R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter'a Çok İstenen Güncelleme Geldi: Uzun Tweet Dönemi Başlıyor

  Twitter son zamanlarda yeni güncellemelerle gündeme gelmeye devam ediyor. Bu süreçte kısa floodlar yerine uzun makale paylaşımları yapılabilecek. Yeni güncelleme ne zaman Türkiye'ye gelecek?

  Ecem Ecem 27.06.2022 19:15 1162 2 dk okuma süresi
  Twitter'a Çok İstenen Güncelleme Geldi: Uzun Tweet Dönemi Başlıyor
  Son Düzenleme:

  Geçtiğimiz aylarda Elon Musk tarafından satın alınan Twitter, kullanıcılar için daha iyi hizmet verebilmek amacıyla güncellenmeye ve geliştirilmeye devam ediyor. Twitter kullanıcıları için atılan tweetlerin belirli bir karakter sınırlaması bulunuyordu. Yıllardır devam eden bu uygulama zaman zaman kullanıcılar tarafından tartışmalara neden oldu. Bu tartışmalar sonucunda sosyal medya platformuna yeni bir güncellemenin geldiği öğrenildi. 

  Twitter Yeni Güncellemesiyle Kullanıcıları Mutlu Edecek

  Sosyal medya platformu Twitter her hafta yeni güncellemelerle kullanıcıları mutlu etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta da yeni bir güncelleme yayınlanmıştı. İşletmelerin yüzünü güldüren bu güncelleme sonrasında artık profillere konum eklenebiliyordu. Ancak bu hafta açıklanan yeni özellik Twitter’ı baştan aşağı değiştirebilecek güçte. Yeni güncellemenin ismi ise Notlar olarak ifade ediliyor. Twitter denildiği zaman akla gelen floodlar yeni güncelleme ile tamamen tarihe karışabilecek. Peki notlar özelliği ne işe yarayacak?

  Uzun Yazılar Yazılabilecek

  Yeni güncelleme ile birlikte artık belirli karakter sayısında yer alan floodlar yerine uzun uzun makaleler yazılıp paylaşılabilecek. Metinlerin yanı sıra güncelleme sonrasında fotoğraf, GIF ve videolar da kolaylıkla paylaşılabilecek. Twitter üzerinden bilgi akışının daha aktif bir şekilde paylaşılması bekleniyor. 

  Güncelleme üzerinde çalışmalar devam ediyor ve bu süreçte birkaç yazar üzerinde güncellemenin test edildiği öğrenildi. Ancak henüz güncellemenin Türkiye’de kullanılabilir olmadığı ifade edildi. Henüz ne zaman uygulamaya konulacağı ise bilinmiyor. Artık platformun amacının tamamen değişebileceği ifade edildi. Henüz makale uzunluğunda yazıları ülkemizde okuyabilmekte pek mümkün değil. ABD’de kullanıma sunulduğu öğrenildi ancak VPN uygulaması ile birlikte giriş yapılarak ABD’deki kullanıcıların yazıları okunabilir. Twitter’a gelen güncellemelerle birlikte son dönemlerde uygulamanın amacının tamamen değişebileceği ve sosyal medya platformları arasında meydana gelen rekabete karşı adeta savaş açabileceği düşünülüyor. Kullanıcılar bundan sonraki dönemde yeni güncellemeleri merakla beklemeye başladılar.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  MIUI 14 Güncellemesi İle Gelecek Yeni Özellikler!

  Xiaomi, yakın dönemde MIUI 14 güncellemesini yapmaya hazırlanıyor. Güncelleme ile beraber gelecek özelliklere dair bazı detaylar da gün yüzüne çıktı!

  Twitter’da Yeni Bir Dönem Başlıyor! Twitter 2.0 Resmen Duyuruldu!

  Twitter’ı satın aldıktan sonra gündemden düşmeyen Elon Musk, yeni bir yeniliğe imza attı. Musk, resmi olarak Twitter 2.0 dönemini duyurdu!

  MIUI 14 Güncellemesi Geliyor! Yeni Güncellemeyi İlk Alacak Olan Akıllı Telefon Modelleri Açıklandı!

  Yapılan açıklamalara göre MIUI 14 güncellemesi çok yakında tanıtılacak. Çin merkezli sosyal medya ağı Weibo, güncellemeyi ilk alacak modelleri paylaştı.

  Windows 10 22H2 Güncellemesi Yayınlandı

  Microsoft, Windows 10 22H2 güncellemesini herkes için yayınladı. Bu yeni güncelleme, birçok hatayı çözerken aynı zamanda küçük değişikliklere de yer verdi.

  Twitter'a Çok İstenen Güncelleme Geldi: Uzun Tweet Dönemi Başlıyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et