R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Hitman: Absolution Sistem Gereksinimleri

  Hitman: Absolution bir suikastçının özel çabalarını takip etmenizi sağlayan bir aksiyon oyunudur. Oyun, Glacier 2 oyun motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Hitman: Absolution sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  06.08.2022 17:12 2288 3 dk okuma süresi
  Hitman: Absolution Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Hitman: Absolution, serinin beşinci oyunudur ve Agent 47'nin gizemli hayatına çok daha derinlemesine bir şekilde dalış yapmanızı sağlar. IO Interactive tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2012 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), Mac OS X, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında oynanabilir.

  Oyuncuya düşen görev Agent 47 isimli bir suikastçının rolünü üstlenerek hikayede ilerlemektir. İlerleme kaydedebilmek için bir dizi farklı hedefi tamamlamanız gerekir. Serinin önceki oyunlarından farklı olarak doğrusal bir ilerleme söz konusudur. Oyuncu, sandbox tarzı görevlerden olabildiğince uzaklaştırılır.

  Hitman: Absolution nasıl bir oyun?

  Hitman: Absolution oynarken çeşitli sözleşmelere başvurarak Agent 47'nin temel güçlerini geliştirirsiniz. Bu size pek çok görevi sıkılmadan yerine getirme fırsatı sunar. Grafikler kendi dönemine göre iyi seviyededir. Başa çıkmanız gereken en önemli sorun ise bilgisayar tarafından kontrol edilen karakterlerin yavaşlığıdır.

  Basitleştirilmiş kontrol yöntemleri sayesinde Agent 47'i ölümcül bir suikast silahına dönüştürebilirsiniz. Seslerin oyunun aksiyon doğasıyla eşleştiği söylenebilir. Bazen sesler sizi rahatsız edebilir çünkü göreve göre ortam karmaşık bir hal alabilir. Oyun müziği ise kusursuza yakın seviyededir.

  Hitman: Absolution iki farklı görev türü sunar. Suikast görevlerinde hedefiniz belirli bir yere sızmaktır. Bu tür görevlerde çok daha fazla seviye bulunur. Serinin diğer oyunlarındaki aksiyon eksikliğini hissetmezsiniz. Dikkat dağıtıcı pek çok farklı unsurla mücadele ederken suikast görevlerini yerine getirmelisiniz.

  Oyun çok iyi bir ilerleme akışına sahip olsa bile Hitman serisinin kaderini paylaşır. Diğer oyunlardaki hızlı ilerleme bu oyunda yoktur. Biraz daha stratejik ve seçici hareket etmeniz gerekir. Sürekli başa dönmek ve tekrardan denemek zorunda kalacağınız birbirinden farklı görevlerle karşılaşabilirsiniz.

  Hitman: Absolution sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Hitman: Absolution çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Hitman: Absolution sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Hitman: Absolution minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo U7600
  • Ekran kartı: AMD Radeon HD 3450
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama alanı: 24 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  Hitman: Absolution önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: AMD Athlon II Neo K325
  • Ekran kartı: AMD Radeon HD 5770
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 24 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  Hitman: Absolution fiyatı ne kadar?

  Hitman: Absolution oyunu Windows, Mac OS X, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterebilir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alabilirsiniz.

  Hitman: Absolution serinin hayranları tarafından keyifle oynanabilecek bir oyundur. Bir suikastçı olduğunuzda neler yapmanız gerektiğini kolayca öğrenebilirsiniz. Karşınıza çıkan zorluklar nedeniyle bol bol tekrar yapabilirsiniz. Hitman: Absolution oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Windows’a Rakip Çıktı: Yapay Zeka Tabanlı İşletim Sistemi Geliyor!

  Lenovo, yapay zeka tabanlı yeni işletim sistemi ile Windows'a rakip oluyor. CES 2024'te duyurulan bu sistem, 2024'te piyasaya çıkacak.

  Huawei Yeni İşletim Sistemini Resmen Tanıttı: İşte Karşınızda HarmonyOS NEXT!

  Huawei, Android'den bağımsız yeni işletim sistemi HarmonyOS NEXT'i duyurdu. Yakında kullanıma sunulacak sistem, teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlatıyor.

  Windows 11 Bellek Gereksinimleri Yükseliyor: 16GB RAM Yeni Standart

  Microsoft, Windows 11 gereksinimlerini artırıyor. Yapay zekadaki gelişmelerle sistem gereksinimlerini güncelleyerek 16GB RAM'i yeni standart olarak belirliyor.

  Vivo, Kendi İşletim Sistemini Tanıttı: İşte Karşınızda BlueOS!

  Vivo'nun Rust programlama diliyle geliştirdiği yeni işletim sistemi BlueOS, her donanıma uyum sağlama özelliği ve yapay zeka entegrasyonu ile dikkat çekiyor.

  Hitman: Absolution Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et