R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter iPhone Kullanıcılarını Üzen Güncelleme Yayınlıyor

  Twitter iPhone kullanıcılarını üzecek bir güncellemeye yer veriyor. Yayınlanacak olan güncelleme ile beraber Twitter, sadeleşecek.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  15.11.2022 14:44 1781 2 dk okuma süresi
  Twitter iPhone Kullanıcılarını Üzen Güncelleme Yayınlıyor
  Son Düzenleme:

  Twitter, bu yıl içerisinde sık sık Elon Musk ile anıldı. Bunun en önemli nedenlerinden birisi, Twitter satın alma olayları. Ayrıca Elon Musk ile Twitter yönetimi arasında geçen diyaloglar da nedenler arasında! Son günlerde mavi tik olayı ile gündeme düşen Twitter, bu sefer de cihazlar ile ilgili bir güncellemeyle kullanıcıların tepkisini çekmiş oldu.

  Twitter iPhone tarafından gönderildi etiketi kalkıyor

  Elon Musk, Twitter’ı satın almakla beraber gerçekleştirdiği pek çok yenilik ile ön plana çıkıyor. Yeni yenilik ise “iPhone tarafından gönderildi” etiketinin kaldırılması oldu. Yani artık atılan bir tweetin hangi cihazdan gönderildiği anlaşılmayacak. Özellikle iPhone kullanıcılarının sevdiği bu özellik tarihe karışıyor.

  Twitter iPhone kararı için Elon Musk, artık her tweetin altına gönderinin hangi cihazdan atıldığı ile ilgili bilginin yer almayacağını ifade etti. Bunun neden yapıldığı ile ilgili ise net bir açıklama yapılmadı. Musk, güncellemenin neden yapıldığına dair bir fikrinin olmadığını vurguladı. Bazı uzmanlar, bu özelliğin çok önemli olmadığı ve kaldırılmasının mantıklı olabileceğini savunuyor.

  Twitter, yakın zamanda mavi tik olayı ile gündeme düşmüştü. Kullanıcılar, mavi tiki para ile alarak birçok şirketin maddi açıdan zarara uğramasına vesile olmuştu. Çünkü insanlar, firmaları trolleyerek onların değer kaybetmesine neden oluyordu. Yaşanan bu olayların ardından bazı şirketler, Twitter’a reklam vermekten vazgeçti. Twitter yönetimi ise mavi tik almayı kaldırdı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Katlanabilir iPhone, Huawei Mate X'in Dışa Katlanır Ekranına Benzeyebilir!

  Apple, katlanabilir iPhone modeli için dışa katlanır ekran üzerinde çalışıyor. Bu tasarım, katlanma izini azaltarak daha ince ve şık bir cihaz sunmayı hedefliyor.

  Microsoft, Windows 11 24H2 Güncellemesini Durdurdu: Hatalarla Dolu Bir Sürüm!

  Microsoft, hatalar nedeniyle Windows 11 24H2 güncellemesini durdurdu. Güncelleme, performans sorunları ve VPN hataları gibi problemler içeriyor.

  Android 15 Güncellemesi Alacak Samsung, Xiaomi ve Diğer Telefonlar Belli Oldu: İşte Tam Liste!

  Android 15 güncellemesi alacak Samsung, Xiaomi ve diğer telefonlar açıklandı. Yeni özelliklerle donatılmış Android 15, yıl sonunda resmi olarak yayınlanacak.

  iOS 18 Güncellemesi Alacak Telefonlar Açıklandı: Hangi Modeller Güncelleme Alacak?

  Apple, WWDC 2024'te iOS 18'i tanıttı. iPhone XS ve üzeri modeller güncelleme alacak, çıkış tarihi ise Eylül'de.

  Twitter iPhone Kullanıcılarını Üzen Güncelleme Yayınlıyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et