R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Disney D23 Etkinliğinde Duyurulan Her Şey! İşte Yayınlanan Marvel, Star Wars ve Pixar Fragmanları!

  Disney, her yıl düzenlediği “D23 Expo” etkinliğini bu yıl 9-11 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirildi. 2022 D23 Expo etkinliği yine büyük sürprizleri getirdi. Etkinlikte Marvel, Lucas Film ve Pixar’ın gelecek dönemde gelmesi planlanan yapımları duyuruldu. İşte merakla beklenen çok sayıda yapımın tanıtıldığı D23 etkinliğinde duyurulan her şey!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  12.09.2022 20:46 2121 11 dk okuma süresi
  Disney D23 Etkinliğinde Duyurulan Her Şey! İşte Yayınlanan Marvel, Star Wars ve Pixar Fragmanları!
  Son Düzenleme:

  Disney, 2023’te kutlayacağı 100.yılı görkemli projeler hazırlıyor. Bugünün film ve televizyon piyasası lideri Disney, en sevilen yapımlara imza atmıştı. Gelenekselleşen “D23 Expo” etkinliğiyle her yıl, yeni dönemde gelecek projeleri duyuruyor. Şirket bu yılda 9 Eylül ile 11 Eylül tarihleri arasında “D23 Expo 2022” etkinliğini gerçekleştirdi. D23 Expo etkinliği Disney’in ABD’de bulunan “Disneyland” etkinlik alanındaki “Anaheim” gösteri alanında gerçekleştirildi.

  Disney D23 Etkinliğinde Duyurulanlar

  Disney D23 EXPO

  Etkinlikte, şirketin 100.yılında vizyona girecek film ve dizilerin fragmanları ve duyuruları gerçekleştirildi. Etkinlikte tanıtılanlar arasında “Samuel L. Jackson” ile özdeşleşen Nick Fury’in solo dizisi “Secret Invasion” da yer aldı. Ayrıca Star Wars evreninde geçen “The Mandalorian” dizisinin 3.sezon fragmanı da hayranla buluştu.

  Bu yapımların yanı sıra “Indiana Jones” efsanesinin geri dönüşü “Indiana Jones 5” ile duyuruldu. Ayrıca Marvel’in “Black Panther: Wakanda Forever” filminden de fragman geldi.

  Gerçekleştirilen etkinlikte “Marvel”, “Disney+”,Lucasfilm”, “20th Century” ve “Pixar” yapımlarından fragmanlar ve bilgiler paylaşıldı.

  D23 Etkinliğinde Duyurulan Marvel Film ve Dizileri

  Disney, bünyesindeki Marvel ile ilgili gelecek planlarını da D23 etkinliğinde duyurdu. Etkinlikte duyurulan yapımlar, “Marvel Sinematik Evreni(MCU)” hayranlarını sevindirdi. İşte Disney Marvel fragman ve duyuruları!

  Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  Ant-Man and the Wasp Quantumania

  Marvel’in yeni aşamasının önemli yapımları arasındaki “Ant-Man and the Wasp: Quantumania” filminden önemli bilgiler geldi. Etkinlikte “Paul Rudd”, “Kathryn Newton”, “Evangeline Lilly” ve “Jonathan Majors” gibi isimler yer aldı. Katılımcılara yeni Ant Man filminden fragman gösterildi. Ancak Ant-Man and the Wasp: Quantumania fragmanı, dışarıya henüz yayınlanmadı. Etkinlikte filmin çıkış tarihi 17.02.2023 olarak açıklandı.

  Black Panther: Wakanda Forever Fragmanı

  MCU’nun en dramatik yapımlarından birisi haline dönüşen Black Panther’in ikincisi gelecek. Daha önce “SDCC 2022” etkinliğinde duyurulan “Black Panther 2” için D23 etkinliğinde yeni fragman yayınlandı. Etkinlikte yayınlanan fragman resmi olarak paylaşılmadı. “Black Panther: Wakanda Forever” adıyla çıkacak ikinci film vizyon tarihi 11.11.2022 olarak açıklandı.

  Fantastic Four

  Fantastic Four

  Marvel’in patronu D23 etkinliğinde yeniden çekilecek “Fantastic Four(Fantastik Dörtlü)” filmine dair önemli açıklamalarda bulundu. “Kevin Feige” etkinlikte Fantastic Four vizyon tarihi bilgisini de hayranla paylaştı. Feige yeniden çekimin 8.11.2023 tarihinde vizyona gireceğini açıkladı. Ayrıca yeni serinin yönetmen koltuğunda “Matt Shakman’ın” yer alacağı açıklandı.

