R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter video indirme nasıl yapılır? Programsız Twitter video indirme yöntemleri

  Twitter’da ilginizi çeken videoları kolayca indirebileceğiniz yöntemler bulunuyor. İşte hem mobilde hem de masaüstünde Twitter video indirme yapabileceğiniz ücretsiz ve güvenli yöntemler.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  22.04.2022 11:49 1406 2 dk okuma süresi
  Twitter video indirme nasıl yapılır? Programsız Twitter video indirme yöntemleri
  Son Düzenleme:

  Twitter kullanıcılarının, çok sık araştırdıkları konulardan birisi de Twitter video indirme nasıl yapılır? sorusudur. Twitter kullanıcıları, hem telefondan hem de bilgisayardan istediği Twitter videolarını programsız olarak indirebiliyor. 

  Twitter video indirme nasıl yapılır?

  Çok sık araştırılan konulardan birisi olmasından Twitter video indir konusunda web’de çok fazla yöntemden bahsediliyor. Ancak bu yöntemlerin çoğu hesap güvenliğini ve hatta telefon veya bilgisayar güvenliğini ciddi anlamda riske ediyor. Gelin birlikte Twitter’dan güvenli bir şekilde nasıl video indirilebileceğini inceleyelim!

  Twitter video indirme işlemi için kullanabileceğiniz 2 farklı yöntem bulunuyor. İlk yöntem Twitter video indirme hizmeti veren web siteleri kullanılıyor. İkinci yöntemde ise hiç aracı platforma ihtiyaç duymadan basit bir yöntemle doğrudan Twitter’dan video indirme yapabiliyor.

  Twitter indirme sitelerinden güvenli video indirme nasıl yapılır?

  İlginizi çeken ve kayıt altına almak istediğiniz bir Twitter videosunu, cihazınıza program kurmanıza gerek olmadan kolayca indirebilirsiniz. Programsız Twitter video indirme işlemini yapabilmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir.

  Adım 1

  Twitter videolarını cihazınıza program indirmenize ve kurmanıza gerek olmadan indirmenize yardımcı olan platformu buradan açın.

  Adım 2

  Twitter’dan indirmek istediğiniz videonun linki kopyalayın. Bunun için indireceğiniz videonun paylaşıldığı tweet URL’sini adres çubuğundan kopyalayın. Veya tweet’in altında yer alan sağ alt kısımdaki “Paylaş” simgesine tıklayın ve açılan 3 seçenek arasından “Tweete linkini kopyalayın” butonuna basın.

  Twitter video indirme

  Adım 3

  Kopyaladığınız tweet linkini, açtığınız Twitter video indirme sayfasındaki linki kutucuğuna yapıştırın. Daha sonra “Download” butonuna tıklayın.

  Twitter video indirme

  Adım 4

  Açılan sayfada video kalitesi seçeneklerinden istediğinizin yanında bulunan “Download Video” butonuna tıklayın.

  Twitter video indirme

  Adım 5

  Açılan bu sayfada videonun sağ alt kısmında yer alan “üç nokta” seçeneğine tıklayın ve seçeneklerden “İndir” butonuna tıklayın.

  Twitter video indirme

  Bu adımları tamamlayarak Twitter videosunu cihazınıza güvenle indirebilirsiniz. Bu işlemi hem bilgisayar hem de akıllı telefon için kullanabilirsiniz.

  Programsız Twitter indirme nasıl yapılır?

  Twitter video indirme işlemini programsız veya aracı bir platform olmadan da yapabilmeniz mümkün. Aynı zamanda bu yöntem diğerine göre çok daha pratiktir.

  Adım 1

  İndirmek istediğiniz Twitter videosunun yer aldığı tweet URL’sini koplayın.

  Adım 2

  Kopyaladığınız linki, tarayıcının adres çubuğuna yapıştırın ve “twitter.com” yazan kısım öncesine 2 tane “x” ekleyin.

  Örneğin;  “twitter.com/r10webmaster/status/1513919368505270286” yerine; “xxtwitter.com/r10webmaster/status/1513919368505270286” adresini yazın ve “enter” tuşuna basın(mobilde arama butonuna dokunun).

  Adım 3

  Açılan sayfada indireceğiniz hangi kalitede inmesini istediğinize göre video kalite seçeneklerinden dilediğinize tıklayın.

  Twitter video indirme

  Bu adımlarla Twitter videosu cihazınıza otomatik olarak inecektir.

  Twitter video indirme rehberimiz faydalı oldu mu? Twitter veya diğer sosyal medya platformlarına dair hangi işlemler için rehberleri blog’ta görmek isterdiniz? Yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz!

   

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitter/X Rakibi Bluesky, Tam 4 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

  Bluesky, 4 milyon kullanıcıya ulaşarak sosyal medyada yeni bir dönem başlatıyor. Kendi kurallarınızı belirleyin, özgürlüğün tadını çıkarın.

  X'te (Eski Adıyla Twitter) Yenilikler ve Kullanıcılarına Sunulan Son Özellikler 2024

  Sosyal medya devi X'in yeni özellikleri: Anlık Fleets, kişiselleştirilmiş temalar ve sesli mesajlar. Kullanıcı deneyimini keşfedin!

  X'ten (Twitter) Yenilikçi Adım: Android İçin Görüntülü ve Sesli Arama Özelliği Geldi!

  X, Android için görüntülü ve sesli arama özelliğini tanıttı. Premium aboneler için kullanılabilir bu yenilik, platformun genişleyen işlevselliğini gösteriyor.

  X (Eski Adıyla Twitter)’in Rakibi Bluesky Güncellendi: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  X veya Twitter'ın rakibi Bluesky, yeni özelliklerle güncellendi. Yeni logo ve web arayüz güncellemeleriyle firma, daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefiyor!

  Twitter video indirme nasıl yapılır? Programsız Twitter video indirme yöntemleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et