R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  The Forest Sistem Gereksinimleri

  The Forest hayatta kalma ve korku tarzlarını yansıtan tek oyunculu/co-op bir oyundur. Unity motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. The Forest sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 05.06.2022 17:59 1496 2 dk okuma süresi
  The Forest Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  The Forest açık dünyada geçen korku tarzında bir tek oyunculu oyundur. Endnight Games tarafından geliştirilmiştir. 2014 yılında başlatılan beta sürecinin ardından 2018 yılında resmi olarak yayınlanmıştır. Oyun PC ve PlayStation 4 platformlarında oynanabilir.

  Oldukça garip olan ve son derece ıssız bir adadasınız. Bir uçak kazasının ardından buraya düştünüz ve hayatta kalanlardan birisiniz. Oğlunuz ise yamyamlar tarafından kaçırıldı. Hedefiniz, dinamik olarak değişen şartlara uyum sağlayıp oğlunuzu kurtarmak ve hayatta kalmaktır.

  The Forest nasıl bir oyun?

  The Forest yapısı gereği korkutucu bir oyundur. Farklı koşullarda farklı yerlerden çıkan yaratıklarla mücadele etmeniz gerekir. Diğer oyunlarla karşılaştırıldığında oyundaki yaratıklar çok daha zekice hareket ederler. Bu nedenle korkuyu iliklerinize kadar hissedebilirsiniz.

  Oyunda çevre elementleri gerçekten ilgi çekicidir. Yaratıklarla karşılaştığınız zaman ne olup bittiğini anlamakta güçlük çekebilirsiniz. En ufak bir yaprak kımıldamasının sesini bile hissetmek zorundasınız. Çünkü yaprağı hareket ettirenin rüzgar mı yoksa bir yaratık mı olduğunu bilmelisiniz.

  Hayatta kalmak zor olsa bile oyunun size sunduğu eğitici bilgiler sayesinde şansınızı yükseltme fırsatınız vardır. Kayıp oğlunuzu ararken ormanın derinliklerinden ıssız mağaralara kadar pek çok yere göz atmak zorunda kalacaksınız. Her adımınızda korkmaya hazır olmalısınız.

  The Forest sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın The Forest çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse The Forest sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  The Forest minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo T7700
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce 8800 GT
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 5 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  The Forest önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8200
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 560
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 5 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  Bir uçak kazasının ardından kendinizi gizemli bir ormanın içerisinde bulursunuz. Orman yamyamlarla doludur ve hayatta kalmak için savaşırsınız. Bazen hayata tutunmak için mucizelere bile ihtiyacınız olabilir. The Forest'ı oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  EA Games “Hain” Takım Arkadaşlarının Saptanması İçin Bir Sistem Geliştirdi!

  Dünyaca ünlü video oyun firması EA Games, yeni bir sistem geliştirdiğini duyurdu. Buna göre artık rakipleriyle iş birliği içerisine giren oyuncular banlanacak!

  The Game Awards 2022 Adayları Açıklandı, Oylama Başladı: God of War ve Elden Ring Başı Çekiyor

  The Game Awards, 2022 adaylarını açıkladı. Oylama, 7 Aralık 2022’ye kadar devam edecek ve 8 Aralık’ta ise onlarca oyunun yarışacağı etkinlik düzenlenecek.

  The Witcher 3: Wild Hunt Güncellemesi için Çıkış Tarihi Paylaşıldı!

  CD Projekt RED şirketi, The Witcher 3'ün yeni güncellemesinin 14 Aralık 2022’de piyasada yer alacağını ifade etti. Güncelleme ücretsiz olacak.

  Football Manager 2023 Sistem Gereksinimleri

  Football Manager 2023 sistem gereksinimleri, standart sistemlerde dahi rahatlıkla oynanabilecek düzeydedir. FM23, her oyuncu tarafından tercih edilebilir.

  The Forest Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et