R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google, Yapay Zekayı Bir Servisine Daha Dahil Etti!

  Kısa süre önce kullanıcılara sunulan Youtube Music, artık alışkanlıklara ve diğer verilere göre müzik listesi oluşturabilecek.

  Arin Arslan Arin Arslan 25.07.2022 12:55 1126 1 dk okuma süresi
  Google, Yapay Zekayı Bir Servisine Daha Dahil Etti!
  Son Düzenleme:

  Android 13 sürümü için yenilenen Youtube Music, kullanıcı deneyimini üst seviyeye taşıyacak bir özellik ekleme kararı aldı. Youtube'nin duyurduğu dinleme tercihlerine göre listeler oluşturan “Dinamik Sıra (Dynamic Queue)” özelliğinin henüz test aşamasında olduğu belirtildi.

  Kullanıcıların Davranışları ve Verileri İncelenecek!

  Açıklanan detaylara göre test edilen bu özellik, ayarlarda yer alacak ve kullanıcının tercihine göre kullanılacak. Ayarlar bölümünde “Dinleme Davranışlarına Göre Sıra ve Radyo Güncellemeleri” adıyla görüntülenebilecek bu özellik, bir süre sonra varsayılan olarak da sunulabilir. 

  Yeni özellik ile birlikte kullanıcıların mevcut “Youtube playlistleri” ve “radyo listeleri” için alternatif olarak gelecek. Bu özellik kullanıcının daha önceki davranışlarını ve verilerini analiz ederek hoşuna gidebilecek türden yeni listeler önerebilecek

  Youtube'nin açıklanan bu yeni özelliği şuan için sadece “Youtube Music Web” sitesinde kullanılabiliyor. Ancak Youtube deneme sürecini hızla tamamlayarak, söz konusu yeniliği yakın bir gelecekte ilk olarak Apple'nin “iOS” işletim sistemine ve daha sonra da GoogleAndroid” işletim sistemine de getirerek, “Youtube Music mobil” uygulamasında da kullanılabilir duruma getirecek.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Bir İlke Daha İmza Atıyor! Metaverse Evreninde Futbol Turnuvası Oynanacak!

  Samsung, Metaverse futbol turnuvası düzenliyor. 19 Kasım-16 Aralık 2022 tarihinde düzenlenecek turnuvada 8 farklı ünlü oyuncu takımlara kaptanlık edecek.

  Apple, Çocuklar İçin Ücretsiz Bir Kodlama Etkinliği Gerçekleştirecek!

  Apple, çocuklar için Coding Lab for Kids isminde bir etkinlik düzenleyecek. Ücretsiz aktivitelerden oluşacak eğitim, bir hafta sürecek!

  Twitter’da Yeni Bir Dönem Başlıyor! Twitter 2.0 Resmen Duyuruldu!

  Twitter’ı satın aldıktan sonra gündemden düşmeyen Elon Musk, yeni bir yeniliğe imza attı. Musk, resmi olarak Twitter 2.0 dönemini duyurdu!

  EA Games “Hain” Takım Arkadaşlarının Saptanması İçin Bir Sistem Geliştirdi!

  Dünyaca ünlü video oyun firması EA Games, yeni bir sistem geliştirdiğini duyurdu. Buna göre artık rakipleriyle iş birliği içerisine giren oyuncular banlanacak!

  Google, Yapay Zekayı Bir Servisine Daha Dahil Etti!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et