R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple'dan Heyecanlandıran Hamle: iPad ve HomePod Bir Arada!

  Apple teknoloji alanındaki başarısını akıllı ev cihazları üzerinde de göstermek istediği içi harekete geçti. Bu süreçte yeni ürünler için geri sayım başladı.

  Ecem Ecem 11.08.2022 23:21 1303 2 dk okuma süresi
  Apple'dan Heyecanlandıran Hamle: iPad ve HomePod Bir Arada!
  Son Düzenleme:

  Apple mühendisleri son zamanlarda akıllı ev kategorisi üzerinde çalışmaya devam ediyor. Apple mühendisleri tarafından yapılan çalışmalar arasında iPad ve HomePod karışımı bir cihaz üzerinde çalışmaların devam ettiği öğrenildi. 

  Apple, teknolojik cihazlar konusunda pazarda öncü şirket olarak anılıyor. Akıllı cep telefonlarından, tabletlere ve dizüstü bilgisayarlara kadar pek çok alanda yaptığı çalışmalarla ön plana çıkmaya devam ediyor. Ünlü firma, akıllı ev cihazları konusunda pek ilerleme kaydedemediği için son zamanlarda bu açığı kapatmak üzere çalışıyor.

  Apple akıllı ev cihazlarına ağırlık verecek!

  Son dönemlerde Apple akıllı ev cihazları kategorisinde ürün çeşitliliğini artırmak için çalışyor. Şirketin gelecek dönemdeki hedefleri arasında ürün çeşitliliğini artırmak var. Şimdiden teknoloji mühendisleri tarafından dört farklı akıllı ev cihazının geliştirildiği ortaya çıktı. 

  iPad ve HomePod karışımı bir cihaz geliyor

  Apple'ın yeni ürün listesinde HomePod mini modelleri bulunuyor ancak tamamen yeni iki ürün de bulunuyor. Merakla beklenen ürünler arasında iPad ile HomePod karışımı bir cihazın bulunduğu öğrenildi. İki ürünün karışımından oluşacak yeni bir mutfak aksesuarının geliştirilmesi de heyecana neden oldu. Akılda canlanan ürün görseline göre akıllı ekran türünde bir cihazın olması bekleniyor. Akıllı ev ürünlerinin ne zaman piyasaya sürüleceği merak ediliyor. Ürünlerden en az bir tanesinin 2023 yılının sonuna ya da 2024 yılının başlarında piyasaya çıkarılması bekleniyor. Henüz ürün detayları hakkında bir bilgi paylaşımı yapılmadı bu sebeple teknoloji kulislerinde bazı tahminler yürütülmeye devam ediyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Avrupa Birliği’nden Apple’ı Üzecek USB-C Kararı! Bundan Sonra Diğer Portlar Kullanılmayacak!

  Avrupa Birliği, elektronik atıkları azaltabilmek için ortak bir port kullanılması kararını verdi. Bütün telefonlar, ortak port olarak USB-C port kullanacak!

  Vivo Y52 5G Duyuruldu! İşte Vivo Y52 5G Özellikleri ve Fiyatı!

  Vivo, yeni giriş seviyesi cihazı "Vivo Y52 5G" tanıtımını gerçekleştirdi. İşte markanın yeni giriş seviyesi akıllı telefonu Vivo Y52 5G özellikleri ve fiyatı!

  PlayStation’a Büyük Şok! Tam 2 Yıl Sonra Güvenlik Açığı Bulundu 

  PlayStation'un çıkışından tam iki yıl sonra ortaya çıkan bir video, yazılımın kırıldığını ispatladı. Video, PS5 kollarına tam erişim sağlandığını kanıtladı.

  Marvel Yapımı Black Panther: Yaşasın Wakanda Filmi Resmi Fragmanı Yayınlandı!

  Milyonlarca Marvel hayranının beklediği Yaşasın Wakanda filminin fragmanı yayınlandı. Resmi olarak paylaşılan fragman, kısa sürede izlenme rekorları kırabilir.

  Apple'dan Heyecanlandıran Hamle: iPad ve HomePod Bir Arada!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et