R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft, SwiftKey Klavyeye Yapay Zeka Destekli Bing'i Getiriyor

  Microsoft, kullanıcıların metinleri yeniden yazabilecekleri ve yanıtlar için web'de arama yapabilecekleri yeni Bing sohbet robotunu, popüler SwiftKey klavyeye entegre ediyor. Bu özellik şimdilik sadece Android kullanıcıları için kullanılabilir durumda.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  06.04.2023 14:50 2312 2 dk okuma süresi
  Microsoft, SwiftKey Klavyeye Yapay Zeka Destekli Bing'i Getiriyor
  Son Düzenleme:

  Yapay zeka ile güçlendirilmiş Bing Sohbet, Microsoft'un ürünlerine adım adım entegre edilmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce, şirket Skype ve Edge'e Bing Sohbet'i ekledi ve Bing tarafından desteklenen Office Copilot'u duyurdu. Şimdi ise Bing, akıllı telefon kullanıcılarının tercihi olan SwiftKey klavyeye getiriliyor.

  SwiftKey'e Yeni Bing Entegrasyonu

  Yeni Bing entegrasyonu, şimdilik SwiftKey Beta Android kullanıcıları için sunuluyor. SwiftKey'deki Bing Sohbet entegrasyonu, sohbet robotuna erişim sağlayan olağan sohbet modunu ve herhangi bir metni doğrudan klavye içinde yeniden yazan ton modunu içermektedir. Microsoft'un Mobil ve Ticaretten Sorumlu CTO'su Pedram Rezaei, Twitter'da özelliğin "yavaş yavaş yayıldığını" doğruladı, ancak SwiftKey iOS kullanıcıları için ne zaman kullanılabilir olacağına dair bilgi henüz mevcut değil.

  Bing'in Yapay Zeka İçeren Sohbet Özelliği SwiftKey'e Geliyor

  Microsoft, Bing'in mobil uygulamasında yapay zeka destekli Sohbet özelliğini sunsa da, daha fazla kullanıcıya ulaşmak için sahip olduğu SwiftKey'e yöneliyor. SwiftKey'e getirilen ton özelliği, kullanıcılarına zengin ve farklı bir deneyim sunacak. SwiftKey Beta, mesajlarınızı dört farklı tarza veya tona göre ayarlamanıza olanak tanıyan özel bir bölüm sunuyor: Profesyonel, Gündelik, Kibar ve Sosyal.

  SwiftKey'in Yeni Ton Özelliği Kullanıcılara Kolaylık Sağlıyor

  Bu özellik ilk bakışta fazla yararlı gibi görünmeyebilir, ancak aslında oldukça faydalıdır. Örneğin, anadilinizde olmayan bir dilde resmi bir şekilde veya kibar bir dille ifade etmek istediğiniz durumlar için zorluklar yaşayabilirsiniz. SwiftKey, kullanıcılarına çeviri özelliği sunuyor ve bu yeni ton özelliği ile birleştiğinde, benzer sorunların önüne geçilmiş olacak. Bu sayede, SwiftKey kullanıcıları, farklı dillerde ve tonlarda etkili iletişim kurabilecekler.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Yapay Zeka Google Genie Tanıtıldı: Oyun Yapabiliyor!

  Google DeepMind, görüntüleri anında 2D platform oyunlarına çevirebilen Genie isimli yapay zeka teknolojisini duyurdu.

  Oppo, Yapay Zekalı Air Glass 3'ü Duyurdu: Görünüşüyle Normal, Teknolojisiyle Olağanüstü!

  Oppo'nun Air Glass 3'ü, günlük yaşamda kullanım kolaylığı sunan, sesli asistanı ve yapay zekası ile dikkat çeken akıllı gözlükler arasında yer alıyor.

  Google Chrome, Yapay Zeka Destekli Yazma Asistanını Test Ediyor!

  Google, Chrome'da 'Yazmama Yardım Et' adı verilen yenilikçi bir yapay zeka destekli özelliği deniyor. Bu özellik, metin oluşturmaya yardımcı olmayı amaçlıyor.

  Yapay Zeka Destekli XNote Akıllı Defter Geliyor: İşte Detaylar!

  XNote, ChatGPT entegreli akıllı defter, Nisan'da $250'a satışta. Notlarınızı dijitalleştirin, randevu oluşturun ve daha fazlasını yapın.

  Microsoft, SwiftKey Klavyeye Yapay Zeka Destekli Bing'i Getiriyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et