R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple TV+

  Apple TV+ , içerisinde binlerce diziyi ve onlarca canlı yayını izleyebileceğiniz ücretli bir online televizyondur. Apple ekosistemde en iyi deneyimi sağlamak için sürekli yenilikçi bir vizyon izlediğinden ötürü piyasaya yeni bir uygulamasını daha çıkardı. Apple, düzenlediği etkinlikte dizi, film ve canlı yayın izleme uygulaması olan Apple TV+'ta yer alan tüm yenilikleri ünlü aktörlerin ve hollywood yıldızlarının da katıldığı bir etkinlikte duyurdu. Bu etkinlik içerisinde haberlere kolay erişebilmek için Apple News+ ve Apple Card'da tanıtıldı.

  Apple TV+ uygulamasının ciddi piyasa rakipleri bulunmakta, bunların en başında dijital içerik izleme denilince akla gelen lider isim şüphesiz Netflix'tir. Bu kadar güçlü rakiplerinin olduğu bir sektörde Apple uygulamasında nelere yer verecek bunlara değinelim.

  Apple TV+ nedir?

  Apple TV plus, içerisinde TV şovları, dizilerin, yarışmaların ve filmlerin bulunduğu online içerik izleme platformudur. Apple TV yeni abonelerine 7 günlük ücretsiz deneme imkanı sumaktadır. Ücretsiz abonelik başlattıysanız bu kullandığınız aboneliği en fazla 5 kişi olacak şekilde aile üyelerinizle de paylaşabilirsiniz. Ancak bilinmesinde fayda var, Apple TV+ yeni bir uygulama olarak yada yeni bir deneyim olarak piyasaya çıkmamaktadır. Ekosistem içerisinde yer alan Apple TV uygulaması içerisinde ulaşılabilir olacaktır.

  Türkiye'de özellikle BluTV, Puhutv, Exxen, Gain gibi büyük dijital içerik üreticileri olduğundan ötürü bu platformlarla rekabet edebilecek içerikler üretmek için ciddi bütçeler ayrıldı. Apple TV+ şu an kullanıma açık bir şekilde olduğundan dolayı internet sitesine girip ücretsiz aboneliğinizi başlatıp bu deneyimden faydalanabilirsiniz.

  Apple TV uygulaması nedir?

  Apple TV uygulaması İOS cihazlar için modern bir televizyon rehberi olarak ortaya çıkan uygulamadır. İlk olarak 2016 yılında CUPERTINO etkinliğinde apple ekosistemi içerisinde olan tüm cihazlarda, farklı farklı uygulamalarla izlenilen televizyon programları ve filmleri tek bir uygulamada izleyebilme deneyimi sunmak için tanıtıldı. Apple TV uygulaması  televizyon programları ve filmleri bir arada tutmasının haricinde yeni içerikler keşfetmenize de olanaklar sağlamaktadır. Tüm Apple ekosistemi ile sorunsuz bir şekilde çalıştığından ötürü, cihazınızın olduğu her yerden kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

  Yazıyı Paylaş
  İçeriği Faydalı Buldunuz mu?
  Apple TV+
  Apple Tv + Logo Apple Tv + Logo
  Geliştirici

  Apple

  Başlama Tarihi

  1 Kasım 2019 (2 yıl önce)

  Üye sayısı

  33,6 Milyon

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et