R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram Logosu Değişti! Yeni Logo Herkesi Şaşırttı!

  Instagram’da kullanıcılar, dün akşam saatlerinde erişim problemi yaşadı. Yaşanan Instagram çökme sorunun kaynağının logo değişimi olduğu anlaşıldı.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  17.05.2022 03:53 2879 1 dk okuma süresi
  Instagram Logosu Değişti! Yeni Logo Herkesi Şaşırttı!
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu Instagram kullanıcıları, dün akşam saatlerinde platforma erişim sıkıntısı yaşadı. Instagram çöktü mü? sorusunun araştırılmasına neden olan erişim problemi kısa sürede çözüldü. Instagram’a çökmeden sonra erişim sağlayan kullanıcıları platformun yeni logosu karşıladı. Meta, uzun süredir kullandığı Instagram logosunu değiştirdi.

  Instagram Yeni Logo Herkesi Şaşırttı

  Instagram logo değişimi pek çok kullanıcı tarafından hem platformda hem de başta Twitter olmak üzere diğer platformlarda esprili mesajlar paylaşmalarına neden oldu. Çünkü Instagram logo değişikliği çok küçük nüanslardan oluşan bir değişim geçirdi.

  Instagram yeni logosu

  Yenilenen Instagram logo tasarımı, platformun daha önce kullandığı tüm logo tasarımlarından daha parlak bir görünüme sahip.

  Siz Instagram yeni logosu ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yeni logoyu beğendiğiniz mi? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Google'ın Oturum Açma Sayfası Yenileniyor: Kullanıcı Dostu Bir Tasarıma Kavuşuyor!

  Google, her türlü cihaz için optimize edilmiş, kullanıcı dostu yeni oturum açma sayfasını sunuyor. Estetik ve işlevsellik bir arada.

  Windows 11 ile Beraber Artık Bilgisayarlar Yeniden Başlatılmadan Güncellenebilecek!

  Windows 11'in yenilikçi "hot patching" özelliği ile kesintisiz güncellemeler dönemi başlıyor. Güvenlik yamaları artık yeniden başlatma gerektirmiyor.

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  Instagram Logosu Değişti! Yeni Logo Herkesi Şaşırttı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et