R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  OpenAI, GPT Store’u Açtı: Yapay Zeka Dünyasında Yeni Bir Dönem Başlıyor!

  Yapay zeka alanında öncü olan OpenAI, artık kullanıcıların kendilerine ait özelleştirilmiş ChatGPT modellerini tasarlayıp bu modelleri geniş bir kitleyle paylaşabilecekleri yeni bir platform olan GPT Store'u hayata geçirdi.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  11.01.2024 15:06 1462 2 dk okuma süresi
  OpenAI, GPT Store’u Açtı: Yapay Zeka Dünyasında Yeni Bir Dönem Başlıyor!
  Son Düzenleme:

  Geçtiğimiz haftalarda yapay zeka alanında devrim yaratan OpenAI, GPT Store'u tanıttı. Bu platform, herkesin kendi GPT modelini oluşturup paylaşabilmesine olanak tanıyarak yapay zeka alanında bir yeniliğe imza atıyor. OpenAI, GPT Store'u resmi olarak kullanıma sundu.

  Yenilikçi Platform: GPT Store

  GPT Store, kullanıcıların ve geliştiricilerin, ChatGPT gibi popüler yapay zeka uygulamalarının özel sürümlerini oluşturup paylaşmalarını ve bu sayede gelir elde etmelerini sağlıyor. Apple'ın App Store ve Google’ın Play Store benzeri bir iş modeli sunan bu platform, OpenAI'ın teknoloji dünyasındaki etkisini daha da artırıyor.

  OpenAI ayrıca, küçük ekipler için ChatGPT Team adında yeni bir abonelik katmanını duyurdu. ChatGPT Team, iş yerinde ChatGPT'den en iyi şekilde yararlanmak isteyenler için güvenli ve iş birliğine dayalı bir çalışma alanı sunuyor. Bu katman, daha uzun sorgular ve büyük bağlam penceresi gibi özelliklerle donatılmış.

  ChatGPT Team, yıllık veya aylık abonelik seçenekleriyle sunuluyor. Aylık 30 dolar veya yıllık ödeme seçeneğinde aylık 25 dolar karşılığında kullanıcılar, bu hizmetten yararlanabiliyor. Bu fiyatlandırma, daha geniş bir kullanıcı kitlesinin bu hizmetten faydalanmasını sağlıyor.

  GPT Store'un Özellikleri

  • Herkes kendi GPT modelini oluşturabiliyor.
  • Kullanıcılar, içeriklerini GPT Store üzerinde paylaşarak gelir elde edebiliyor.
  • Yaratıcılar, Builder Profile oluşturarak doğrulanmış web sitelerine yönlendirme yapabiliyor.

  OpenAI, henüz gelir paylaşım planını detaylı olarak açıklamamış olsa da bu yıl içinde bu konuda daha fazla bilgi verileceği belirtiliyor. Ayrıca, ilk ödeme alan yaratıcıların ABD'den olacağı da duyuruldu.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google Drive Yeniliklerle Güncellendi: Videolar Artık Daha Akıcı

  Google Drive, yeni özelliklerle beraber güncellendi. Yeni videolar, artık daha akıcı, arama daha kolay, sorgu süreleri uzadı.

  Yapay Zeka Güvenliğinde Yeni Bir Çağ: Morris II Virüsü Alarmı

  Yapay zeka güvenliği tehdit altında. Morris II, ChatGPT ve Google Gemini'yi etkileyen ilk virüs oldu.

  Yeni Nesil Chromecast with Google TV Geliyor: Yeni Bir Çağ Başlıyor!

  Google'ın yeni nesil Chromecast with Google TV'si yakında geliyor. Cihaz, daha fazla depolama, gelişmiş özellikler ve yüksek performans sunacak.

  Spotify, Sadece Sesli Kitaplar İçin Yeni Bir Abonelik Başlatıyor: İşte Detaylar!

  Spotify, sesli kitap aboneliğini hizmete sundu. Abonelik, kullanıcılara aylık 10 dolar karşılığında 15 saat sesli kitap dinleme imkanı sağlıyor.

  OpenAI, GPT Store’u Açtı: Yapay Zeka Dünyasında Yeni Bir Dönem Başlıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et