R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram Logosu Değişti! Yeni Logo Herkesi Şaşırttı!

  Instagram’da kullanıcılar, dün akşam saatlerinde erişim problemi yaşadı. Yaşanan Instagram çökme sorunun kaynağının logo değişimi olduğu anlaşıldı.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 17.05.2022 03:53 1272 1 dk okuma süresi
  Instagram Logosu Değişti! Yeni Logo Herkesi Şaşırttı!
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu Instagram kullanıcıları, dün akşam saatlerinde platforma erişim sıkıntısı yaşadı. Instagram çöktü mü? sorusunun araştırılmasına neden olan erişim problemi kısa sürede çözüldü. Instagram’a çökmeden sonra erişim sağlayan kullanıcıları platformun yeni logosu karşıladı. Meta, uzun süredir kullandığı Instagram logosunu değiştirdi.

  Instagram Yeni Logo Herkesi Şaşırttı

  Instagram logo değişimi pek çok kullanıcı tarafından hem platformda hem de başta Twitter olmak üzere diğer platformlarda esprili mesajlar paylaşmalarına neden oldu. Çünkü Instagram logo değişikliği çok küçük nüanslardan oluşan bir değişim geçirdi.

  Instagram yeni logosu

  Yenilenen Instagram logo tasarımı, platformun daha önce kullandığı tüm logo tasarımlarından daha parlak bir görünüme sahip.

  Siz Instagram yeni logosu ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yeni logoyu beğendiğiniz mi? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Sıfır Otomobil Alındığında Hemen Satılamayacak! İşte Yeni Otomobil Satış Düzenlemesi!

  Otomobil piyasasının normale dönmesi için gelecek yeni düzenlemeye dair detaylar belli olmaya başladı. İddialara göre 0 km otomobil satın alındığında 6 ay boyunca 2.el pazarında satışa sunulamayacak. İşte düzenlemeye dair tüm detaylar!

  LG Yeni Tableti Ultra Tab’ın Tanıtımını Yaptı

  Uzun süredir akıllı cihaz pazarında yer almayan LG, yepyeni bir tablet bilgisayar modeliyle geri dönüş yapıyor. İşte yeni LG Ultra Tab özellikleri ve fiyatı!

  Motorola Razr 2022 ve X30 Pro'nun Yeni Lansman Tarihi Belli Oldu!

  Motorola'nın beklenmedik şekilde ertelenen cihaz tanıtım lansmanının yeni tarihi açıklandı. İşte Motorola'nın "Razr 2022" ve"X30 Pro" modelleri için tanıtım etkinliği tarihi ve özellikleri!

  Instagram Taslakları İşinizi Kolaylaştırabilir: Instagram Taslakları Nerede?

  Instagram kullanıcılarının çok işine yarayacağı ve aynı zamanda çok seveceği taslak kısmı nerede? Detaylar haberimizde..

  Instagram Logosu Değişti! Yeni Logo Herkesi Şaşırttı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et