R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple TV Plus Reklamlı Abonelik Sunabilir!

  Apple TV Plus reklamlı abonelik hizmetine başlayabilir. Henüz doğrulanmayan bilgiye göre firmanın böyle bir amacı bulunuyor.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  17.01.2023 14:47 1231 2 dk okuma süresi
  Apple TV Plus Reklamlı Abonelik Sunabilir!
  Son Düzenleme:

  Apple, günümüzün en popüler markalarından birisi. Özellikle iPhone, Mac ve iPad gibi ürünleri ile tanınıyor. Bunun yanı sıra şirketin App Store gibi ürünleri de bulunuyor. Ayrıca Apple TV+ isminde medya platformu da mevcut. Amacı, Netflix ve Disney+ gibi izleyicilere çeşitli içerikler sunmak. Bir kaynaktaki habere göre markanın daha uygun fiyatlı paketler ortaya koyacağı söyleniyor. Bu paketlerin reklamlı olacağı iddia edilen bilgiler arasında.

  Apple TV Plus reklamlı abonelik seçeneği ile çıkabilir!

  Apple TV+, şu anda reklamsız olarak abonelik sunan paketlere sahip. Bu abonelikler, aylık olarak karşımıza çıksa da farklı avantajlar da mevcut. Örneğin Apple One için ayrı bir fiyatlandırma yer alıyor. Apple aygıtı satın alanlar ise ücretsiz üyeliğe kavuşuyor.

  Her ne kadar reklamsız abonelik olsa da iddialara göre reklamlı abonelik sunulacak. En önemli kanıtlardan birisi, yeni iş ilanları olmakta. İş ilanlarını incelediğimizde reklam satış yöneticisi göze çarpıyor. Reklam satış yöneticisi ile beraber Apple’ın yeni bir abonelik üzerinde durduğu düşünülüyor.

  Apple TV Plus reklamlı abonelik paketinin sebebinin artan maliyetler olduğu söylenmekte. Yakın zamanda küresel ekonomik kriz etkisini göstermişti. Bu da dolar enflasyonunun yükselmesini sağlamıştı. Özetle Apple TV+ için yeni bir abonelik gelecekte müşterileri karşılayabilir.

  Aslına bakarsak reklamlı abonelik paketleri oldukça tanıdık. Çünkü Disney+, Exxen ve Netflix gibi markalar da bu yöntemden yararlanıyor. Reklamlı paketlerle şirketler, artan kullanıcılara bağlı olarak daha çok gelir elde ediyor. Apple da bu yola başvuracak firmalar arasında bulunacak gibi duruyor.

  Apple TV Plus nedir?

  Apple TV+, Apple tarafından 2019 yılında piyasaya sürülen bir platform. Amacı, pek çok içeriği kullanıcılarla buluşturmak. Windows, MacOS ve ChromeOS platformlarını destekliyor. Ayrıca Chrome, Edge, Safari ve Firefox tarayıcılarında sorunsuz çalışıyor.

  Platformdan yararlanmak için 3 farklı paket sunuluyor. Sunulan paketlerde birisi 1 aylık ücretsiz deneme hediyesiyle Apple One. Apple One alanlar, 5 cihaza kadar Apple TV+ ayrıcalıklarından yararlanabiliyor. Yalnızca Apple TV+ almak isteyenlerin aylık 6,99 dolar ödemesi gerekiyor. Ayrıca 7 günlük ücretsiz deneme sağlanıyor. Son olarak karşımıza Apple cihazı satın alma çıkıyor. Bir Apple cihazı alan müşteri, 3 aylık Apple TV+ aboneliği kazanıyor.

  Apple TV Plus içerikleri

  Çevrimdışı izlemek için indirme olanağına imkan tanıyan Apple TV+ içeriklerinden bazıları şunlar:

  Echo 3
  Dear Edward
  Five Days at Memorial
  Bad Sisters
  Shantaram
  Surface
  Black Bird
  Roar
  Slow Horses
  Pachinko
  Swagger
  Foundation
  Little Voice
  See
  Servant
  Invasion
  Little America
  Mythic Quest
  Ted Lasso
  Mr. Corman
  Loot
  Shrinking
  Helpsters
  Amber Brown
  Surfside Girls
  Jane
  Central Park
  Snoopy in Space
  Stillwater
  El Deafo
  Dr. Brain
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple Devasa iPad Pro Modeli Üretecek!

  İddialara göre Apple, dev ekrana sahip iPad Pro modelleri üretecek. 2024 yılında çıkması beklenen iPad Pro modelleri, 14 ve 16 inç ekranlara sahip olacak!

  İddialar Dolaşıyor: Apple Watch X Çıkabilir!

  Henüz resmi açıklama gelmese de isim değişikliğine gitmesi beklenen Apple, Apple Watch X serisi ile kullanıcılarına sürpriz yapabilir!

  Apple, Çatlamaya Dayanıklı Katlanabilir Ekran Patentinin Sahibi Oldu!

  Apple, katlanabilir ekran için yeni bir patent aldı. Buna göre firma, katlanabilir ekranların en büyük sorunu olan çatlama problemini çözmeyi hedefliyor.

  Yeni Nesil Apple TV Çıkış Tarihi 2024 olacak!

  Bloomberg'e göre Apple, 2024 yılında yeni nesil Apple TV'leri piyasaya çıkaracak. Ürün, şu anda Apple TV 4K ile aynı tasarımı paylaşacak!

  Apple TV Plus Reklamlı Abonelik Sunabilir!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et