R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram ve Facebook'tan Büyük Yakınlaşma: Bildirimler Aynı Sayfada Olacak!

  Sosyal medya devi Meta, sosyal medya kullanıcılarına yeni bir güncelleme sunuyor. Facebook ve Instagram kullanıcıları yeni dönemde tek bildirim dönemine geçebilecekler.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  30.09.2022 16:22 951 2 dk okuma süresi
  Instagram ve Facebook'tan Büyük Yakınlaşma: Bildirimler Aynı Sayfada Olacak!
  Son Düzenleme:

  Sosyal medya devi olarak anılan Meta, güncellemelerine devam ediyor. Instagram ve Facebook arasındaki köprüyü biraz daha güçlendirmek istediği için yeni özellikler üzerinde çalıştığını duyurdu. Özellikle son güncelleme ile birlikte Facebook ve Instagram kullanıcıları tüm bildirimleri tek sayfa üzerinden görecekler. 

  Meta tarafından sunulan tek sayfalık bildirim güncellemesi aslında yeni bir özellik değil. İki sosyal medya platformunun kullanıcıları da ‘Hesaplar Merkezi’ isimli bölüm üzerinden hesapların yönetimini sağlıyorlar. Yeni güncelleme, bu özelliğin biraz daha genişletilmiş hali olarak ifade ediliyor. Güncelleme ile birlikte Hesaplar Merkezi’ne eklenen hesaplar arasında geçiş yapılacak. Bu geçiş, sadece Instagram üzerinden değil aynı zamanda Facebook ve Instagram üzerinden de yapılacak. 

  Bildirimleri kontrol etmek kolaylaşacak!

  Meta tarafından yapılan güncelleme ile birlikte kullanıcılar Facebook ve Instagram bildirimlerini aynı anda kontrol edebilecekler. Böylece tüm gelişmelerden haberdar olmak kolay olacak. Ayrıca, hesaplar arasında geçiş zorluğu da ortadan kalkacak. 

  Yeni hesap açma işlemleri kolaylaşacak!

  Yeni güncelleme, kullanıcılara yeni hesap açma işlemlerinde de büyük kolaylık sağlayacak. Instagram ve Facebook üzerinden hesap açmak isteyenler, bir önceki hesabındaki bilgilerini kolaylıkla aktarabilecekler. Instagram kullanıcıları, Facebook hesabı açmak istediklerinde de tüm verilerini yeni hesaba aktarabilecekler. 

  Yeni güncellemeler, akıllara bazı güvenlik sorunlarını da getiriyor. Şirket sözcüsünün yaptığı açıklama sonrasında çift faktörlü güvenlik doğrulamasıyla güvenliğin ihlal edilmesinin pek mümkün olmadığı belirtildi. Kullanıcılar, birden fazla profillerinin olması halinde, öncesinde hangi hesaplara giriş yapabileceklerini de kendileri belirleyecekler. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  TikTok, Whee Uygulamasını Tanıttı: Instagram’a Rakip Olacak!

  TikTok, Instagram'a rakip yeni fotoğraf paylaşım uygulaması Whee'yi tanıttı. Yalnızca arkadaşlarla paylaşım imkanı sunan Whee, Türkiye'de erişime açıldı.

  Google Açıkladı: Arda Güler, Google Aramalarında Zirveye Ulaştı!

  EURO 2024'te Gürcistan'a karşı muhteşem performans sergileyen Arda Güler, Google aramalarında zirveye çıktı. Genç yetenek dünya gündeminde büyük ilgi gördü.

  Apple Watch Series 10, Tasarım ve Özellikleri ile Merak Uyandırıyor!

  Apple Watch Series 10, daha ince kasa ve daha büyük ekran ile geliyor. Ünlü analist Kuo'ya göre yeni model Eylül ayında iPhone 16 serisiyle tanıtılabilir.

  Deadpool ve Wolverine: Gişede Avengers ile Yarışacak

  Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan Deadpool & Wolverine, Marvel'ın sevilen iki karakterini bir araya getirerek sinemaseverlerle buluşacak. İlk öngörüler, filmin gişe rakamlarının Avengers filmleriyle yarışabileceğini ve hatta bazılarını geçeb

  Instagram ve Facebook'tan Büyük Yakınlaşma: Bildirimler Aynı Sayfada Olacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et