R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  The Forest Sistem Gereksinimleri

  The Forest hayatta kalma ve korku tarzlarını yansıtan tek oyunculu/co-op bir oyundur. Unity motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. The Forest sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  05.06.2022 17:59 2068 2 dk okuma süresi
  The Forest Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  The Forest açık dünyada geçen korku tarzında bir tek oyunculu oyundur. Endnight Games tarafından geliştirilmiştir. 2014 yılında başlatılan beta sürecinin ardından 2018 yılında resmi olarak yayınlanmıştır. Oyun PC ve PlayStation 4 platformlarında oynanabilir.

  Oldukça garip olan ve son derece ıssız bir adadasınız. Bir uçak kazasının ardından buraya düştünüz ve hayatta kalanlardan birisiniz. Oğlunuz ise yamyamlar tarafından kaçırıldı. Hedefiniz, dinamik olarak değişen şartlara uyum sağlayıp oğlunuzu kurtarmak ve hayatta kalmaktır.

  The Forest nasıl bir oyun?

  The Forest yapısı gereği korkutucu bir oyundur. Farklı koşullarda farklı yerlerden çıkan yaratıklarla mücadele etmeniz gerekir. Diğer oyunlarla karşılaştırıldığında oyundaki yaratıklar çok daha zekice hareket ederler. Bu nedenle korkuyu iliklerinize kadar hissedebilirsiniz.

  Oyunda çevre elementleri gerçekten ilgi çekicidir. Yaratıklarla karşılaştığınız zaman ne olup bittiğini anlamakta güçlük çekebilirsiniz. En ufak bir yaprak kımıldamasının sesini bile hissetmek zorundasınız. Çünkü yaprağı hareket ettirenin rüzgar mı yoksa bir yaratık mı olduğunu bilmelisiniz.

  Hayatta kalmak zor olsa bile oyunun size sunduğu eğitici bilgiler sayesinde şansınızı yükseltme fırsatınız vardır. Kayıp oğlunuzu ararken ormanın derinliklerinden ıssız mağaralara kadar pek çok yere göz atmak zorunda kalacaksınız. Her adımınızda korkmaya hazır olmalısınız.

  The Forest sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın The Forest çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse The Forest sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  The Forest minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo T7700
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce 8800 GT
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 5 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  The Forest önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8200
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 560
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 5 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  Bir uçak kazasının ardından kendinizi gizemli bir ormanın içerisinde bulursunuz. Orman yamyamlarla doludur ve hayatta kalmak için savaşırsınız. Bazen hayata tutunmak için mucizelere bile ihtiyacınız olabilir. The Forest'ı oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Lords of the Fallen PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

  En iyi Dark Souls klonlarından biri olarak kabul edilen Lords of the Fallen'ın PC sistem gereksinimleri artık belirlendi.

  Güney Kore, Kripto Para Borsalarında Cüzdan İzleme Sistemini Hayata Geçiriyor

  Güney Kore ulusal polis teşkilatı, kripto para borsalarındaki cüzdanları anlık olarak takip edecek. Böylece fonları dondurabilme yeteneğine sahip olacak.

  The Witcher Oyun Serisi: Rakiplerini Geride Bırakan Bir Başyapıt!

  Popüler oyun serisi The Witcher'ın satış rakamları, duyuruldu. Oyun, gözle görülür bir şekilde üst düzey oyun serilerinden biri oldu!

  ŞOK Marketlerde Bu Hafta: En Son Oyun Sistemleri ve Ekipmanları

  20 Mayıs ŞOK aktüel teknoloji ürünleri arasında birçok farklı özelliklere sahip oyuncu kasaları ile beraber ekipmanları bulunuyor.

  The Forest Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et