R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  MIUI 15 Güncellemesi Yaklaşıyor: İşte Güncellemeyle Çıkış Yapacak İlk Akıllı Telefonlar!

  MIUI'nin bir sonraki ana sürümünün çıkış tarihi kesinleşiyor. MIUI 15'in beklenenden daha erken bir zamanda geleceği bildirilirken, yeni arayüzle birlikte çıkması beklenen ilk modeller de belirlendi. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  08.07.2023 19:34 1615 1 dk okuma süresi
  MIUI 15 Güncellemesi Yaklaşıyor: İşte Güncellemeyle Çıkış Yapacak İlk Akıllı Telefonlar!
  Son Düzenleme:

  MIUI 15, Xiaomi'nin sonraki büyük yazılım güncellemesi olacak. Şirket, MIUI'nin bu yeni sürümü üzerinde çalışmalarını hızla sürdürüyor. 

  Gelen bilgilere göre Xiaomi, MIUI 15 yazılımı üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyor. Bu çalışma hızından dolayı, arayüzün beklenenden daha erken, Eylül-Ekim ayları gibi, piyasaya sürülme ihtimali bulunuyor.

  MIUI 15 ile Gelecek İlk Akıllı Telefonlar

  Dijital Chat Station gibi güvenilir kaynaklar, MIUI'nin yeni sürümünün ilk olarak hangi modellerde kullanılacağına dair bazı detaylar paylaştılar. 

  Önceden de olduğu gibi MIUI'nin yeni sürümü, şirketin son model Xiaomi telefonlarıyla birlikte çıkış yapması bekleniyor. Bu modellerin, Kasım ya da Aralık aylarında çıkması beklenen Xiaomi 14 serisi telefonlar olması muhtemel.

  MIUI 15 hakkında henüz tam anlamıyla net bilgiler olmasa da bazı beklentiler var. Gizlilik, güvenlik ve performans iyileştirmeleri gibi önemli özelliklerin yanı sıra arayüz tasarımında çeşitli değişiklikler, geliştirilmiş Xiaomi uygulamaları ve daha iyi bir yapay zeka (AI) entegrasyonu bekleniyor.

  Xiaomi'nin sonraki yazılım güncellemesi olan MIUI 15, yakın zamanda piyasaya sürülecek. Bu güncelleme, kullanıcı deneyimini artıracak bir dizi yenilik ve geliştirme getirecek. Xiaomi kullanıcıları ve teknoloji meraklıları, bu yeni güncellemeyi heyecanla bekliyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Honda ZR-V Türkiye'ye Geldi: İşte Fiyatı ve Özellikleri

  Yeni Honda ZR-V, yenilikçi hibrit sistemi, şık tasarımı ve rekabetçi fiyatıyla Türkiye'de büyük ilgi görüyor. İşte ZR-V'nin öne çıkan özellikleri ve fiyat detayları.

  Facebook Logosunu Değiştirdi: İşte Yeni Logo!

  Milyarlarca kullanıcısı olan Facebook, yakın zamanda logosunda değişikliğe gitti. Yeni tasarımda logo, öncekine kıyasla daha mavi bir ton kazandı.

  Türkiye, Yeni Alan Adı Sistemine Geçiyor: İşte Detaylar!

  Türkiye, yeni bir alan adı sistemine geçiyor. Yeni sistemde ".tr" uzantısı daha özgün ve tanınır bir dijital kimlik oluşturmayı hedefliyor.

  Ucuz Telefonun Adresi Gürcistan'da iPhone 15 Fiyatları Belli Oldu!

  Gürcistan'dan ucuz iPhone alacaklar için iPhone 15 fiyatları belli oldu!

  MIUI 15 Güncellemesi Yaklaşıyor: İşte Güncellemeyle Çıkış Yapacak İlk Akıllı Telefonlar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et