Rekor Paylaşım!
  Son Düzenleme:

  Ünlülerden markalara kadar Elon Musk'ın baskıları altında olan milyonlarca Twitter kullanıcısı, Mark Zuckerberg'in Threads uygulamasına doğru hızlı bir geçiş yapıyor. Instagram Threads, sadece bir günde 30 milyondan fazla kayıt alarak büyük bir ilgi gördü.

  Kullanıcıların gösterdiği bu yoğun ilgiyle Instagram Threads üzerinde paylaşılan gönderi sayısı 95 milyonu aştı, 190 milyon beğeninin üzerine çıktı. Tüm bu rakamlar, platformun 24 saatten daha kısa bir sürede elde ettiği başarıları temsil ediyor.

  Hızla Artan Kullanıcı Sayısı

  Instagram'a bağlı olması ve davetiye gerektirmemesi sebebiyle Instagram Threads indiren kullanıcı sayısı hızla artıyor. Şu anda uygulama mağazalarında en çok ilgi gören uygulama konumunda.

  Kullanıcılar, Twitter'ı daha az kullandıklarını belirtseler de Twitter hesaplarını hala silmiş değiller. Fakat Instagram Threads, tarihin en hızlı büyüyen uygulaması olmayı başarmış durumda.

  Threads Uygulamasında Eksiklikler

  Her ne kadar hızlı bir yükseliş içerisinde olsa da, Instagram Threads uygulamasında önemli eksiklikler bulunuyor. 

  Arayüz ve direkt mesajlaşma sistemi eksikliği, trendleri takip edebilecek bir bölümün olmaması, kronolojik akışın olmaması, hashtag kullanımının olmaması ve yalnızca mobil üzerinden kullanılabilmesi, Instagram Threads'in acil bir güncelleme ile giderilmesi gereken eksiklikler olarak göze çarpıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google'ın Oturum Açma Sayfası Yenileniyor: Kullanıcı Dostu Bir Tasarıma Kavuşuyor!

  Google, her türlü cihaz için optimize edilmiş, kullanıcı dostu yeni oturum açma sayfasını sunuyor. Estetik ve işlevsellik bir arada.

  Xiaomi 14 Ultra, Fotoğrafçılıkta Yeni Bir Çığır Açacak: İşte İlk Kamera Örnekleri!

  Xiaomi 14 Ultra, üstün kamera özellikleri ve güçlü performansıyla MWC 2024'te teknoloji dünyasını sarsmaya hazırlanıyor.

  Samsung ve Google'dan Dev İş Birliği: Yeni Galaxy Chromebook Yenilikleriyle Geliyor!

  Samsung ve Google iş birliği genişliyor. Yeni Galaxy Chromebook, Google Assistant tuşu ile teknoloji dünyasına yenilik getiriyor.

  Xiaomi, Kendi İşlemcisini Geliştiriyor: Teknoloji Sahnesinde Yeni Bir Devrim!

  Xiaomi, ARM işbirliğiyle kendi işlemcisini geliştiriyor. Firma, maliyet tasarrufu ve pazar rekabetinde yeni bir dönem başlatıyor.

  Instagram Threads: Bir Günde Rekor Paylaşım!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et