R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft, SwiftKey Klavyeye Yapay Zeka Destekli Bing'i Getiriyor

  Microsoft, kullanıcıların metinleri yeniden yazabilecekleri ve yanıtlar için web'de arama yapabilecekleri yeni Bing sohbet robotunu, popüler SwiftKey klavyeye entegre ediyor. Bu özellik şimdilik sadece Android kullanıcıları için kullanılabilir durumda.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  06.04.2023 14:50 1930 2 dk okuma süresi
  Microsoft, SwiftKey Klavyeye Yapay Zeka Destekli Bing'i Getiriyor
  Son Düzenleme:

  Yapay zeka ile güçlendirilmiş Bing Sohbet, Microsoft'un ürünlerine adım adım entegre edilmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce, şirket Skype ve Edge'e Bing Sohbet'i ekledi ve Bing tarafından desteklenen Office Copilot'u duyurdu. Şimdi ise Bing, akıllı telefon kullanıcılarının tercihi olan SwiftKey klavyeye getiriliyor.

  SwiftKey'e Yeni Bing Entegrasyonu

  Yeni Bing entegrasyonu, şimdilik SwiftKey Beta Android kullanıcıları için sunuluyor. SwiftKey'deki Bing Sohbet entegrasyonu, sohbet robotuna erişim sağlayan olağan sohbet modunu ve herhangi bir metni doğrudan klavye içinde yeniden yazan ton modunu içermektedir. Microsoft'un Mobil ve Ticaretten Sorumlu CTO'su Pedram Rezaei, Twitter'da özelliğin "yavaş yavaş yayıldığını" doğruladı, ancak SwiftKey iOS kullanıcıları için ne zaman kullanılabilir olacağına dair bilgi henüz mevcut değil.

  Bing'in Yapay Zeka İçeren Sohbet Özelliği SwiftKey'e Geliyor

  Microsoft, Bing'in mobil uygulamasında yapay zeka destekli Sohbet özelliğini sunsa da, daha fazla kullanıcıya ulaşmak için sahip olduğu SwiftKey'e yöneliyor. SwiftKey'e getirilen ton özelliği, kullanıcılarına zengin ve farklı bir deneyim sunacak. SwiftKey Beta, mesajlarınızı dört farklı tarza veya tona göre ayarlamanıza olanak tanıyan özel bir bölüm sunuyor: Profesyonel, Gündelik, Kibar ve Sosyal.

  SwiftKey'in Yeni Ton Özelliği Kullanıcılara Kolaylık Sağlıyor

  Bu özellik ilk bakışta fazla yararlı gibi görünmeyebilir, ancak aslında oldukça faydalıdır. Örneğin, anadilinizde olmayan bir dilde resmi bir şekilde veya kibar bir dille ifade etmek istediğiniz durumlar için zorluklar yaşayabilirsiniz. SwiftKey, kullanıcılarına çeviri özelliği sunuyor ve bu yeni ton özelliği ile birleştiğinde, benzer sorunların önüne geçilmiş olacak. Bu sayede, SwiftKey kullanıcıları, farklı dillerde ve tonlarda etkili iletişim kurabilecekler.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Microsoft Cortana'yı Emekliye Ayırıyor: Windows'un Yeni Yapay Zeka Asistanı Copilot Geliyor!

  Microsoft, yılın sonuna doğru Cortana sesli asistanının Windows üzerindeki desteğini sonlandırıyor. Bunun yerine modern yapay zeka destekli araçlar geliyor!

  HP Yapay Zekaya Sahip Yeni Bilgisayar Geliştiriyor: Geleceğin Kişisel Bilgi İşlem Teknolojisi

  HP CEO'su Enrique Lores, şirketin çalışmalara başladığını ve 2024'te piyasaya sürülebilecek yeni bir bilgisayar türünün yapay zekayla mümkün olacağını belirtti.

  Galaxy S22 Serisi İçin Yapay Zeka Destekli Fotoğraf Düzenleyicisi Geliyor!

  Samsung, fotoğraflarda problemleri giderme ve kaliteyi artırma gibi önemli işlevler sunan Galaxy Enhance-X uygulamasını Galaxy S22 serisine getiriyor.

  TikTok'a Yapay Zeka Destekli Sohbet Botu Tako Geliyor!

  TikTok, yapay zeka teknolojisiyle geliştirilen Tako adlı sohbet botunu kullanıcılarına sunacak. Tako kullanıcılarla gerçekçi, ilgi çekici sohbetler yapabilecek!

  Microsoft, SwiftKey Klavyeye Yapay Zeka Destekli Bing'i Getiriyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et