R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple'dan Heyecanlandıran Hamle: iPad ve HomePod Bir Arada!

  Apple teknoloji alanındaki başarısını akıllı ev cihazları üzerinde de göstermek istediği içi harekete geçti. Bu süreçte yeni ürünler için geri sayım başladı.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  11.08.2022 23:21 1377 2 dk okuma süresi
  Apple'dan Heyecanlandıran Hamle: iPad ve HomePod Bir Arada!
  Son Düzenleme:

  Apple mühendisleri son zamanlarda akıllı ev kategorisi üzerinde çalışmaya devam ediyor. Apple mühendisleri tarafından yapılan çalışmalar arasında iPad ve HomePod karışımı bir cihaz üzerinde çalışmaların devam ettiği öğrenildi. 

  Apple, teknolojik cihazlar konusunda pazarda öncü şirket olarak anılıyor. Akıllı cep telefonlarından, tabletlere ve dizüstü bilgisayarlara kadar pek çok alanda yaptığı çalışmalarla ön plana çıkmaya devam ediyor. Ünlü firma, akıllı ev cihazları konusunda pek ilerleme kaydedemediği için son zamanlarda bu açığı kapatmak üzere çalışıyor.

  Apple akıllı ev cihazlarına ağırlık verecek!

  Son dönemlerde Apple akıllı ev cihazları kategorisinde ürün çeşitliliğini artırmak için çalışyor. Şirketin gelecek dönemdeki hedefleri arasında ürün çeşitliliğini artırmak var. Şimdiden teknoloji mühendisleri tarafından dört farklı akıllı ev cihazının geliştirildiği ortaya çıktı. 

  iPad ve HomePod karışımı bir cihaz geliyor

  Apple'ın yeni ürün listesinde HomePod mini modelleri bulunuyor ancak tamamen yeni iki ürün de bulunuyor. Merakla beklenen ürünler arasında iPad ile HomePod karışımı bir cihazın bulunduğu öğrenildi. İki ürünün karışımından oluşacak yeni bir mutfak aksesuarının geliştirilmesi de heyecana neden oldu. Akılda canlanan ürün görseline göre akıllı ekran türünde bir cihazın olması bekleniyor. Akıllı ev ürünlerinin ne zaman piyasaya sürüleceği merak ediliyor. Ürünlerden en az bir tanesinin 2023 yılının sonuna ya da 2024 yılının başlarında piyasaya çıkarılması bekleniyor. Henüz ürün detayları hakkında bir bilgi paylaşımı yapılmadı bu sebeple teknoloji kulislerinde bazı tahminler yürütülmeye devam ediyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  The Last of Us’a Erteleme Geldi! PC Sürümü İçin Biraz Daha Beklenecek!

  Naughty Dog, resmi çıkışına 1 aydan az bir süre kalan The Last of Us Part 1 PC sürümünün çıkış tarihinin ertelendiğini duyurdu. Hayranlara üzen haberin ardından yeni The Last of Us Part 1 PC çıkış tarihi de belli oldu.

  DC’nin Yeni Evreni Tanıtıldı! İşte Yeni DC Film ve Dizileri!

  Yeniden yapılanmaya giden DC Studios, son dönemdeki hata ve sorunları gidermek için evreni sıfırlamaya karar verdi. 2025'te sinematik evrendeki tüm süper kahramanların hikayesi yeni baştan başlayacak. İşte James Gunn'ın yeni DC evreni!

  2023 Şubat Land Rover Güncel Fiyat Listesi Belli Oldu!

  2023 Şubat ayı Land Rover Türkiye güncel fiyat listesi belli oldu. Buna göre araçlar, güncellenen yeni fiyatlar üzerinden satışa çıktı!

  Türkiye Otomobil Piyasası Zirveye Ulaştı!

  2023 Ocak ayına ilişkin otomobil piyasası verilerini açıkladı. Ocak ayında otomobil piyasası 10 yıllık rekorunu kırdı. İşte 2023 Ocak otomotiv piyasası verileri!

  Apple'dan Heyecanlandıran Hamle: iPad ve HomePod Bir Arada!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et