  Thunderbolts

  Thunderbolts

  MCU evreninin 5.aşamasını kapatacak Thunderbolts filminden de önemli bilgiler paylaşıldı. Thunderbolts filminin yönetmen koltuğunda “Jake Schreier” oturacağı açıklandı. Ayrıca Thunderbolts vizyon tarihi de 26.07.2024 olarak açıklandı.

  Etkinlikte Thunderbolts oyuncuları da duyuruldu. Filmde yer alacağı açıklanan filmler arasında “David Harbour”, “Julia Louis-Dreyfus” ve “Wyatt Russel” yer alıyor. Ayrıca “Florence Pugh”, “Sebastian Stan”, “Hannah John-Kamen” ve “Olga Kurylenko” da açıklandı.

  Ironheart Fragmanı Yayınlandı

  MCU evreninde “Tony Stark” namı-diğer “Iron Man” hüzünlü bir veda gerçekleştirmişti. MCU’nun inşasında önemli rol oynayan Iron Man karakterinin boşluğuna karşı yeni bir proje duyuruldu. Etkinlikte uzun zamandır geleceği konuşulan “Ironheart” filminden bir de fragman geldi. Ironheart fragmanı sadece katılımcılarla paylaşıldı ancak dışarıyla paylaşılmadı.

  Werewolf by Night

  Disney, etkinlikte Marvel’in en karanlık çizgi roman hikayesi “Werewolf by Night” için özel bölüm yapacağını açıkladı. Marvel Comics hikayesi Werewolf by Night, Disney Plus’ta “Cadılar Bayramı(Hallowen)” için yapılacak. Hatta etkinlikte Werewolf by Night fragmanı yayınlandı.

  Secret Invasion

  MCU kahramanlarının lideri “Nick Fury” yine “Samuel L. Jackson” ile geri dönüyor. Marvel’in Disney Plus’ta yayınlanacak yeni dizisinin adı “Secret Invasion” olarak açıklandı. Dizinin Disney Plus’ta 2023 yılında yayınlanacağı açıklanırken, Secret Invasion fragmanı da yayınlandı. Dizide ayrıca “Maria Hill” karakteriyle “Cobie Smulders” yer alıyor. Ayrıca “Game of Thrones” dizisinin yıldızı “Emilia Clarke” de dizinin kadrosunda yer alacak.

  Armor Wars

  Armor Wars

  D23 etkinliğinde duyurulan Marvel yapımlarından birisi de “Armor Wars” yapımı oldu. Sevilen karakter Iron Man’ın en yakın dostu “Warmachine” solo  dizisi Disney Plus’ta yayınlanacak. Warmachine yine “Don Cheadle” tarafından canlandırılacağı açıklandı. Dizide Warmachine, Iron Man zırhlarını ele geçirmeye çalışan düşmanlara karşı savaşacak.

  Captain America: New World Order

  Captain America New World Order

  Etkinlikte “Sam” ve “Bucky” karakterlerini yeniden bir araya getirecek, “Captain America: New World Order” filmi de duyuruldu. Filmin 2024 yılında vizyona gireceği belirtildi. Filmde “Falcon” ve “Winter Soldier” karakterleri dikkat çekti.

  Loki 2.Sezon Duyurusu

  Loki 2.Sezon

  İlk sezonuyla büyük ilgi toplayan “Loki” dizisinin 2.sezonu merakla bekleniyordu. D23 etkinliğinde Loki 2.sezonu ile ilgili bilgiler paylaşıldı. Yayın tarihi henüz belli olmayan dizinin kadrosunda yer alacak yeni isimler duyuruldu. O isimler arasında “Ke Huy Quan”, “Tom Hiddleston”, “Owen Wilson” ve “Sophia Di Martino” yer aldı.

  Echo Dizisi Geliyor

  Echo Dizisi

  Disney Plus’ta yayınlanacak yeni Marvel dizisi Echo’dan yeni bilgiler geldi. Etkinlikte Echo oyuncu kadrosunda “Alaqua Cox”, “Vincent D’onofrio” ve “Devery Jacobs” isimleri açıklandı. Ayrıca “Graham Greene”, “Cody Lightning” ve “Chaske Spencer” isimleri de duyuruldu. Dizinin 2023 yılında hangi tarihte yayınlanacağı ise açıklanmadı.

