R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elon Musk ve Tim Cook Arasında Görüşme Sağlandı! İkilinin Görüşmesinden Sonra Aradaki Buzlar Eridi!

  Elon Musk, kendi sosyal medya platformu Twitter üzerinden Tim Cook’u eleştirmişti. Birkaç gün önce ikili yüz yüze bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sonrasında yükselen tansiyon düştü.

  Dide Su Kaya
  Dide Su Kaya R10 Editörü
  03.12.2022 17:12 3320 2 dk okuma süresi
  Elon Musk ve Tim Cook Arasında Görüşme Sağlandı! İkilinin Görüşmesinden Sonra Aradaki Buzlar Eridi!
  Son Düzenleme:

  Elon Musk, son zamanlarda Twitter üzerinden Tim Cook ile ilgili eleştirilerde bulunmuştu. İkili arasında yükselen tansiyon üstü kapalı tehditlere kadar tırmanmıştı. Gerginlik sebebi ile Twitter uygulamasının App Store üzerinden kaldırılmasının sinyalleri verilmişti. 

  Tim Cook tarafından gelen bu uyarıdan sonra Elon Musk son derece sinirlenmişti. Öfkeli Elon Musk, kendi telefonunu üretebileceğini duyurmuştu. Twitter’ın App Store’dan kaldırılması durumunda kendine ait bir telefonu üreteceğini söylemişti. Bu durumda Apple piyasaya güçlü bir rakip girmesi ile zor duruma girecekti.

  Dünyanın gözü bu iki lider arasında gerçekleşen gerginliğin nasıl sonuçlanacağına çevrilmişti. Gerginliğin tırmanması ile son çare olarak yüz yüze görüşme kararı alındı. Bunun üzerine Elon Musk, Tim Cook’u Apple Genel Merkezi’nde ziyaret etti. İkilinin görüşmede tam olarak neler konuştuğuna dair bir açıklama yapılmadı. Fakat görüşme sonrasında Elon Musk Twitter üzerinden paylaşımlarda bulundu. 

  Görüşme öncesinde Twitter üzerinden Elon Musk’a ait öfkeli tweetler paylaşılmıştı. Bir süredir Twitter üzerinden Tim Cook ile ilgili son derece iddialı cümleler kurmaktaydı. Görüşme sonlandıktan sonra bu eski tweetler platform üzerinden kaldırıldı. Görüşmenin iyi geçtiğine dair yeni bir tweet bile Elon Musk tarafından atıldı. Elon Musk, Apple’ın yüksek vergi kesmesini de ağır bir şekilde eleştirmişti. Apple ise sansürü bahane ederek uygulamayı kaldıracağına dair sinyal vermişti. Görüşme sonrasında tweet atan Elon Musk, sorunların çözüldüğünü belirtti. İlgili tweet aşağıda yer almaktadır:

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Windows 11’de Başlat Menüsü Değişiyor: Telefon Bildirimleri ve Pil Durumu Göstergesi Geliyor!

  Windows 11'in yeni özelliğiyle, Android telefon bildirimleri ve pil durumu doğrudan Başlat menüsünden görüntülenebilecek, kullanıcılar için büyük kolaylık sağlanacak.

  Bugatti, Yeni Hibrit Süper Otomobili Tourbillon'u Tanıttı: İşte Tasarımı ve Özellikleri!

  Bugatti, 1800 beygir gücündeki yeni hibrit süper otomobili Tourbillon'u tanıttı. Bu araç, inanılmaz performans ve yenilikçi teknolojisiyle dikkat çekiyor.

  Google Açıkladı: Arda Güler, Google Aramalarında Zirveye Ulaştı!

  EURO 2024'te Gürcistan'a karşı muhteşem performans sergileyen Arda Güler, Google aramalarında zirveye çıktı. Genç yetenek dünya gündeminde büyük ilgi gördü.

  Apple Watch Series 10, Tasarım ve Özellikleri ile Merak Uyandırıyor!

  Apple Watch Series 10, daha ince kasa ve daha büyük ekran ile geliyor. Ünlü analist Kuo'ya göre yeni model Eylül ayında iPhone 16 serisiyle tanıtılabilir.

  Elon Musk ve Tim Cook Arasında Görüşme Sağlandı! İkilinin Görüşmesinden Sonra Aradaki Buzlar Eridi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et