R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Epic Games 3 Oyun Daha Ekledi: 1-8 Eylül Boyunca Ücretsiz!

  Epic Games her hafta eklediği ücretsiz oyunlara 3 yenisini ekledi. 1-8 Eylül tarihleri boyunca 2 oyun tamamen ücretsiz olurken, 1 oyunun ek paketi ücretsiz olarak kullanılabilecek.

  Hayrunisa Bayar
  Hayrunisa Bayar R10 Editörü
  04.09.2022 13:03 1446 2 dk okuma süresi
  Epic Games 3 Oyun Daha Ekledi: 1-8 Eylül Boyunca Ücretsiz!
  Son Düzenleme:

  Video oyunu yapım ve geliştirme şirketi Epic Games, ücretsiz olarak erişim sağladığı oyunlara 3 yenisini ekledi.  

  Hepimizin bildiği üzere Epic Games, bir süredir her hafta bir oyunu ücretsiz olarak veriyor. Her hafta Epic Games Store’da güncellenen bu oyunlar, 1 haftalığına kullanıcılara ücretsiz kütüphaneye ekleme hakkı veriyor.  

  Devam eden etkinlik kapsamında Epic Games, bu hafta toplam 282 TL’lik değere sahip 2 oyunu ve bir ek paketi ücretsiz olarak kullanıma sundu.  

  Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition 1 Haftalığına Ücretsiz  

  Epic Games’in eklediği ücretsiz oyunlardan ilki  Tomb Rider serisinin son yapımı oldu. Epic Games Store’da yapılan güncellemelere göre Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition bir haftalığına ücretsiz olacak. 

  Kullanıcılar, Shadow of the Tomb Rider: Definitive Edition’ı, 1-8 Eylül tarihleri arasında kütüphanelerine ekleyebilecek.  

  İlk kez 2018’de çıkış yapan Shadow of the Tomb Raider, Lara Croft’un Peru ormanında geçen maceralarını konu alıyor. Oyundaki amaç ise dünyayı Maya kıyametinden kurtarmak. Yani, oyun serinin bir önceki yapımı olan Rise of the Tomb Raider’ın devamı niteliğinde.  

  Diğer Oyunlar Neler? 

  Haftalık olarak ücretsiz oyun vermeye devam eden Epic Games, Submerged: Hidden Depths isimli oyunu da listeye ekledi. Submerged: Hidden Depths ise savaş içermeyen ve bir tür üçüncü şahıs ‘rahatlatıcı’ macera oyunu olarak öne çıkıyor.  

  Oyuncuların tekneyle gezebildiği, tırmanabildiği, etkileşim kurup ormanı keşfedebildiği bu oyun batmış bir dünyada kalan güzellikleri ele alıyor.  

  1-8 Eylül arasında ücretsiz sunulacak son oyun ise zaten önceden de ücretsiz olan Knockout City seçildi. Ancak etkinlik kapsamında, oyunun içerisinde yer alan 69 TL değerinde Armazillo Paketi ücretsiz erişime açıldı. 

  Valen Studios tarafından geliştirilen Knockout City ise, tıpkı yakar topa benzeyen takım tabanlı bir oyun. Çok oyunculu ve rekabetçi bir video oyunu olan Knockout City’de amaç, düşmanlara bir top ile saldırarak nakavt etmektir.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  The Last of Us’a Erteleme Geldi! PC Sürümü İçin Biraz Daha Beklenecek!

  Naughty Dog, resmi çıkışına 1 aydan az bir süre kalan The Last of Us Part 1 PC sürümünün çıkış tarihinin ertelendiğini duyurdu. Hayranlara üzen haberin ardından yeni The Last of Us Part 1 PC çıkış tarihi de belli oldu.

  Daha Kutusundan Çıkmamış iPhone 1 Açık Arttırmaya Çıktı!

  Teknoloji devi Apple, tüm dünyaya iPhone serisini ilk kez 2007 yılında kazandırmıştı. O dönem teknolojik devrim yaratan 1.Nesil iPhone(iPhone 1) piyasaya sürülmüştü. O dönem alınmış ancak kutusu dahi hiç açılmamış iPhone 1 açık arttırmaya çıktı!

  2023 Şubat Kia Türkiye Fiyat Listesi Belli Oldu!

  2023 Şubat ayı Kia Türkiye fiyat listesi açıklandı. Buna göre araçlar, yeni ve zamlı fiyatlar üzerinden satışa sunuldu!

  2023 Şubat Opel Türkiye Fiyat Listesi Belli Oldu!

  2023 Şubat ayı Opel Türkiye fiyat listesi açıklandı. Buna göre araçlar, yeni fiyatlar üzerinden satışa çıktı!

  Epic Games 3 Oyun Daha Ekledi: 1-8 Eylül Boyunca Ücretsiz!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et