  Daredevil Yeniden Doğdu Dizisi Tanıtımı

  daredevil born again

  Daha önce “SDCC 2022” etkinliğinde ilk bakışı yapılan yeni Daredevil dizisi, D23 etkinliğinin de önemli yapımlarından oldu. Etkinlikte “Daredevil: Yeniden Doğdu” başrolleri “Charlie Cox” ve “Vincent D’Onofrio” katılımcılarla sohbet etti.

  Etkinlikte Tanıtılan Marvel Oyunları

  Hayranlar için etkinlikte çok sayıda yeni Marvel oyunları da tanıtıldı. İşte lansmanda duyurulan ve fragmanları yayınlanan Marvel oyunları!

  Midnight Suns

  Geleceği çok uzun zamandır konuşulan Marvel’in “Midnight Suns” oyunu sonunda tanıtıldı. Etkinlikte Midnight Suns fragmanı yayınlandı. Ayrıca Midnight Suns çıkış tarihi 2.11.2022 olarak duyuruldu.

  Marvel World of Heroes

  Marvel, “Pokemon Go” oyunun geliştiricisi “Niantic Games” ile işbirliğine gitti. İşbirliği kapsamında yeni Marvel mobil oyunu “Marvel World of Heroes” açıklandı. 2023 yılında piyasaya sürülecek Marvel World of Heroes fragmanı da yayınlandı.

  Marvel Snap

  Son dönemde kart oyunları büyük sükse yapıyor. Marvel’de bu furyaya uyum sağlamaya devam ediyor. D23 etkinliğinde “Marvel Snap” oyunu duyuruldu. Hem PC hem de mobil için gelecek Marvel Snap fragmanı da yayınlandı. Ayrıca oyunun 18.10.2022 tarihinde çıkacağı açıklandı.

  Marvel Strike Force

  Son dönemin en popüler mobil oyunları arasında yer alan Marvel’ın “Marvel Strike Force” oyununa dair önemli gelişme açıklandı. Popüler mobil Marvel oyununa “Red Hulk” karakteri geleceği duyuruldu. Hatta duyuru fragmanla gerçekleştirildi.

  Captain America: New World Order Oyunu

  MCU’nun 2 sevilen karakteri “Captan America” ve “Black Panther” temalı oyun gelecek. İsimsiz oyunun ilk videosu da yayınlandı. İşte 2.Dünya Savaşı’nda geçen oyunun tanıtımı!

  D23 Etkinliğindeki Lucasfilm Duyuruları

  Lucasfilm sinema tarihinin efsanesi Star Wars evreninde geçen dizi ve filmlerle gündemde yer alıyor. D23 etkinliğinde Lucasfilm’in sevilen DisneyPlus dizilerinin yeni sezonları ve yanı sıra yeni filmleri tanıtıldı. İşte bu yıl sonunda ve gelecek yıl gelecek Lucasfilm yapımları!

  The Mandalorian 3.Sezon Fragmanı Yayınlandı

  Disney Plus’ta yayınlanan ve ilk 2 sezonu büyük bir beğeni toplayan The Mandalorian yeni sezon faragmanı yayınlandı. Yayınlanan The Mandalorian 3.sezon fragmanı yine büyük ilgi gördü. İşte o fragman!

  Yeni Andor Dizisi Fragmanı Yayınlandı

  Disney Plus’ta yayınlanacak yeni Star Wars evreninde geçen dizi Andor fragmanı yayınlandı. Başrolünde “Diego Luna” olan “Andor” dizisi fragmanı yayınlandı. İşte 21.09.2022 tarihinde Disney Plus’ta yayınlanacak Andor dizisinden yeni fragman!

  The Bad Batch 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

  Star Wars evrenindeki hatalı klonların hikayesini konu edinen “The Bad Batch” dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. Disney Plus’ta 4.01.2023 tarihinde başlayacak The Bad Batch 2.sezon fragmanı beğeni topladı.

  Star Wars: Ahsoka Dizisi Gelecek

  Star Wars: Ahsoka

  Etkinlikte Star Wars evreninden bir önemli duyuru da “Star Wars: Ahsoka” ile geldi. Serinin sevilen karakterlerinden “Ahsoka” solo dizisi olacak.

