R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram Logosu Değişti! Yeni Logo Herkesi Şaşırttı!

  Instagram’da kullanıcılar, dün akşam saatlerinde erişim problemi yaşadı. Yaşanan Instagram çökme sorunun kaynağının logo değişimi olduğu anlaşıldı.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  17.05.2022 03:53 2268 1 dk okuma süresi
  Instagram Logosu Değişti! Yeni Logo Herkesi Şaşırttı!
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu Instagram kullanıcıları, dün akşam saatlerinde platforma erişim sıkıntısı yaşadı. Instagram çöktü mü? sorusunun araştırılmasına neden olan erişim problemi kısa sürede çözüldü. Instagram’a çökmeden sonra erişim sağlayan kullanıcıları platformun yeni logosu karşıladı. Meta, uzun süredir kullandığı Instagram logosunu değiştirdi.

  Instagram Yeni Logo Herkesi Şaşırttı

  Instagram logo değişimi pek çok kullanıcı tarafından hem platformda hem de başta Twitter olmak üzere diğer platformlarda esprili mesajlar paylaşmalarına neden oldu. Çünkü Instagram logo değişikliği çok küçük nüanslardan oluşan bir değişim geçirdi.

  Instagram yeni logosu

  Yenilenen Instagram logo tasarımı, platformun daha önce kullandığı tüm logo tasarımlarından daha parlak bir görünüme sahip.

  Siz Instagram yeni logosu ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yeni logoyu beğendiğiniz mi? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  ChatGPT, Akıllı Telefonlarda Yeni Bir Devrim Yaratıyor: İlk Entegrasyon Infinix Note 30 Serisi ile Gerçekleşiyor

  Infinix, Note 30 serisi için ChatGPT robotunu Folax dijital asistanına entegre etmeyi planlıyor. Bu adım, Infinix'in öncü bir hamle yapacağı anlamına geliyor.

  Yeni Lexus LBX Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Lexus, önceden ürettiği modellerden büyük ölçüde ayrılan tamamen yeni Lexus LBX modelini tanıttı. Araç, tasarımı ve özellikleriyle büyük beğeni topladı!

  Xiaomi'den Piyasayı Sallayacak Yenilik: Kablosuz Kulaklık Redmi Buds 4 Active Tanıtıldı!

  Xiaomi, Redmi Buds 4 Active isimli kablosuz kulaklığını tanıttı. Kulaklık, yüksek kaliteli ses deneyimi sunarken aynı zamanda 28 saate kadar pil ömrüne sahip!

  Microsoft Cortana'yı Emekliye Ayırıyor: Windows'un Yeni Yapay Zeka Asistanı Copilot Geliyor!

  Microsoft, yılın sonuna doğru Cortana sesli asistanının Windows üzerindeki desteğini sonlandırıyor. Bunun yerine modern yapay zeka destekli araçlar geliyor!

  Instagram Logosu Değişti! Yeni Logo Herkesi Şaşırttı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et