R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Epic Games 3 Oyun Daha Ekledi: 1-8 Eylül Boyunca Ücretsiz!

  Epic Games her hafta eklediği ücretsiz oyunlara 3 yenisini ekledi. 1-8 Eylül tarihleri boyunca 2 oyun tamamen ücretsiz olurken, 1 oyunun ek paketi ücretsiz olarak kullanılabilecek.

  Hayrunisa Bayar
  Hayrunisa Bayar R10 Editörü
  04.09.2022 13:03 1625 2 dk okuma süresi
  Epic Games 3 Oyun Daha Ekledi: 1-8 Eylül Boyunca Ücretsiz!
  Son Düzenleme:

  Video oyunu yapım ve geliştirme şirketi Epic Games, ücretsiz olarak erişim sağladığı oyunlara 3 yenisini ekledi.  

  Hepimizin bildiği üzere Epic Games, bir süredir her hafta bir oyunu ücretsiz olarak veriyor. Her hafta Epic Games Store’da güncellenen bu oyunlar, 1 haftalığına kullanıcılara ücretsiz kütüphaneye ekleme hakkı veriyor.  

  Devam eden etkinlik kapsamında Epic Games, bu hafta toplam 282 TL’lik değere sahip 2 oyunu ve bir ek paketi ücretsiz olarak kullanıma sundu.  

  Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition 1 Haftalığına Ücretsiz  

  Epic Games’in eklediği ücretsiz oyunlardan ilki  Tomb Rider serisinin son yapımı oldu. Epic Games Store’da yapılan güncellemelere göre Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition bir haftalığına ücretsiz olacak. 

  Kullanıcılar, Shadow of the Tomb Rider: Definitive Edition’ı, 1-8 Eylül tarihleri arasında kütüphanelerine ekleyebilecek.  

  İlk kez 2018’de çıkış yapan Shadow of the Tomb Raider, Lara Croft’un Peru ormanında geçen maceralarını konu alıyor. Oyundaki amaç ise dünyayı Maya kıyametinden kurtarmak. Yani, oyun serinin bir önceki yapımı olan Rise of the Tomb Raider’ın devamı niteliğinde.  

  Diğer Oyunlar Neler? 

  Haftalık olarak ücretsiz oyun vermeye devam eden Epic Games, Submerged: Hidden Depths isimli oyunu da listeye ekledi. Submerged: Hidden Depths ise savaş içermeyen ve bir tür üçüncü şahıs ‘rahatlatıcı’ macera oyunu olarak öne çıkıyor.  

  Oyuncuların tekneyle gezebildiği, tırmanabildiği, etkileşim kurup ormanı keşfedebildiği bu oyun batmış bir dünyada kalan güzellikleri ele alıyor.  

  1-8 Eylül arasında ücretsiz sunulacak son oyun ise zaten önceden de ücretsiz olan Knockout City seçildi. Ancak etkinlik kapsamında, oyunun içerisinde yer alan 69 TL değerinde Armazillo Paketi ücretsiz erişime açıldı. 

  Valen Studios tarafından geliştirilen Knockout City ise, tıpkı yakar topa benzeyen takım tabanlı bir oyun. Çok oyunculu ve rekabetçi bir video oyunu olan Knockout City’de amaç, düşmanlara bir top ile saldırarak nakavt etmektir.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xiaomi Redmi 13R 5G Tanıtıldı: İşte Bütçe Dostu Telefonun Özellikleri!

  Xiaomi Redmi 13R 5G, uygun fiyatlı akıllı telefon segmentinde yerini aldı. Redmi 5G modeli, güçlü MediaTek Dimensity 6100+ işlemcisi ile donatılmış.

  Vivo Y36i Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Vivo, ürün yelpazesini zenginleştiriyor. S18 serisinin kamera yeteneklerini benimseyen firma orta segmente hitap eden yeni akıllı telefonu Vivo Y36i'yi duyurdu.

  Microsoft Copilot, GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 ile Güncellendi: İşte Yeni Özellikler!

  Microsoft Copilot'un GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 güncellemesiyle kullanıcı deneyimi, özellikle metin ve görsel işleme alanlarında önemli ölçüde geliştirildi.

  3 Boyutlu Biyoyazıcı ile Yapay Kulak Zarı ve Gırtlak Yaması Üretildi: İşte Detaylar!

  Yenilikçi 3 boyutlu biyoyazıcı teknolojisi ile YTÜ, İÜC ve İÜ iş birliğinde yapay kulak zarı ve gırtlak yaması üretildi.

  Epic Games 3 Oyun Daha Ekledi: 1-8 Eylül Boyunca Ücretsiz!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et