R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter iPhone Kullanıcılarını Üzen Güncelleme Yayınlıyor

  Twitter iPhone kullanıcılarını üzecek bir güncellemeye yer veriyor. Yayınlanacak olan güncelleme ile beraber Twitter, sadeleşecek.

  Mucosoft Mucosoft 15.11.2022 14:44 1394 2 dk okuma süresi
  Twitter iPhone Kullanıcılarını Üzen Güncelleme Yayınlıyor
  Son Düzenleme:

  Twitter, bu yıl içerisinde sık sık Elon Musk ile anıldı. Bunun en önemli nedenlerinden birisi, Twitter satın alma olayları. Ayrıca Elon Musk ile Twitter yönetimi arasında geçen diyaloglar da nedenler arasında! Son günlerde mavi tik olayı ile gündeme düşen Twitter, bu sefer de cihazlar ile ilgili bir güncellemeyle kullanıcıların tepkisini çekmiş oldu.

  Twitter iPhone tarafından gönderildi etiketi kalkıyor

  Elon Musk, Twitter’ı satın almakla beraber gerçekleştirdiği pek çok yenilik ile ön plana çıkıyor. Yeni yenilik ise “iPhone tarafından gönderildi” etiketinin kaldırılması oldu. Yani artık atılan bir tweetin hangi cihazdan gönderildiği anlaşılmayacak. Özellikle iPhone kullanıcılarının sevdiği bu özellik tarihe karışıyor.

  Twitter iPhone kararı için Elon Musk, artık her tweetin altına gönderinin hangi cihazdan atıldığı ile ilgili bilginin yer almayacağını ifade etti. Bunun neden yapıldığı ile ilgili ise net bir açıklama yapılmadı. Musk, güncellemenin neden yapıldığına dair bir fikrinin olmadığını vurguladı. Bazı uzmanlar, bu özelliğin çok önemli olmadığı ve kaldırılmasının mantıklı olabileceğini savunuyor.

  Twitter, yakın zamanda mavi tik olayı ile gündeme düşmüştü. Kullanıcılar, mavi tiki para ile alarak birçok şirketin maddi açıdan zarara uğramasına vesile olmuştu. Çünkü insanlar, firmaları trolleyerek onların değer kaybetmesine neden oluyordu. Yaşanan bu olayların ardından bazı şirketler, Twitter’a reklam vermekten vazgeçti. Twitter yönetimi ise mavi tik almayı kaldırdı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone SE 4 Fiyatı Belli Oldu! İşte iPhone SE 4!

  Apple, yeni iPhone SE 4 modelinin hazırlıklarına devam ediyor. Hakkında çok sayıda sızıntı yaşanan iPhone SE 4 özelliklerinin ardından fiyatı da ortaya çıktı. İşte iPhone SE 4'ten yeni detaylar!

  Elon Musk’tan iPhone ve Android'e Gözdağı! Kendi Telefonunu Üreterek Dev Şirketleri Zora Mı Sokacak?

  Twitter'ın App Store ve Google Play’den kaldırılması dedikoduları Musk’ı sinirlendirdi. Musk, bu dedikoduları kendi telefonunu çıkarma tehdidi ile cevapladı.

  Twitter’da Yeni Bir Dönem Başlıyor! Twitter 2.0 Resmen Duyuruldu!

  Twitter’ı satın aldıktan sonra gündemden düşmeyen Elon Musk, yeni bir yeniliğe imza attı. Musk, resmi olarak Twitter 2.0 dönemini duyurdu!

  MIUI 14 Güncellemesi Geliyor! Yeni Güncellemeyi İlk Alacak Olan Akıllı Telefon Modelleri Açıklandı!

  Yapılan açıklamalara göre MIUI 14 güncellemesi çok yakında tanıtılacak. Çin merkezli sosyal medya ağı Weibo, güncellemeyi ilk alacak modelleri paylaştı.

  Twitter iPhone Kullanıcılarını Üzen Güncelleme Yayınlıyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et