R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Blue Abonelik Fiyatı Yükseldi: iOS Kullanıcılarına Büyük Zam!

  Twitter Blue abonelik fiyatları büyük bir zam ile karşılaştı. Özellikle iOS kullanıcılarını ciddi bir zam bekliyor olacak.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  13.01.2023 15:34 2348 2 dk okuma süresi
  Twitter Blue Abonelik Fiyatı Yükseldi: iOS Kullanıcılarına Büyük Zam!
  Son Düzenleme:

  Twitter, geçtiğimiz yıl oldukça hareketli dönemler yaşadı. Twitter’la alakalı yaşanan önemli olaylardan birisi Elon Musk olayıydı. Buna göre Musk, Twitter’ı satın alma girişiminde bulunmuştu. Bu girişiminin ardından satın almaktan vazgeçti. Twitter yönetimi ise satın alımın gerçekleşmesi için hukuki bir süreç başlattı. Yıl sonuna doğru Twitter, resmî olarak Elon Musk’ın eline geçti. Elon Musk’ın Twitter ile ilgili gerçekleştirdiği düzenlemelerden birisi de Twitter Blue aboneliğiydi.

  Twitter Blue abonelik fiyatı güncellendi

  Twitter Blue, ilk olarak 2,99 dolar fiyat etiketi ile sitede yer aldı. 2,99 dolar hem Android hem de iOS platformu için geçerli oldu. Şirket, bir süre sonra Blue aboneliklerine zam yapma kararı aldı. Yeni fiyatlar 4,99 dolar olarak yansıdı. Zammın sebebinin ise finansal problemler olduğu açıklandı.

  Bir süre sonra tekrar zam yapıldı. Bu sefer daha büyük bir zam uygulandı. Yeni zam ile beraber fiyatlar, Android tarafında 8 dolar olarak yer aldı. iOS tarafında ise 11 dolarlık bir fiyat uygulandı. iOS tarafında yapılan zammın fazla olmasının nedeni, Apple’ın komisyon almasıydı.

  Fiyatlara yeni bir zam daha geldi. Güncellenen fiyatları incelediğimizde iOS paketi, Android paketinin eski fiyatı kadar artmış durumda. Güncel fiyatlara göre Android için 11 dolar alınmaya başlandı. iOS için ise 19 dolarlık ücret isteniyor.

  • Android -> 11 dolar
  • iOS -> 19 dolar

  Twitter Blue Türkiye fiyatları

  Twitter Blue için Türkiye’de özel bir fiyatlandırma yapılıyor. Buna göre Android platformuna sahip olanlar 110 TL ödüyor. iOS platformuna sahip olan kullanıcılar için ise 250 TL talep ediliyor. Yani fiyatlar, dolar kuru bazında değerlendirme yaptığımızda oldukça düşük.

  Twitter Blue ayrıcalıkları

  Twitter Blue abonelik fiyatları dışında almak isteyenler ayrıcalıklarını merak edebilir. Ayrıcalıklarını sizler için listeledik.

  • Tweet kaydedip koleksiyona ekleme
  • Uygulama simgesini özelleştirme
  • Farklı temaları kullanma
  • Gezinme çubuğunu güncelleme
  • En popüler makalelere ulaşma
  • Okuyucu moduyla yazıları daha hızlı okuma
  • Tweeti geri alma özelliğinden yararlanma
  • Sohbetlerde yanıt verdiğinizde öncelikli olma
  • 60 dakikaya kadar, en yüksek 2 GB boyutunca 1.080 piksel video yükleme
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  X Platformunda Canlı Yayın Açmak İçin Premium Abonelik Gerekecek

  X platformunda canlı yayın açmak artık Premium abonelik gerektirecek. Elon Musk yönetimindeki bu değişiklik, kullanıcılar arasında tartışmalara yol açıyor.

  iOS 18 ile Mesajlar Uygulaması Yenileniyor: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  iOS 18 ile Mesajlar uygulamasına gelen yenilikler arasında mesaj planlama, uydu üzerinden mesajlaşma ve RCS desteği gibi dikkat çeken özellikler bulunuyor.

  iOS 18 ile Eski iPhone'lara Yeni Nefes! İşte Kullanabileceğiniz Özellikler

  Apple'ın yeni işletim sistemi iOS 18, iPhone XR ve XS gibi eski modellere de güncelleme imkanı sunuyor. Peki, bu eski cihazlarda hangi yeni özellikleri kullanabileceksiniz? İşte detaylar...

  iOS 18 ile iPhone'u Kapatmak Daha Kolay Olacak: İşte Gelecek Yeni Özellik!

  iOS 18 ile gelen yenilikler arasında, iPhone'u kapatmanın kolay yolu ve Denetim Merkezi'nde daha fazla özelleştirme imkanı bulunuyor.

  Twitter Blue Abonelik Fiyatı Yükseldi: iOS Kullanıcılarına Büyük Zam!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et