R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter'a “Düzenle” Özelliği Geliyor: Ücreti 5 Dolar!

  Çok uzun süredir Twitter kullanıcılarının talep ettiği tweet düzenleme (edit) özelliği test edilmeye başlandı. Yeni gelecek özellik sayesinde paylaşılan tweet'ler düzenlenebilecek.

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  03.09.2022 01:57 3181 1 dk okuma süresi
  Twitter'a “Düzenle” Özelliği Geliyor: Ücreti 5 Dolar!
  Son Düzenleme:

  Uzun süredir birçok Twitter kullanıcısı, yanlış yazılan tweetlerin düzenlenememesinden şikayetçiydi. Kısa süre önce yeni özelliğin test edildiği duyurulurken, belirli bir abone kitlesinin kullanımına sunulacağı belirtildi.

  Twitter yetkililerinin paylaştığı son bilgilere göre paylaşılan bir tweet, 30 dakika içerisinde düzenlenebilecek. Ek olarak düzenlenen her tweet'de, ne zaman düzenlendiğine dair bir bilgi yer alacak. Bu sayede de takipçiler, tweet'in daha önce değiştirildiğini anlayabilecek.  

  Tweet düzenleme özelliği 5 Dolar olacak

  Günümüzde popüler olan neredeyse tüm sosyal medya platformlarından daha büyük bir etkisi bulunan Twitter, çok uzun süredir gelen taleplere rağmen bu özelliği reddediyordu. Zira gerek siyaset, gerekse toplum açısından kötü sonuçlar doğurabilecek bu özellik, nihayet kullanıcılarla buluştu. 

  Şimdilik sadece premium abonelerin kullanımına açılacak olan özellik, kullanım oranına ve geri bildirimlere göre diğer kullanıcılar tarafından da kullanılabilecek. 

  Twitter Blue olarak isimlendirilen premium kullanıcı programı, 5 dolar ücrete sahip. Blue programına dahil olan kişiler, ilk olarak bu özelliği kullanabilecek. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 16 Pro Serisine Yeni Kamera Özellikleri Geliyor: İşte Detaylar!

  iPhone 16 Pro serisi, 48MP ultra geniş kamera, genişletilmiş optik yakınlaştırma, yansıma önleyici kaplama ve gelişmiş ana kamera sensörü ile geliyor.

  Instagram’a Yeni Canlı Yayın Özelliği Geliyor: İşte Detaylar!

  Instagram, kullanıcılarının sadece yakın arkadaşlarıyla canlı yayın yapmalarına olanak tanıyan yeni bir özellik sundu. Bu yenilik, samimi bir yayın deneyimi sunacak.

  Yeni Citroen C3 Aircross Geliyor: Avrupa Fiyatları Açıklandı!

  Yeni 2024 Citroen C3 Aircross nihayet tüm detaylarıyla tanıtıldı. İlk kez elektrikli ve 7 koltuklu seçeneklerle sunulacak modelin Avrupa fiyatları da duyuruldu.

  Hidrojenle Çalışan Bisiklet Geliyor: Elektrikli Bisikletlere Yeni Bir Alternatif!

  İsviçreli HydroRide, hidrojenle çalışan yakıt hücreli bisikletiyle elektrikli bisikletlere hızlı dolum ve çevre dostu bir alternatif sunuyor.

  Twitter'a “Düzenle” Özelliği Geliyor: Ücreti 5 Dolar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et