R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google, Yapay Zekayı Bir Servisine Daha Dahil Etti!

  Kısa süre önce kullanıcılara sunulan Youtube Music, artık alışkanlıklara ve diğer verilere göre müzik listesi oluşturabilecek.

  Arin Arslan Arin Arslan 25.07.2022 12:55 1060 1 dk okuma süresi
  Google, Yapay Zekayı Bir Servisine Daha Dahil Etti!
  Son Düzenleme:

  Android 13 sürümü için yenilenen Youtube Music, kullanıcı deneyimini üst seviyeye taşıyacak bir özellik ekleme kararı aldı. Youtube'nin duyurduğu dinleme tercihlerine göre listeler oluşturan “Dinamik Sıra (Dynamic Queue)” özelliğinin henüz test aşamasında olduğu belirtildi.

  Kullanıcıların Davranışları ve Verileri İncelenecek!

  Açıklanan detaylara göre test edilen bu özellik, ayarlarda yer alacak ve kullanıcının tercihine göre kullanılacak. Ayarlar bölümünde “Dinleme Davranışlarına Göre Sıra ve Radyo Güncellemeleri” adıyla görüntülenebilecek bu özellik, bir süre sonra varsayılan olarak da sunulabilir. 

  Yeni özellik ile birlikte kullanıcıların mevcut “Youtube playlistleri” ve “radyo listeleri” için alternatif olarak gelecek. Bu özellik kullanıcının daha önceki davranışlarını ve verilerini analiz ederek hoşuna gidebilecek türden yeni listeler önerebilecek

  Youtube'nin açıklanan bu yeni özelliği şuan için sadece “Youtube Music Web” sitesinde kullanılabiliyor. Ancak Youtube deneme sürecini hızla tamamlayarak, söz konusu yeniliği yakın bir gelecekte ilk olarak Apple'nin “iOS” işletim sistemine ve daha sonra da GoogleAndroid” işletim sistemine de getirerek, “Youtube Music mobil” uygulamasında da kullanılabilir duruma getirecek.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Bir Erteleme Haberi de Hogwarts Legacy’den Geldi!

  Warner Bros, bu yıl sonuna kadar çıkması beklenen Hogwarts Legacy'i erteledi. Alınan erteleme kararıyla birlikte hayranlarını üzen Hogwarts Legacy'in yeni çıkış tarihi de belli oldu. İşte yeni Hogwarts Legacy çıkış tarihi!

  Twitch Canlı Yayın Tekrarlarını Artık Daha Erken Silecek!

  Twitch, VOD sistemini kullanan yayıncıların arşivlenen yayınlarını izleme süresini kısalttı. Değişiklikle birlikte artık VOD sistemindeki yayın tekrarları en fazla 7 gün izlenebilecek.

  Apple'dan Heyecanlandıran Hamle: iPad ve HomePod Bir Arada!

  Apple, yeni bir akıllı ev cihazını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. iPad ve HomePod'dan birkaç özelliği içinde barındıracak bu yeni ürünün çıkış tarihi de merak konusu oldu.

  Elif 1088

  Birbirinden Farklı Kişiye Özel Hediye Fikirleri

  Kişiye özel hediyeler tasarlayarak sevdiğiniz kişinin hafızasında daha kalıcı yer bırakmak için baskiyap.co ile hediye alımlarınızda farklılık yaratabilirsiniz.

  Google, Yapay Zekayı Bir Servisine Daha Dahil Etti!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et