R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  5 Nisan İzmir Elektrik Kesintisi: 13 İlçede Elektrik Olmayacak!

  İzmir’de 5 Nisan Cuma günü bazı ilçelerde planlı elektrik kesintileri yaşanacak. Vatandaşlar, kesintilerin ne zaman başlayacağını ve hangi bölgeleri kapsayacağını merak ediyor.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  04.04.2024 23:32 2710 2 dk okuma süresi
  5 Nisan İzmir Elektrik Kesintisi: 13 İlçede Elektrik Olmayacak!
  Son Düzenleme:

  GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yapılan duyuruya göre, İzmir’in Bornova, Buca, Karabağlar ve Konak ilçelerinde elektrik kesintileri olacak. Kesintilerin başlangıç saati 15:30 ve tahmini süresi 2 saat 30 dakika olarak belirtilmiş. Kesintiden etkilenecek mahalleler ve sokaklar hakkında daha fazla bilgi için GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Bu kesintiler, şebeke yenileme ve bakım çalışmaları nedeniyle gerçekleştiriliyor. Vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için gerekli önlemleri alması ve kesinti saatlerinde elektrikli cihazlarını güvenli bir şekilde kullanmaları öneriliyor.

  İzmir’de Elektrik Kesintisi Yaşanacak İlçeler ve Mahalleler

  • Bornova: Kesinti başlangıcı 15:30, bitişi 18:00. Etkilenecek bölgeler arasında çeşitli sokaklar ve mahalleler bulunuyor.
  • Buca: Kesinti başlangıcı 15:30, bitişi 18:00. Etkilenecek bölgeler arasında Adnan Kahveci Cd., çeşitli sokaklar ve mahalleler yer alıyor.
  • Karabağlar: Kesinti başlangıcı 15:30, bitişi 18:00. Etkilenecek bölgeler arasında çeşitli sokaklar ve Yurdoğlu mahallesi bulunuyor.
  • Konak: Kesinti başlangıcı 15:30, bitişi 18:00. Etkilenecek bölgeler arasında Kazımdirik Mah. ve çeşitli sokaklar yer alıyor.

  İzmir’de elektrik kesintisi ne zaman başlayacak? 

  Elektrik kesintisi 5 Nisan Cuma günü saat 15:30 itibarıyla başlayacak.

  Elektrik kesintisi ne kadar sürecek? 

  Tahmini kesinti süresi 2 saat 30 dakika olarak belirtilmiştir.

  Kesintiden hangi bölgeler etkilenecek? 

  Kesintiden etkilenecek bölgeler ve mahalleler için GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin resmi web sitesinden bilgi alabilirsiniz.

  Elektrik kesintisi neden oluyor? 

  Elektrik kesintileri, şebeke yenileme ve bakım çalışmaları nedeniyle planlanmıştır.

  İzmir’deki elektrik kesintileri hakkında en güncel ve detaylı bilgilere GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Kesinti saatleri ve etkilenecek bölgeler hakkında bilgi sahibi olmak için siteyi ziyaret etmeniz önerilir. Kesinti süresince herhangi bir mağduriyet yaşamamak için gerekli tedbirleri almanız önemlidir.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 17.5.1 Yayınlandı: En Büyük Sorun Nihayet Çözüldü!

  Apple, iOS 17.5.1 güncellemesiyle silinen fotoğrafların geri dönmesi sorununu çözdü. Güncellemeyle silinen fotoğrafların geri gelmesi sorununu çözebilirsiniz.

  Android 15'e Yeni Özellik Geliyor: Pil Ömrü Artacak!

  Google'ın Android 15 ile pil ömrünü 3 saate kadar uzatan yeni Doze modu ve güvenlik güncellemeleri I/O 2024'te tanıtıldı. WearOS 6 da yeniliklerden yararlanacak.

  GTA 5, 200 Milyondan Fazla Sattı: Tarihin En Çok Satan Oyunları Arasına Girdi!

  Rockstar Games'in GTA 5'i, dünya çapında 200 milyondan fazla satış yaparak tarihin en çok satan üçüncü oyunu oldu ve yeni rekorlar kırmaya devam ediyor.

  ŞOK Marketlerinde Teknoloji Ürünleri İndirimi: PS5 Slim ve Redmi Note 13 Pro

  18 Mayıs tarihinde ŞOK marketler zinciri, teknoloji meraklılarını heyecanlandıracak bir kampanya başlatıyor. Diskli PS5 Slim oyun konsolu, TCL akıllı televizyon, Philips espresso makinesi ve Redmi Note 13 Pro akıllı telefon gibi birçok teknoloji ürünü sat

  5 Nisan İzmir Elektrik Kesintisi: 13 İlçede Elektrik Olmayacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et