R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  FIFA 21 Sistem Gereksinimleri

  FIFA 21 futbol meraklılarının en çok keyif aldığı spor temalı oyunlardan biridir. Frostbite 3 motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. FIFA 21 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 18.06.2022 16:10 1194 2 dk okuma süresi
  FIFA 21 Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  FIFA 21 oldukça meşhur olan FIFA serisinin 28. oyunudur. EA Canada (EA Vancouver) tarafından geliştirilmiştir. 2020 yılında piyasaya sürülen oyun PC, Xbox One, Xbox Series X, Google Stadia, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Nintendo Switch platformlarında oynanabilir.

  FIFA 21 bir futbol simülasyonudur. Takımları, oyuncuları ve çok daha fazlasını kontrol edebilme şansınız vardır. Ultimate Team ve VOLTA Football gibi özelliklerle oyunda yapabileceğiniz pek çok şey vardır. Futbol oyunlarından hoşlanıyorsanız sadece klasik maçlar oynasanız bile eğlencelidir.

  FIFA 21 nasıl bir oyun?

  FIFA 21 en sevdiğiniz kulübü yakından takip etmenizi sağlar. Kulübün başarısı için çaba gösteren isimlerinden biri olabilirsiniz. Ayrıca kendinize ait amatör bir takımı yönetebilirsiniz. Her şey hikaye odaklı bir deneyime bağlıdır. Ancak bu deneyimle alakalı büyük beklentilere girmemelisiniz.

  Oyunun grafikleri iyi durumdadır. Animasyonlar gayet başarılı sayılabilir. Oyun öncesi modellemeler ve sinematik görüntülemelerde ise biraz problem vardır. En azından yapaylık hissini hemen fark edebilirsiniz. Sesler ise stadyum atmosferini yansıtacak seviyededir.

  FIFA 21'e ilk adımınızı attığınızda oynanabilirliği biraz problemli bulabilirsiniz. Kontrollere alışmak zaman alır. Gösterişli hareketler yapmak, şık goller atmak ve daha iyi performans ortaya koymak için tüm imkanlardan yararlanmanız gerekir. Oyun eğlencelidir ama öğrenmek uzun sürebilir.

  FIFA 21 sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın FIFA 21 çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse FIFA 21 sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  FIFA 21 minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i3-6100
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 660
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 50 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  FIFA 21 önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-3550
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 670
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 50 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  FIFA 21 fiyatı ne kadar?

  FIFA 21 oyunu Windows, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch ve Stadia platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platformlara göre değişiklik gösterebilir.

  FIFA 21 futbol meraklıları için önemli bir kazanımdır. Dünyanın en büyük uluslararası organizasyonlarında yer alan takımları kontrol edebilirsiniz. FUT özelliğiyle eşsiz takımlar oluşturma fırsatına sahip olursunuz. FIFA 21 oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Cook, Serve, Delicious! 3?! Sistem Gereksinimleri

  Cook, Serve, Delicious! 3?! epey uğraştırıcı bir restoran simülasyonu oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Cook, Serve, Delicious! 3?! sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Minecraft Sistem Gereksinimleri

  Minecraft, oyunculara çevreleriyle etkileşim kurabilme imkanı tanıyan üç boyutlu bir sandbox oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Minecraft sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Genshin Impact Sistem Gereksinimleri

  Genshin Impact, açık dünya tarzı fantastik bir evrende geçen bir aksiyon RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Genshin Impact sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Baldur's Gate: Dark Alliance II Sistem Gereksinimleri

  Baldur's Gate: Dark Alliance II, tehlikeli maceraları içinde barından bir RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Baldur's Gate: Dark Alliance II sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  FIFA 21 Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et