R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter'a “Düzenle” Özelliği Geliyor: Ücreti 5 Dolar!

  Çok uzun süredir Twitter kullanıcılarının talep ettiği tweet düzenleme (edit) özelliği test edilmeye başlandı. Yeni gelecek özellik sayesinde paylaşılan tweet'ler düzenlenebilecek.

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  03.09.2022 01:57 1575 1 dk okuma süresi
  Twitter'a “Düzenle” Özelliği Geliyor: Ücreti 5 Dolar!
  Son Düzenleme:

  Uzun süredir birçok Twitter kullanıcısı, yanlış yazılan tweetlerin düzenlenememesinden şikayetçiydi. Kısa süre önce yeni özelliğin test edildiği duyurulurken, belirli bir abone kitlesinin kullanımına sunulacağı belirtildi.

  Twitter yetkililerinin paylaştığı son bilgilere göre paylaşılan bir tweet, 30 dakika içerisinde düzenlenebilecek. Ek olarak düzenlenen her tweet'de, ne zaman düzenlendiğine dair bir bilgi yer alacak. Bu sayede de takipçiler, tweet'in daha önce değiştirildiğini anlayabilecek.  

  Tweet düzenleme özelliği 5 Dolar olacak

  Günümüzde popüler olan neredeyse tüm sosyal medya platformlarından daha büyük bir etkisi bulunan Twitter, çok uzun süredir gelen taleplere rağmen bu özelliği reddediyordu. Zira gerek siyaset, gerekse toplum açısından kötü sonuçlar doğurabilecek bu özellik, nihayet kullanıcılarla buluştu. 

  Şimdilik sadece premium abonelerin kullanımına açılacak olan özellik, kullanım oranına ve geri bildirimlere göre diğer kullanıcılar tarafından da kullanılabilecek. 

  Twitter Blue olarak isimlendirilen premium kullanıcı programı, 5 dolar ücrete sahip. Blue programına dahil olan kişiler, ilk olarak bu özelliği kullanabilecek. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube Ortak Yayın Özelliğini Duyurdu!

  YouTube yayıncıları artık canlı yayınlarını ortak yapabilecek. YouTube içerik üreticilerine büyük kolaylık getirecek, ortak yayın özelliğinin detayları belli oldu.

  PlayStation 5 Oyuncuları Discord Özelliğine Kavuşuyor !

  PlayStation 5 oyuncuları, Discord özelliğine kavuşuyor. ABD, Kanada, Japonya ve İngiltere’deki oyuncular, Discord sesli arama sistemini test edebilecekler!

  PlayStation 5 Pro Gelmeyecek Ama Yerine İkinci Nesil Versiyonu Gelecek!

  Sony, 2020 yılında yayınladığı PlayStation 5 için geliştirmelere devam ediyor. Şirketin PlayStation 5'in yeni bir versiyonu üzerinde çalıştığı iddia edilmişti. PlayStation 5 Pro modelinin geleceği iddiaları hakkında yeni açıklama geldi.

  Xiaomi MIUI 14 Desteği 5 Modele Geliyor!

  Geçtiğimiz ay yayınlanan MIUI 14, yeniliklerle kullanıcıların beğenisini kazanmıştı. Bununla beraber MIUI 14 güncellemesi alacak 5 model daha açıklandı!

  Twitter'a “Düzenle” Özelliği Geliyor: Ücreti 5 Dolar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et