R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google, Yapay Zekayı Bir Servisine Daha Dahil Etti!

  Kısa süre önce kullanıcılara sunulan Youtube Music, artık alışkanlıklara ve diğer verilere göre müzik listesi oluşturabilecek.

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  25.07.2022 12:55 1558 1 dk okuma süresi
  Google, Yapay Zekayı Bir Servisine Daha Dahil Etti!
  Son Düzenleme:

  Android 13 sürümü için yenilenen Youtube Music, kullanıcı deneyimini üst seviyeye taşıyacak bir özellik ekleme kararı aldı. Youtube'nin duyurduğu dinleme tercihlerine göre listeler oluşturan “Dinamik Sıra (Dynamic Queue)” özelliğinin henüz test aşamasında olduğu belirtildi.

  Kullanıcıların Davranışları ve Verileri İncelenecek!

  Açıklanan detaylara göre test edilen bu özellik, ayarlarda yer alacak ve kullanıcının tercihine göre kullanılacak. Ayarlar bölümünde “Dinleme Davranışlarına Göre Sıra ve Radyo Güncellemeleri” adıyla görüntülenebilecek bu özellik, bir süre sonra varsayılan olarak da sunulabilir. 

  Yeni özellik ile birlikte kullanıcıların mevcut “Youtube playlistleri” ve “radyo listeleri” için alternatif olarak gelecek. Bu özellik kullanıcının daha önceki davranışlarını ve verilerini analiz ederek hoşuna gidebilecek türden yeni listeler önerebilecek

  Youtube'nin açıklanan bu yeni özelliği şuan için sadece “Youtube Music Web” sitesinde kullanılabiliyor. Ancak Youtube deneme sürecini hızla tamamlayarak, söz konusu yeniliği yakın bir gelecekte ilk olarak Apple'nin “iOS” işletim sistemine ve daha sonra da GoogleAndroid” işletim sistemine de getirerek, “Youtube Music mobil” uygulamasında da kullanılabilir duruma getirecek.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Microsoft’un Yeni Yapay Zekası Phi-3-Vision: Beklentilerin Üzerinde Performans Gösteriyor!

  Microsoft'un yeni yapay zekası Phi-3-Vision, dil ve görme yeteneklerini birleştirerek rakiplerinden üstün performans sergiliyor. İşte modelin detayları ve yenilikleri!

  Yapay Zeka Destekli Lenovo Yoga Slim 7x 14 ve ThinkPad T14s Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Lenovo, yapay zekalı Yoga Slim 7x 14 ve ThinkPad T14s dizüstü bilgisayarlarını tanıttı. Bu modeller, Snapdragon X Elite işlemcisiyle yüksek performans sunuyor.

  Yeni Nesil Xbox, 2026’da Geliyor: Call of Duty ile Birlikte Gelebilir!

  Xbox'ın yeni nesil konsolu, 2026 yılında Call of Duty ile çıkış yapacak. Bu teknik atılım, konsol dünyasında heyecanla bekleniyor.

  Google Arama Sil Baştan: Yeni Web Araması ve Yapay Zekayı Kapatacak Buton Geliyor!

  Google, arama sonuçlarını sadeleştiren yeni web filtresini tanıttı. Özellik, yapay zeka içeriklerini devre dışı bırakarak geleneksel deneyimi geri getiriyor.

  Google, Yapay Zekayı Bir Servisine Daha Dahil Etti!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et