  Star Wars: Skeleton Crew

  Uzay gezisinde yolunu kaybeden bir grubun dönüş yolu mücadelesi konu edilecek. Duyurulan “Skeleton Crew” filmine dair sadece başrolde “Jude Law” olduğu açıklandı. Bununla ilgili bir görselde yayınlandı.

  Star Wars: Skeleton Crew

  Tales of Jedi Fragmanı Yayınlandı

  Disney Plus’ın yeni dizisi “Tales of Jedi” oldu. Animasyonlu antoloji dizisi olan yapım Star Wars evreninde geçiyor. Etkinlikte ilk Tales of Jedi fragmanı da yayınlandı. İşte 26.10.2022 tarihinde Disnet+’ta yayınlanacak dizinin fragmanı!

  Indiana Jones 5 Geliyor

  Indiana Jones 5

  Hollywood yıldızı “Harisson Ford” ile özdeşleşen “Indiana Jones” karakteri geri dönüyor. Yönetmen “George Lucas” tarafından yaratılan 41 yıllık serinin 5.filmi resmi olarak duyuruldu. Etkinliğe katılanlar gelecek yıl yayınlanacağı açıklanan “Indiana Jones 5” filminden bir fragmanda izleyebildi.

  Willow Dizisi Fragmanı Yayınlandı

  Lucasfilm’in merakla beklenen yapımlarından “Willow” için ilk fragman yayınlandı. 1988 yılında vizyona giren aynı isimli filmdeki hikaye işlenecek. Dizide birbirlerine tamamen zıt olan kahramanların dünyayı kurtarma yolculukları konu edinilecek. İlk fragmanı D23’te yayınlanan dizinin kadrosunda yıldız oyuncu “Christian Slater” da yer alıyor. Dizi 30.11.2022 tarihinde Disney Plus’ta yayınlanacak. İşte yayınlanan Willow fragmanı!

  Star Wars: Young Jedi Adventures

  Star Wars: Young Jedi Adventures

  Star Wars evreninde geçen animasyon dizilerinden “Star Wars: Young Jedi Adventures” ile ilgili önemli gelişmeler duyuruldu. Etkinlikte animasyon serisinin kadrosuna “Jamaal Avery Jr.” İle “Emma Berman” isimlerinin katıldığı açıklandı. Animasyon yapımı 2023 yılında Disney Plus’ta izlenebilecek.

  20th Century Stüdyo Filmleri

  D23 Expo etkinliğinde Disney, merakla beklenen çok sayıdaki yeni projesine dair fragmanlar yayınladı. Özellikle yönetmen “James Cameron” tarafından 20 yıllık çalışmayla çekilen “Avatar” filminin ikincisin fragmanı yayınlandı. Etkinlikte “Percy Jackson and The Olympians” dizisinden ilk fragman geldi.

  Avatar: The Way of Water Fragmanı Yayınlandı

  Başarılı yönetmen “James Cameron” imzası taşıyan “Avatar” serisinin 2.filminden fragman geldi. Daha sonra 16.11.2022 tarihinde vizyona gireceği açıklanmıştı. Etkinlikteyse tüm zamanların en yüksek hasılata sahip filminin ikincisinin fragmanı da gösterildi. İşte Avatar: The Way of Water fragmanı!

  Percy Jackson and the Olympians Dizisi Fragmanı Yayınlandı

  Disney, daha önce filmiyle büyük başarı yakalayan Percy Jackson hikayesini Disney Plus’ta dizi olarak yayınlayacak. 2023 yılında yayınlanacağı açıklanan “Percy Jackson and the Olympians” dizisinden ilk fragmanda geldi.

  Disney Film ve Dizilerinden Fragmanlar!

  Walt Disney Stüdyoları tarafından çekilecek çok sayıda film, animasyon film ve dizi projesi de duyuruldu. İşte yeni Disney film ve dizilerinden fragmanlar!

  Wish Animasyon Filmi Duyuruldu

  Wish

  Walt Disney Animasyon Stüdyoları tarafından çekilen yeni animasyon filmi “Wish” ile ilgili detaylar açıklandı. Animasyon filminin yönetmenliğini “Chris Buck” ve “Fawk Veerasunthorn” yapacak. Yıldız kaydığında dilek dilemeye dair keyifli bir yapım sunulacak. 

