R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple TV Plus Reklamlı Abonelik Sunabilir!

  Apple TV Plus reklamlı abonelik hizmetine başlayabilir. Henüz doğrulanmayan bilgiye göre firmanın böyle bir amacı bulunuyor.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  17.01.2023 14:47 2937 2 dk okuma süresi
  Apple TV Plus Reklamlı Abonelik Sunabilir!
  Son Düzenleme:

  Apple, günümüzün en popüler markalarından birisi. Özellikle iPhone, Mac ve iPad gibi ürünleri ile tanınıyor. Bunun yanı sıra şirketin App Store gibi ürünleri de bulunuyor. Ayrıca Apple TV+ isminde medya platformu da mevcut. Amacı, Netflix ve Disney+ gibi izleyicilere çeşitli içerikler sunmak. Bir kaynaktaki habere göre markanın daha uygun fiyatlı paketler ortaya koyacağı söyleniyor. Bu paketlerin reklamlı olacağı iddia edilen bilgiler arasında.

  Apple TV Plus reklamlı abonelik seçeneği ile çıkabilir!

  Apple TV+, şu anda reklamsız olarak abonelik sunan paketlere sahip. Bu abonelikler, aylık olarak karşımıza çıksa da farklı avantajlar da mevcut. Örneğin Apple One için ayrı bir fiyatlandırma yer alıyor. Apple aygıtı satın alanlar ise ücretsiz üyeliğe kavuşuyor.

  Her ne kadar reklamsız abonelik olsa da iddialara göre reklamlı abonelik sunulacak. En önemli kanıtlardan birisi, yeni iş ilanları olmakta. İş ilanlarını incelediğimizde reklam satış yöneticisi göze çarpıyor. Reklam satış yöneticisi ile beraber Apple’ın yeni bir abonelik üzerinde durduğu düşünülüyor.

  Apple TV Plus reklamlı abonelik paketinin sebebinin artan maliyetler olduğu söylenmekte. Yakın zamanda küresel ekonomik kriz etkisini göstermişti. Bu da dolar enflasyonunun yükselmesini sağlamıştı. Özetle Apple TV+ için yeni bir abonelik gelecekte müşterileri karşılayabilir.

  Aslına bakarsak reklamlı abonelik paketleri oldukça tanıdık. Çünkü Disney+, Exxen ve Netflix gibi markalar da bu yöntemden yararlanıyor. Reklamlı paketlerle şirketler, artan kullanıcılara bağlı olarak daha çok gelir elde ediyor. Apple da bu yola başvuracak firmalar arasında bulunacak gibi duruyor.

  Apple TV Plus nedir?

  Apple TV+, Apple tarafından 2019 yılında piyasaya sürülen bir platform. Amacı, pek çok içeriği kullanıcılarla buluşturmak. Windows, MacOS ve ChromeOS platformlarını destekliyor. Ayrıca Chrome, Edge, Safari ve Firefox tarayıcılarında sorunsuz çalışıyor.

  Platformdan yararlanmak için 3 farklı paket sunuluyor. Sunulan paketlerde birisi 1 aylık ücretsiz deneme hediyesiyle Apple One. Apple One alanlar, 5 cihaza kadar Apple TV+ ayrıcalıklarından yararlanabiliyor. Yalnızca Apple TV+ almak isteyenlerin aylık 6,99 dolar ödemesi gerekiyor. Ayrıca 7 günlük ücretsiz deneme sağlanıyor. Son olarak karşımıza Apple cihazı satın alma çıkıyor. Bir Apple cihazı alan müşteri, 3 aylık Apple TV+ aboneliği kazanıyor.

  Apple TV Plus içerikleri

  Çevrimdışı izlemek için indirme olanağına imkan tanıyan Apple TV+ içeriklerinden bazıları şunlar:

  Echo 3
  Dear Edward
  Five Days at Memorial
  Bad Sisters
  Shantaram
  Surface
  Black Bird
  Roar
  Slow Horses
  Pachinko
  Swagger
  Foundation
  Little Voice
  See
  Servant
  Invasion
  Little America
  Mythic Quest
  Ted Lasso
  Mr. Corman
  Loot
  Shrinking
  Helpsters
  Amber Brown
  Surfside Girls
  Jane
  Central Park
  Snoopy in Space
  Stillwater
  El Deafo
  Dr. Brain
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Apple, iOS 18 ile Sürpriz Yapacak: Sevilen Duvar Kağıtları Geri Geliyor!

  Apple, iOS 18 ve macOS 15 ile eski iPhone ve Mac duvar kağıtlarını geri getiriyor. Kullanıcılar, nostaljik duvar kağıtlarıyla geçmişe bir yolculuk yapacak.

  Apple, iPhone ve Apple Watch Garanti Şartlarını Değiştiriyor: Artık Kılcal Çatlaklar Garanti Dışı Kalacak!

  Apple, iPhone ve Apple Watch garanti şartlarını değiştirdi. Artık kılcal ekran çatlakları garanti kapsamında olmayacak, kullanıcılar onarım için ödeme yapacak.

  MSI Claw 8 AI Plus Tanıtıldı: İşte Çıkış Tarihi ve Özellikleri!

  MSI Claw 8 AI Plus, COMPUTEX 2024'te tanıtıldı. Intel Lunar Lake işlemci, 8 inç FHD ekran ve Fallout özel sürümü ile Eylül'de geliyor.

  Apple TV Plus Reklamlı Abonelik Sunabilir!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et