R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elon Musk Twitter İle Yeniden Görüşecek!

  Elon Musk Twitter'ı satın almak için kritik adımlarını atmaya devam ediyor. 16 Haziran Perşembe günü yapılması planlanan toplantı öncesinde Musk, Twitter çalışanlarının sorularına cevap vereceği bir etkinlikte bulunacak.

  Emre Çelik
  Emre Çelik R10 Editörü
  14.06.2022 21:00 1510 2 dk okuma süresi
  Elon Musk Twitter İle Yeniden Görüşecek!
  Son Düzenleme:

  Twitter'ı satın alma hedefi spam ve bot hesaplar konusundaki fikir ayrılıkları yüzünden ertelenen Elon Musk, Twitter yöneticileriyle kritik bir toplantı daha gerçekleştirecek. Elon Musk, sahte hesaplar hakkında Twitter yönetiminden detaylı rapor talep etmiş ve bu talebi doğrultusunda sahte ve bot hesaplar hakkında geniş bilgi içeren dökümanın geçtiğimiz günlerde Musk'ın incelemesine sunulduğu açıklanmıştı.

   Twitter'ın devir işlemlerini yeniden görüşmek üzere Elon Musk'ın, Twitter yönetimiyle 16 Haziran Perşembe günü bir araya geleceği öğrenildi.

  Twitter Çalışanları İle Görüşecek

  Twitter Ceo'su Parag Agrawal tarafından çalışanlara gönderilen elektronik postada yer alan ifadeye göre Elon Musk; Perşembe günü yapılması planlanan toplantı öncesinde Twitter çalışanlarının sorularını yanıtlayacağı bir etkinlikte bulunacak.

  Tüm Twitter kadrosunun katılması beklenen toplantıda SpaceX CEO'su, Twitter'ı satın alma hedefinden itibaren ilk kez şirket çalışanları ile bir arada bulunacak. Elon Musk geçtiğimiz haftalarda Twitter'ı tehdit ederek anlaşmadan çekilebileceğini açıklamıştı.

  Twitter'daki kullanıcı hesapları ile ilgili olarak daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen ünlü milyarder, talebinin olumlu karşılık bulmamasının ardından Twitter yöneticilerini suçlayarak yetkililere "spam hesaplar ile ilgili kendi analizini yapma hakkının olduğunu" anımsatan ifadelerle kaleme alınan bir mektup yollamıştı. Bu yaşananlar sonrasında Musk'ın, Twitter'ı devralma sürecini askıya aldığı biliniyordu. Son gelişmeler gösteriyor ki, Elon Musk'ın Twitter'ı satın alma sürecinde sona gelindi.

  Tesla CEO'sunun Twitter'ı satın alması sosyal medyada da çokça tartışıldı. Hatta Elon Musk'ın, sahte ve spam hesapların durumunu bahane edip anlaşma sürecini durdurmasının, anlaşılan satış fiyatını daha da aşağıya çekmek için yaptığı bir blöf olarak dahi yorumlanmıştı.

  Elon Musk Twitter'ı satın almak için 44 milyar dolar teklifte bulunmuş ve Twitter yönetim kurulu teklifi kabul etmişti. Twitter hisselerinin seyri ise Musk'ın teklifinden itibaren değer kaybetmeye devam ediyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Gmail, E-posta Yanıtlarını Yeniden Tasarlayacak: İşte Detaylar!

  Google, Gmail'in e-posta yanıtlama panelini yeniliyor. Böylece daha temiz ve kullanıcı dostu tasarım ile etkileşim artacak!

  Twitter/X Rakibi Bluesky, Tam 4 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

  Bluesky, 4 milyon kullanıcıya ulaşarak sosyal medyada yeni bir dönem başlatıyor. Kendi kurallarınızı belirleyin, özgürlüğün tadını çıkarın.

  Google'da Yeni Bir Dönem: Bard, Gemini Olarak Yeniden Doğuyor!

  Google, yapay zeka tabanlı sohbet robotu Bard için isim değişikliğine gidiyor. Bundan böyle şirketin birçok uygulaması ve hizmeti, Gemini adı altında sunulacak.

  X'te (Eski Adıyla Twitter) Yenilikler ve Kullanıcılarına Sunulan Son Özellikler 2024

  Sosyal medya devi X'in yeni özellikleri: Anlık Fleets, kişiselleştirilmiş temalar ve sesli mesajlar. Kullanıcı deneyimini keşfedin!

  Elon Musk Twitter İle Yeniden Görüşecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et