  Iwaju Animasyon Dizisi Fragmanı Yayınlandı

  Iwaju

  Disney 100 yıllık tarihinde ilk defa animasyon konusunda dışarıdan bir şirketle anlaşma yaptı. Walt Disney Animation Studios ile Kugali işbirliğinde “Iwaju” animasyon dizisi çekilecek.

  The Little Mermaid Fragmanı Yayınlandı!

  Stüdyonun yeni “canlı aksiyon” yapımı “The Little Mermaid” fragmanı yayınlandı. Yapım 26.05.2023 tarihinde vizyona girecek. İşte The Little Mermaid fragmanı! Filmin kadrosunda “Halle Bailey”, “Jacob Tremblay” ve “Awkwafina” yer alacak. Ayrıca yıldız oyuncular “Javier Bardem” ve “Melissa McCarthy” de filmde yer alacak.

  Mufasa: The Lion King

  Mufasa: The Lion King

  Lion King(Aslan Kral) efsanesinin spin-off yapımı “Mufasa:The Lion King” duyuruldu. Aslan Kral animasyon filminin aslan kralı Mufasa’nın krallığa giden yolculuğu anlatılacak. Yapımın 2024 yılında vizyona gireceği duyuruldu.

  SnowWhite Yeniden Yapımı Duyuruldu

  SnowWhite

  Disney dünyasının en popüler kahramanı “Pamuk Prenses(SnowWhite) yeniden yapımla geri dönüyor. Üstelik 2024’te vizyona girecek SnowWhite kadrosu oldukça güçlü. Filmin kadrosunda “Wonder Women” filmiyle yıldızlaşan “Gal Gadot” ve yanı sıra “Rachel Zegler” bulunuyor.

  Peter Pan & Wendy Filmi Geliyor!

  Peter Pan & Wendy

  Disney Plus için çekilecek yeni “Peter Pan & Wendy” filmi de yıldız oyunculardan oluşan kadrosuyla dikkat çekti. İlk bakışı yayınlanan filmin kadrosunda “Jude Law” yer alıyor. Ayrıca “Alexander Molony” ve “Ever Anderson” da açıklanan oyuncular oldu.

  The Haunted Mansion Duyuruldu

  The Haunted Mansion

  D23 etkinliğinde “The Haunted Mansion” fragmanı yayınlandı. Ancak fragman çevrimiçi olarak yayınlanmadı. Yapımdan gelen bilgiler arasında yapımda “Danny Devito” yer alıyor. Ayrıca “Owen Wilson”, “Winona Ryder”, “Dan Levy” ve “Hasan Minhaj” diğer oyuncular oldu.

  Disenchanted Fragmanı Yayınlandı

  Disney, 2007 yılında vizyona giren “Enchanted” filminin devam filmini duyurdu. Etkinlikte “Disenchanted” ismiyle duyurulan yapımın 24.11.2022 tarihinde vizyona gireceği belirtildi. Filmin kadrosu ise yıldızlar geçidi. Kadroda “Amy Adams”, “Patrick Dempsey” ve “Maya Rudolph” isimleri öne çıkıyor. Filmde ayrıca “Yvette Nicole Brown”, “Jayma Mays” ve “Idina Menzel” gibi isimler yer aldı.

  Hocus Pocus 2 Fragmanı Yayınlandı

  Açıklanan “Hocus Pocus 2” filmi Disney Plus’ta yayınlanacak. Filmin 30.09.2022 tarihinde Disney Plus’ta yayında olacağı açıklandı. İşte Hocus Pocus 2 fragmanı!

  D23 Pixar Fragmanları

  Pixar tarafından 2023 ve 2024 yılında yayınlanacak yeni yapımlar D23’te tanıtıldı.

  Inside Out 2 Duyuruldu

  Inside Out 2

  İlk filmi 2015 yılında yayınlanan “Inside Out” ikinci filmiyle 2024 yaz aylarında gelecek. 

  Elio

  Elio

  Pixar bilim kurgu türündeki animasyon filmi “Elio” tanıtıldı. 

  Win or Lose

  Win or Lose

  Pixar’ın Disney Plus’ta yayınlanacak “Win or Lose” animasyon dizisi 2023’te başlayacak. Bir beyzbol takımının hikayesi konu edinilecek.

  Elemental

  Elemental

  Kült flash oyun ateş ve su oyununu andıran görsele sahip “Elemantal” animasyon filmi duyuruldu.

  Etkinlikte Açıklanan Yeni Disney Oyunları!

