R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Türkiye'de Instagram Mavi Tik Aboneliği Dönemi Başlıyor!

  Meta, Instagram için ücretli mavi tik özelliğini kullanıma sundu ve bu özellik, artık Türkiye'de de mevcut. Bu özellik sayesinde Instagram hesaplarınızda mavi tik alarak hesabınızın doğrulanmış olduğunu gösterebilir ve daha fazla güvenilirlik kazanabilirsiniz.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  04.05.2023 14:01 3522 2 dk okuma süresi
  Türkiye'de Instagram Mavi Tik Aboneliği Dönemi Başlıyor!
  Son Düzenleme:

  Instagram, Türkiye'de kullanıcılar için ücretli "Mavi Tik" abonelik hizmetini sunmaya başladı. Önceden Avustralya ve Yeni Zelanda'da denenmeye başlanan bu ücretli abonelik özelliği, şimdi Türkiye'de kullanıcılara sunuluyor. Aboneliği etkinleştirmek kolay bir süreç olduğu için birçok kişi rahatlıkla ücretli aboneliğe geçiş yapabilecek. Fakat bu hizmetten yararlanabilmeniz adına Meta, öncelikle sizin bekleme listesine katılmanızı talep ediyor.

  Bekleme Listesine Katılma Süreci

  Bekleme listesine katılmak isteyenlerin, profil sayfalarının sağ üst köşesinde yer alan menü simgesine tıklayarak Meta Verified seçeneğini seçmeleri gerekiyor. Daha sonra açılan sayfadan "Bekleme listesine katıl" düğmesine basarak işlem tamamlanıyor.

  Abonelik Ücretleri ve Koşulları

  Meta, mavi tik aboneliği için web üzerinden yapılan ödemelerde aylık 11,99 $ talep ederken, mobil cihazlar üzerinden gerçekleştirilen ödemelerde ise 14,99 $ talep ediyor. Ücretli aboneliğe kaydolmak isteyen kullanıcıların kimlik kartlarını müşteri hizmetlerine sunmaları ve 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekiyor.

  Meta Verified Aboneliği Avantajları

  Meta Verified mavi tik aboneliği sayesinde kullanıcılar, doğrulama rozeti dışında birçok avantaja sahip olacaklar. Hikaye ve reels videolarına özel efektler ekleyebilme, ayrıcalıklı çıkartmalara erişim sağlama ve sahte hesaplarla mücadelede daha etkili koruma imkanı sunulan özellikler arasında yer alıyor.

  Bu yeni abonelik hizmeti, Instagram kullanıcılarının platformda daha güvenli ve özelleştirilebilir bir deneyim yaşamasını sağlayarak, kullanıcı memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir. Türkiye'deki kullanıcılar, mavi tik aboneliğine geçerek bu avantajlardan yararlanabilecek ve sosyal medya deneyimlerini zenginleştirebilecekler.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • nettescil
   nettescil 1 yıl önce
   Başarılı bir yazı olmuş tebrikler

  İlgili İçerikler:

  YouTube Reklam Engelleme Dönemi Tamamen Sona Eriyor!

  YouTube, reklam engelleyicilere karşı sunucu tabanlı reklam enjeksiyonunu test ediyor. Bu yeni yöntemle reklam engellemek neredeyse imkansız hale gelecek.

  Instagram'da Reklam Dönemi Başlıyor: Geçilemeyen Reklamlar Geliyor!

  Instagram, 'Ad Break' adlı yeni özelliğiyle 3-5 saniyelik geçilemeyen reklamları test ediyor. Kullanıcılar, akışlarında bu reklamları izlemek zorunda kalacak

  Facebook, Yapay Zekaya Ağırlık Veriyor: TikTok'a Rakip Olacak!

  Meta, Facebook'u gençler için yeniden popüler hale getirmek amacıyla yapay zeka destekli güncellemelerle optimize ediyor. Yeni özellikler, deneyimi zenginleştirecek.

  Instagram Kısıtlama Özelliği: Kapsamı Genişliyor!

  Instagram, gençleri koruma amacıyla "Sınırlı Etkileşimler" özelliğini genişletti. Yeni işlevler, istenmeyen etkileşimleri sınırlandırarak güvenliği artırıyor.

  Türkiye'de Instagram Mavi Tik Aboneliği Dönemi Başlıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et