R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp Sınırsız Depolama Dönemi Son Buluyor: Kullanıcıları Neler Bekliyor?

  WhatsApp ve Google, artık WhatsApp yedeklerinin sınırsız depolama alanı ayrıcalığını sonlandırmaya karar verdi. Bundan böyle WhatsApp yedekleri için Google'ın sağladığı depolama alanından faydalanılacak.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  11.12.2023 17:06 1723 1 dk okuma süresi
  WhatsApp Sınırsız Depolama Dönemi Son Buluyor: Kullanıcıları Neler Bekliyor?
  Son Düzenleme:

  Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp, kullanıcı deneyimini sürekli geliştiren yenilikleriyle tanınıyor. Ancak son geliştirdiği özellik, bazı kullanıcıları hayal kırıklığına uğratabilir. WhatsApp'ın Beta sürümünde görülen yeni bir güncellemeyle kullanıcıların yedeklemeleri, artık sınırlı bir depolama alanına sahip olacak.

  WhatsApp Yedeklemelerinde Büyük Değişiklik

  WhatsApp’ta sınırsız depolamanın son bulmasıyla kullanıcılar için yeni bir dönem başlıyor. Daha önce kullanıcılar, sohbet geçmişlerini Google Drive üzerinden ek ücret ödemeden yedekleyebiliyordu. Ancak WhatsApp ve Google'ın yeni planlarına göre bu sınırsız depolama kotası yakında sona erecek.

  En son Android için WhatsApp beta sürümünde gözlenen 2.23.26.7 güncellemesi, bu değişikliği açıkça ortaya koyuyor. Yedekleme ekranında beliren yeni uyarılar, yedeklemelerin artık kullanıcıların Google depolama alanlarını kullanacağını bildiriyor. Bu, kullanıcıların mevcut depolama alışkanlıklarını ve stratejilerini değiştirmelerini gerektirebilir.

  WhatsApp kullanıcıları, Google hesaplarına dahil olan 15 GB ücretsiz bulut depolama alanını kullanabilirler. Ayrıca Google One üzerinden satın alınan ek depolama alanları da alternatif bir çözüm sunuyor. Önemli olan kullanıcıların, bu yeni değişikliğe hazırlıklı olmaları ve depolama ihtiyaçlarını gözden geçirmeleri.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18, Yavaş Şarj Cihazlarını Tespit Ederek Kullanıcıları Uyaracak!

  iOS 18, iPhone'larda yavaş şarj cihazlarını tespit ederek kullanıcıları uyarıyor ve pil sağlığını iyileştirmek için yeni şarj sınırı ayarları sunuyor.

  YouTube, Masaüstü Tasarımını Yeniledi: İlk Olarak Premium Kullanıcılarına Sundu!

  YouTube, yenilenen masaüstü tasarımını Premium kullanıcılarına sundu. Yeni tasarım, gelişmiş görüntüleme deneyimi ve içerik erişimi ile dikkat çekiyor.

  Samsung, Bazı Cihazlarda Güncelleme Desteğini Sonlandırıyor: İşte Güncelleme Almayacak Modeller!

  Samsung, Galaxy A51 5G, A41 ve M01 için güncelleme desteğini sonlandırıyor. Cihazlar artık yeni Android sürümleri almayacak, ancak güvenlik yamaları gelebilir.

  AMD Ryzen 9 9900X Oyun Testine Girdi: İşte Sonuçlar!

  AMD'nin Zen 5 mimarisiyle güçlendirilmiş Ryzen 9 9900X işlemcisi, Avatar: Frontiers of Pandora oyununda 1080p çözünürlükte ortalama 229 FPS performans sergiledi.

  WhatsApp Sınırsız Depolama Dönemi Son Buluyor: Kullanıcıları Neler Bekliyor?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et