  D23 Expo etkinliğinde merakla beklenen çok sayıda Disney oyunları da tanıtıldı. İşte tanıtılan o Disney oyunları!

  Avatar: Reckoning Mobil Oyunu Tanıtıldı

  Avatar: Reckoning

  Avatar evreninde geçen yeni Avatar oyunu da tanıtıldı. Avatar: Frontiers of Pandora oynanış videosu yayınlandı. Ancak video çevrimiçi olarak yayınlanmadı.

  Disney Dreamlight Valley

  Yeni hayat simülasyonu “Disney Dreamlight Valley” oyunu da tanıtıldı. Disney kahramanlarıyla canlandırma yapılan oyuna “Toy Story” karakterlerinin geleceği açıklandı. Hatta bir de fragman yayınlandı.

  Gargoyles Remastered

  Gargoyles Remastered

  Stüdyonun en sevilen animasyon serisinin aynı isimli oyunu yenilenen haliyle geri dönüyor. 90’lı yıllarda popüler olan “Gargoyles” oyunu, “Gargoyles Remastered” adıyla gelecek. Oyun PC sürümünün dışında PlayStation ve Xbox konsollarına da gelecek.

  Aliens: Dark Descent

  Sinemanın kült yapımlarından “Aliens” serisinin yeni oyunu geliyor. 2023’te hem PC hem de PlayStation ve Xbox için piyasaya sürülecek. İşte etkinlikte yayınlanan Aliens: Dark Descent oynanış videosu!

  Return to Monkey Island

  Etkinlikte 19.09.2022 tarihinde piyasaya sürüleceği açıklanan Return to Monkey Island oyunundan yeni fragman geldi.

  Disney Illusion Island Fragmanı Yayınlandı!

  Sevilen karakter “Mickey Mouse” ve arkadaşlarının sıra dışı macerasını işleyen oyun fragmanı yayınlandı. 4 kişiye kadar birlikte oynanabilecek oyun 2023’te “Nintendo Switch” konsolu için yayınlanacak. Disney Illusion Island fragmanı da yayınlandı!

  Tron: Identity Oyunu Fragmanı Yayınlandı

  Duyurulan “Tron: Identity” oyunu “Bithell Games” tarafından geliştirildi. Oyunun ilk resmi fragmanı da yayınlandı.

  Disney Speedstorm Fragmanı Geldi

  Geliştirici “Monsters Inc.” tarafından D23 etkinliğinde yeni “Disney Speedstorm” fragmanı yayınlandı.

  RPG Oyunu Disney Mirrorverse Fragmanı Yayınlandı!

  Şirketin ücretsiz oyunları arasında yer alan “Disney Mirrorverse” oyununa yeni karakterler gelecek. 2022 Ekim ayında gelecek kötü karakterleri tanıtan video yayınlandı.

   

  Disney'in tamamlanan D23 Expo etkinliğinde yapılan tanıtımları siz nasıl buldunuz? En hoşunuza giden yapım hangisi oldu? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum'a yazabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iQOO Yeni Kablosuz Kulaklığını Tanıttı: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  iQOO, uygun fiyatlı yeni kablosuz kulaklığı TWS 1i'yi tanıttı. Yüksek ses kalitesi, uzun pil ömrü ve Bluetooth 5.3 özellikleri ile dikkat çekiyor.

  Honor Choice, Yeni Akıllı Saatini Tanıttı: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Honor, fiyat-performans odaklı yeni akıllı saati Haylou Watch Vitality Edition'ı tanıttı. 1.95 inç AMOLED ekran, 120 spor modu ve 12 gün pil ömrü ile dikkat çekiyor.

  Motorola Edge 50 Neo Geliyor: İşte RAM ve Renk Seçenekleri!

  Motorola Edge 50 Neo, yeni RAM ve renk seçenekleriyle ortaya çıktı. 8/128GB ve 12/256GB depolama, Gri, Mavi, Süt ve Poinciana renkleriyle dikkat çekiyor.

  Mobilya Seçimi ve Dekorasyon: Evinize Tarz Katın

  Mobilya, ev ve işyerlerinde kullanılan, konfor ve estetik sağlayan eşyaların genel adıdır. Oturma grupları, yatak odası takımları, mutfak dolapları ve daha birçok farklı çeşidi bulunur.

  Disney D23 Etkinliğinde Duyurulan Her Şey! İşte Yayınlanan Marvel, Star Wars ve Pixar Fragmanları!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et