R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Epic Games 3 Oyun Daha Ekledi: 1-8 Eylül Boyunca Ücretsiz!

  Epic Games her hafta eklediği ücretsiz oyunlara 3 yenisini ekledi. 1-8 Eylül tarihleri boyunca 2 oyun tamamen ücretsiz olurken, 1 oyunun ek paketi ücretsiz olarak kullanılabilecek.

  Hayrunisa Bayar Hayrunisa Bayar 04.09.2022 13:03 1376 2 dk okuma süresi
  Epic Games 3 Oyun Daha Ekledi: 1-8 Eylül Boyunca Ücretsiz!
  Son Düzenleme:

  Video oyunu yapım ve geliştirme şirketi Epic Games, ücretsiz olarak erişim sağladığı oyunlara 3 yenisini ekledi.  

  Hepimizin bildiği üzere Epic Games, bir süredir her hafta bir oyunu ücretsiz olarak veriyor. Her hafta Epic Games Store’da güncellenen bu oyunlar, 1 haftalığına kullanıcılara ücretsiz kütüphaneye ekleme hakkı veriyor.  

  Devam eden etkinlik kapsamında Epic Games, bu hafta toplam 282 TL’lik değere sahip 2 oyunu ve bir ek paketi ücretsiz olarak kullanıma sundu.  

  Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition 1 Haftalığına Ücretsiz  

  Epic Games’in eklediği ücretsiz oyunlardan ilki  Tomb Rider serisinin son yapımı oldu. Epic Games Store’da yapılan güncellemelere göre Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition bir haftalığına ücretsiz olacak. 

  Kullanıcılar, Shadow of the Tomb Rider: Definitive Edition’ı, 1-8 Eylül tarihleri arasında kütüphanelerine ekleyebilecek.  

  İlk kez 2018’de çıkış yapan Shadow of the Tomb Raider, Lara Croft’un Peru ormanında geçen maceralarını konu alıyor. Oyundaki amaç ise dünyayı Maya kıyametinden kurtarmak. Yani, oyun serinin bir önceki yapımı olan Rise of the Tomb Raider’ın devamı niteliğinde.  

  Diğer Oyunlar Neler? 

  Haftalık olarak ücretsiz oyun vermeye devam eden Epic Games, Submerged: Hidden Depths isimli oyunu da listeye ekledi. Submerged: Hidden Depths ise savaş içermeyen ve bir tür üçüncü şahıs ‘rahatlatıcı’ macera oyunu olarak öne çıkıyor.  

  Oyuncuların tekneyle gezebildiği, tırmanabildiği, etkileşim kurup ormanı keşfedebildiği bu oyun batmış bir dünyada kalan güzellikleri ele alıyor.  

  1-8 Eylül arasında ücretsiz sunulacak son oyun ise zaten önceden de ücretsiz olan Knockout City seçildi. Ancak etkinlik kapsamında, oyunun içerisinde yer alan 69 TL değerinde Armazillo Paketi ücretsiz erişime açıldı. 

  Valen Studios tarafından geliştirilen Knockout City ise, tıpkı yakar topa benzeyen takım tabanlı bir oyun. Çok oyunculu ve rekabetçi bir video oyunu olan Knockout City’de amaç, düşmanlara bir top ile saldırarak nakavt etmektir.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Deadpool 3 Filminin Vizyon Tarihi Sürpriz Bir Şekilde Açıklandı! 'Wolverine' Karakterinin Filmde Yer Alacağı Yine Seyircilerle Paylaşıldı!

  Deadpool 3 filminin vizyon tarihi açıklandı. Buna göre Deadpool 3 filmi, 6 Eylül 2024 tarihinde vizyona giriyor. Filmde ayrıca Wolverine karakteri yer alacak.

  Android 13 Güncellemesi Alacak Samsung Modelleri!

  Samsung, 2022 yılı sona ermeden evvel, özellikle üst segment cihazlarına Android 13 tabanlı "One UI 5.0" kararlı sürüm güncellemesi gönderecek. İşte yeni One UI 5.0 kararlı sürüm güncellemesi alacak Samsung modelleri!

  MIUI 14 Almayacak 3 Xiaomi Modeli Açıklandı! İşte Güncelleme Desteği Sonlanan Modeller!

  Xiaomi, 3 modelin daha Android 13 tabanlı MIUI 14 güncellemesi almayacağını açıkladı. İşte şimdiye kadar belli olan MIUI 14 güncellemesi alacak Xiaomi modelleri!

  Netflix Harekete Geçti: Kendi Oyun Stüdyosunu Kurdu!

  Netflix, oyun sektörüne de el attı. Buna göre Netflix, merkezi Finlandiya olan önemli bir oyun stüdyosu kurdu.

  Elif 1008
  Epic Games 3 Oyun Daha Ekledi: 1-8 Eylül Boyunca Ücretsiz!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et