R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Windows 11 Kullanıcılarını Sevindirecek ve Beklenen Yeni Güncelleme Yolda!

  Bir yaşına girecek olan Windows 11 için yeni güncelleme yolda. Gizlilik özelliğini getirecek yazılım için kullanıcılar şimdiden heyecanla beklemeye başladılar.

  Ecem Ecem 20.06.2022 16:57 1146 2 dk okuma süresi
  Windows 11 Kullanıcılarını Sevindirecek ve Beklenen Yeni Güncelleme Yolda!
  Son Düzenleme:

   Windows 11 yıl dönümü yaklaşırken kullanıcıların yüzünü güldürmeye de devam ediyor. Henüz bir yaşına girecek olan yazılım bu bir senelik zaman dilimi içerisinde kullanıcıları heyecanlandıracak şekilde sürekli güncelleme almaya devam etti. Yapılan güncellemeler her defasında kullanıcıları memnun etti. Ancak hala Windows 11 için eksiklerin olduğu ve zaman içerisinde tamamlanacağı düşünülüyor. 

  Windows 11 aldığı güncellemelerle birlikte eksiklerin olduğu düşünülse bile ortalama bir ev kullanıcısı için son derece yeterli imkanlar sunmaya devam ediyor. Şimdilerde birinci yılı ile birlikte Windows 11 yeni bir güncelleme için harekete geçti. Bu güncellemenin ise kullanıcıları oldukça memnun edeceği düşünülüyor. 

  Windows 11 Gizlilik Özelliği ile Kullanıcıların Yüzünü Güldürecek

  Kullanıcıların büyük bir kısmı yazılımı kullanırken gizlilik endişesi yaşamaya devam ediyor. Bu endişeleri azaltmak için yeni güncelleme ile birlikte gizlilik özelliği de gelecek. Geliştirici betasına gelen yenilik kısa bir süre sonra kullanıma sunulacak. Üstelik istisnasız olarak herkes tarafından kullanılması bekleniyor.

  Windows 11 gizlilik özelliği halihazırda mevcut ancak sadece Developer Prewiew sürümünde kullanılabilir olarak ifade ediliyor. Gizlilik güncellemesi sonrasında uygulamaların hangi izinleri kullanabilecekleri ve bu izinlere ne şekilde erişebildikleri de gösterilecek. Microsoft cephesinden konu hakkında fotoğraflarla birlikte açıklama geldi. Yeni özelliğin ekran fotoğrafları da paylaşılmaya başlandı. 

  Windows 11 Gizlilik Özelliğinin Detayları Belli Oldu

  Daha önce güncellemenin benzeri iOS ve Android için kullanılmıştı. Son yıllarda gizliliğin önemi bir kez daha gün yüzüne çıkmışken uygulamanın sunduğu güncellemenin ne kadar önemli olduğu da anlaşılıyor. Cihazda yüklü ve şüpheli durumda bulunan uygulamaların hangi izinleri ne şekilde kullandığı rahatlıkla görülebilecek. 

  Konum bilgilerinizi de sürece dahil ederek, reklam gösteren ve risk oluşturan uygulamalar engellenebilecek. Vermiş olduğunuz bilgi ve izinlerinizin su istimal edildiğini ve istediğiniz şekilde kullanılmadığını düşünmeniz halinde uygulamayı sorunsuz bir şekilde kaldırabilir ve oluşabilecek yeni tehlikelerin önüne geçebilirsiniz. 

  Yeni gizlilik güncellemesinin Windows 11 sürümüne ne zaman geleceği merak konusu oldu. Bunun için gelen bilgilere göre kullanıcıların birkaç hafta daha beklemeleri gerekecek. Ancak en kötü senaryo ile birlikte bu süreç birkaç ay olarak uzayabilir. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2022 Yılının En İyi Android Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  Google Play, 2022 yılının en iyi oyun ve uygulamalarını açıkladı. Yayınlanan listede kullanıcılar tarafından beğenilen uygulama ve oyunlar yer aldı.

  Elektrikli Opel Mokka-e Türkiye’de Satışa Sunuldu! Yeni Modelin Fiyatı Ve Özellikleri Belli Oldu!

  Opel firmasına ait kompakt crossover Türkiye’de limitli sayıda ön satışa sunuldu. Opel Mokka-e isimli elektrikli modelin fiyatı 909.900 TL olarak belirlendi.

  MIUI 14 Güncellemesi İle Gelecek Yeni Özellikler!

  Xiaomi, yakın dönemde MIUI 14 güncellemesini yapmaya hazırlanıyor. Güncelleme ile beraber gelecek özelliklere dair bazı detaylar da gün yüzüne çıktı!

  Elon Musk ve Tim Cook Arasında Görüşme Sağlandı! İkilinin Görüşmesinden Sonra Aradaki Buzlar Eridi!

  Elon Musk ile Tim Cook arasında Musk'ın Twitter üzerinden yaptığı eleştirilerden dolayı gerginlik vardı. İkili, yüz yüze görüştü ve yükselen tansiyon düştü!

  Windows 11 Kullanıcılarını Sevindirecek ve Beklenen Yeni Güncelleme Yolda!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et