R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Messenger’ı Discord’a Dönüştürülecek Özellik Açıklandı!

  Meta, tarafından yapılan açıklamada Discord’dan ayırt edilemeyen özelliği duyurdu. Bu özellik Messenger’a ne katacak diye merak edenler için uygulamaya bir göz attık.

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  14.09.2022 20:17 1376 1 dk okuma süresi
  Messenger’ı Discord’a Dönüştürülecek Özellik Açıklandı!
  Son Düzenleme:

  Bilindiği gibi 11 Ekim tarihinde yapılacak olan büyük Meta etkinliğine çok kısa bir süre kaldı. Etkinliğe sayılı günler kala Meta elindeki kozları tek tek masaya vurarak dikkatleri üzerinde topladı. Daha önceki dönemlerde sızıntıları önlemedeki başarısızlığıyla gündem olan Meta, Quest Pro isimli sanal gerçeklik gözlüğünü Ekim ayında yapılacak etkinlikte tanıtacaktı. Ancak etkinliğe günler kala uygulama ilginç bir şekilde bir Facebook gurubunda ortaya çıktı.

  Bu gelişme sonrası Meta’nın kurucusu Mark Zuckerberg bir duyuru yaparak Messenger’i Discorda benzetecek olan yeni özelliği topluluk sohbetlerinde açıkladı. 

  Messenger Temalı Dicord

  Mark Zuckerberg tarafından yapılan duyuruya göre topluluk sohbetleri, benzer ilgi alanlarına sahip olduğunuz insanlarla iletişim kurmanın yeni bir yolu olarak tanımlanıyor. Uygulama Messenger kullanıcıları için yeni bir özellik olarak görülse de, Topluluk Sohbetleri uygulamasına eklenen özellikler pek çok oyuncu tarafından biliniyor. 

  Zuckerberg tarafından yapılan duyuru sonrası yayınlanan ekran görüntülerini incelediğimizde, discord sunucularında olduğu gibi bu uygulamada da yazılı ve sesli kanallar olduğu görülüyor. Bu kanallar vasıtasıyla kullanıcıların ilgi alanlarına göre guruplar açabilmesi mümkün olabilecek. Ayrıca, Discord’da üçüncü parti botlar vasıtasıyla yapılabilen küfür kullananları engelleme ve otomatik link paylaşımı gibi özellikler de Topluluk sohbetlerinin içerisinde mevcut bulunacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Sony Xperia 1 V Özellikleri Sızdırıldı! Sony Xperia 1 V Teknik Özellikleri!

  Sony, 2022 Eylül ayında "Xperia 1 IV" modelini piyasaya sürmüştü. Şimdiyse 2023 yılının amiral gemisi olacak yeni versiyonu "Xperia 1 V" modelini geliştirdiği biliniyor. Hatta Şubat sonunda tanıtılması beklenen Xperia 1 V özellikleri sızdırıldı!

  2023 Şubat Toyota Türkiye Fiyat Listesi Açıklandı!

  2023 Şubat ayı Toyota Türkiye fiyat listesi belli oldu. Yeni fiyat listesine göre bazı modellerde serilere göre gözlemlenen fiyat değişiklikleri oldu!

  2023 Şubat Nissan Türkiye Fiyat Listesi Açıklandı!

  2023 Şubat ayı Nissan Türkiye fiyat listesi belli oldu. Buna göre araçlar, yeni satış listesine göre satışa çıktı!

  2023 Şubat BMW Güncel Fiyat Listesi Açıklandı!

  2023 Şubat ayı BMW güncel fiyat listesi belli oldu. Buna araçlar, yeni güncellenen fiyatlar üzerinden satışa çıktı!

  Messenger’ı Discord’a Dönüştürülecek Özellik Açıklandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et