R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  GTA 6'dan Yeni Bilgiler Gelmeye Devam Ediyor: Oyun, RDR2'den İlham Alacak!

  Dünya genelinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan GTA serisinin yeni oyunu GTA 6 hakkında kulağa hoş gelen bir söylenti dolaşıyor. Bu, RDR2'nin favori bir niteliğinin GTA 6'da da yer alacağı yönünde.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  14.08.2023 18:57 1793 2 dk okuma süresi
  GTA 6'dan Yeni Bilgiler Gelmeye Devam Ediyor: Oyun, RDR2'den İlham Alacak!
  Son Düzenleme:

  Oyunseverlerin merakla beklediği GTA 6 hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Söylentilere göre GTA 6, Rockstar Games’in baş yapıtı RDR2'nin popüler bir özelliğinden ilham alacak. İşte bu özellik hakkında bilmeniz gerekenler.

  Dinamik Saç Uzatma Özelliği Geliyor

  GTA 6 NEWS kaynağından paylaşılan bilgilere göre GTA 6, Red Dead Redemption 2 oyununda bulunan "Dynamic Hair Growth" yani Türkçe'siyle "Dinamik Saç Uzatma" özelliğine sahip olacak. 

  Bu sistem, oyundaki karakterlerin saç ve sakallarının gerçek zamanlı ve doğal bir şekilde uzamasını sağlıyor. Bu, oyunculara karakterleri üzerinde daha detaylı özelleştirme imkanı sunuyor.

  Rockstar ve GTA 5 Geliştiricileri İş Birliği

  Rockstar'ın yakın zamanda popüler Grand Theft Auto 5 rol yapma sunucuları olan FiveM ve RedM'in geliştiricileriyle resmi bir iş birliğine gittiği biliniyor. 

  Bu nedenle yeni dinamik saç uzatma özelliğinin GTA 6'nın online ve hikaye modunda da kullanılacağını tahmin etmek zor değil.

  GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

  Rockstar şu ana dek GTA 6'nın bu özellikle birlikte piyasaya sürülüp sürülmeyeceği hakkında bir açıklamada bulunmadı. Ancak GTA 6'nın neredeyse on yıldır geliştirme sürecinde olduğu biliniyor. Bu oyun, 2 milyar dolarlık devasa bir bütçeyle, tarihin en maliyetli eğlence ürünlerinden biri olmaya aday.

  Rockstar'ın ana şirketi Take-Two'nun son finansal raporlarına göre Nisan 2024 ile Mart 2025 arasında şirket gelirlerinde büyük bir artış bekleniyor. Bu bilgi, GTA 6'nın 2024 sonlarına doğru ya da 2025'in başlarında piyasaya sürülebileceği iddialarını güçlendiriyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Galaxy S25 Serisinden İlk Bilgiler Geldi: İşte Detaylar!

  Samsung Galaxy S25 serisi, yalnızca Exynos 2500 işlemciyle güçlendirilecek. Yeni strateji, teknoloji dünyasında önemli değişikliklere işaret ediyor.

  Google Drive Yeniliklerle Güncellendi: Videolar Artık Daha Akıcı

  Google Drive, yeni özelliklerle beraber güncellendi. Yeni videolar, artık daha akıcı, arama daha kolay, sorgu süreleri uzadı.

  Yapay Zeka Güvenliğinde Yeni Bir Çağ: Morris II Virüsü Alarmı

  Yapay zeka güvenliği tehdit altında. Morris II, ChatGPT ve Google Gemini'yi etkileyen ilk virüs oldu.

  Yeni Nesil Chromecast with Google TV Geliyor: Yeni Bir Çağ Başlıyor!

  Google'ın yeni nesil Chromecast with Google TV'si yakında geliyor. Cihaz, daha fazla depolama, gelişmiş özellikler ve yüksek performans sunacak.

  GTA 6'dan Yeni Bilgiler Gelmeye Devam Ediyor: Oyun, RDR2'den İlham Alacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et