R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Threads’e Önemli Bir Güncelleme Geldi: Gönderiler Artık Instagram Mesajı Olarak Gönderilebilecek!

  Twitter'ın alternatifi olarak ortaya çıkan Threads, Meta'nın desteklediği bir platform haline geldi. Mark Zuckerberg, bu uygulama için yakında yayımlanacak olan yeni özellikleri tanıttı.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  14.08.2023 15:08 1682 1 dk okuma süresi
  Threads’e Önemli Bir Güncelleme Geldi: Gönderiler Artık Instagram Mesajı Olarak Gönderilebilecek!
  Son Düzenleme:

  Bir süredir gündemde olan Threads, Instagram'ın popüler bir yan uygulaması olarak karşımıza çıktı. Bu uygulama, geçen ay resmi olarak kullanıcıların hizmetine sunuldu. İlk bakışta, X (eski adıyla Twitter) platformuna benzer özelliklere sahip olan bu uygulama, yayınlandığı ilk hafta 100 milyon kullanıcıya ulaştı. Ancak son 3 haftada aktif kullanıcı sayısında dikkat çeken bir azalma yaşandı. 

  Bununla beraber Meta, Threads platformunu aktif olarak desteklemeye devam ediyor. Bu destek, Mark Zuckerberg'in yeni güncellemeyi platform üzerinden duyurmasıyla da kanıtlanmış oldu.

  Threads Gönderileri Artık Instagram Mesajı Olarak Gönderilebilecek

  Meta'nın Threads platformu, kullanıcılardan gelen geri dönüşler doğrultusunda bazı eksik özelliklerle hizmete sunulmuştu. Ancak şirket, bu eksiklikleri gidermeye yönelik çalışmalarını sürdürüyor. 

  Yeni yayınlanan güncellemeyle beraber Threads kullanıcıları, platformda oluşturdukları gönderileri doğrudan Instagram mesajı olarak arkadaşlarına gönderebilecekler.

  Gönderilere Alt Başlık Eklenebilecek ve Etiketleme Özelliği

  Yeni güncelleme, kullanıcılara görsel veya video gönderilerine alt başlık ekleyebilme imkanı tanıyor. Bu, içeriğin daha açıklayıcı ve etkileyici olmasını sağlayacak. Ayrıca, artık gönderi veya yorumlarda "@" karakteri ile diğer kullanıcıları etiketleme özelliği de getirildi. Bu sayede, etiketlenen kişiler, paylaşımlarınızdan hızlıca haberdar olabilecek.

  Meta'nın Threads platformu için planları burada bitmiyor. Önümüzdeki aylarda uygulama, kullanıcılarına yeni özellikler sunmayı planlıyor. Ayrıca, Meta'nın Threads için bir web versiyonu üzerinde çalıştığı bilgisi de paylaşıldı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  HyperOS Güncellemesi Tüm Xiaomi Mi 10 Serisine Geldi!

  Xiaomi'nin Mi 10 serisi, HyperOS güncellemesi ile yenileniyor. Yeni özellikler ve gelişmiş güvenlik sunan bu güncelleme, kullanıcı deneyimini artırıyor.

  WhatsApp Artık Anında Görsel Üretebilecek: Meta'dan Yapay Zeka Hamlesi

  WhatsApp kullanıcıları için Meta, gerçek zamanlı yapay zeka ile görsel oluşturma özelliğini tanıttı. Artık sohbetler, çok daha görsel ve etkileyici olacak.

  Samsung Galaxy Serisinde Yeni Güncelleme Sorunları: Yeşil Çizgi Krizi

  Samsung Galaxy kullanıcıları, son güncellemeden sonra ekranlarında yeşil ve pembe çizgilerle karşılaştı. Sorun geniş bir model yelpazesini etkiliyor.

  WhatsApp’a Yeni Güncelleme Geliyor: Yakın Zamanda Çevrimiçi Olanlar Görülebilecek!

  WhatsApp yeni güncellemesiyle beraber kullanıcıların kişiler listesinden yakın zamanda çevrimiçi olanları görmelerini sağlayarak iletişim kolaylığı sunacak.

  Threads’e Önemli Bir Güncelleme Geldi: Gönderiler Artık Instagram Mesajı Olarak Gönderilebilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et