R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram Logosu Değişti! Yeni Logo Herkesi Şaşırttı!

  Instagram’da kullanıcılar, dün akşam saatlerinde erişim problemi yaşadı. Yaşanan Instagram çökme sorunun kaynağının logo değişimi olduğu anlaşıldı.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  17.05.2022 03:53 3064 1 dk okuma süresi
  Instagram Logosu Değişti! Yeni Logo Herkesi Şaşırttı!
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu Instagram kullanıcıları, dün akşam saatlerinde platforma erişim sıkıntısı yaşadı. Instagram çöktü mü? sorusunun araştırılmasına neden olan erişim problemi kısa sürede çözüldü. Instagram’a çökmeden sonra erişim sağlayan kullanıcıları platformun yeni logosu karşıladı. Meta, uzun süredir kullandığı Instagram logosunu değiştirdi.

  Instagram Yeni Logo Herkesi Şaşırttı

  Instagram logo değişimi pek çok kullanıcı tarafından hem platformda hem de başta Twitter olmak üzere diğer platformlarda esprili mesajlar paylaşmalarına neden oldu. Çünkü Instagram logo değişikliği çok küçük nüanslardan oluşan bir değişim geçirdi.

  Instagram yeni logosu

  Yenilenen Instagram logo tasarımı, platformun daha önce kullandığı tüm logo tasarımlarından daha parlak bir görünüme sahip.

  Siz Instagram yeni logosu ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yeni logoyu beğendiğiniz mi? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 16 Pro Serisine Yeni Kamera Özellikleri Geliyor: İşte Detaylar!

  iPhone 16 Pro serisi, 48MP ultra geniş kamera, genişletilmiş optik yakınlaştırma, yansıma önleyici kaplama ve gelişmiş ana kamera sensörü ile geliyor.

  Snapchat’e Yapay Zeka Destekli Yeni Özellikler Geldi!

  Snapchat, yeni yapay zeka modeli GenAI ile AR deneyimlerini güçlendiriyor. Bitmoji arka planları, sohbet duvar kağıtları ve yapay zeka lensleri ile büyülüyor.

  PUBG UC Satın Almak İçin Yeni Adres: Plyr.com

  Bizler de sizlere, son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Plyr.com’u tanıtmak istedik.  Plyr, güvenilir ve kolay bir şekilde; isterseniz üye olmaksızın alışveriş imkanı tanır.

  Instagram’a Yeni Canlı Yayın Özelliği Geliyor: İşte Detaylar!

  Instagram, kullanıcılarının sadece yakın arkadaşlarıyla canlı yayın yapmalarına olanak tanıyan yeni bir özellik sundu. Bu yenilik, samimi bir yayın deneyimi sunacak.

  Instagram Logosu Değişti! Yeni Logo Herkesi Şaşırttı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et