R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Netflix iOS Cephesinde Yeni Bir Güncellemeye Yer Verdi

  Netflix uzun zamandır beklenen yeni bir güncelleme yayınladı. iOS kullanıcıları için yayınlanan güncelleme teknoloji kulislerinde de heyecana neden oldu. İşte detaylar..

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  25.07.2022 12:45 1407 2 dk okuma süresi
  Netflix iOS Cephesinde Yeni Bir Güncellemeye Yer Verdi
  Son Düzenleme:

  Netflix yeni güncellemeleri ile kullanıcılara daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyor. “iOS” ve “iPadOS” cephesinden sunulan Netflix güncellemesi ‘reader’ olarak anılan uygulamalara verdiği izinle yenilendi. 

  Apple kısa bir süre önce açıkladığı bir yenilik sonrasında teknoloji kulislerinde de çok ses getirmişti. Güncelleme tamamen “Kindle”, “Netflix”, “Spotify” gibi platformlar içi tasarlandı. Bu servisler ‘reader’ olarak geçtiği için “iOS uygulamaları" üzerinden resmi internet sitesine girerken bir bağlantı eklemeleri için izin verdiğini duyurmuştu. 

  Netflix iOS Güncellemesini Açıkladı!

  Şimdiye kadar gerçekleşen sınırlama nedeniyle iOS üzerinden uygulamaya yapılan girişlerde bazı uyarılar veriliyordu. Bu uyarı ile birlikte “Netflix üyelikleri” uygulama içerisinden yapılamıyordu. Kullanıcıların karşısına şu ifadelerde bir uyarı çıkıyordu;

  Can sıkıcı bir durum olduğunun farkındayım. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra dizi ve film izlemeye devam edebilirsiniz. 

  Netflix Ağustos Ayı İçeriklerini Açıkladı

  Netflix kaybettiği abone sayısını yeniden toparlayabilmek için harekete geçti. Ağustos ayı içeriklerini abonelerle paylaşan Netflix, 5 Ağustos tarihinde uzun zamandır merakla beklenen "The Sandman" dizisinin başlangıcının yayınlanması bekleniyor.

  Şirket yine aynı tarihte “Ninja Kaplumbağalar: Yükselişi” yayınlayacak. 12 Ağustos tarihinde ise “Never Have I Ever” dizisinin merakla beklenen 3. sezonunun yayınlanması bekleniyor. Yine aynı tarihte Day Shift filminin izleyicilerle buluşması bekleniyor. 

  18 Ağustos tarihinde çocukları da unutmayan platform “He-Man” ve “Kainatın Hakimleri” dizisinin 3. sezonunu yayına alacağını açıkladı. Belgesel izlemekten keyif alanlar için ise 25 Ağustos tarihinde “Eğlenceli Tarih Dersleri” uzun zamandır beklenen 2. sezonu yayınlanmış olacak. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Whatsapp'a Dört Yeni Biçimlendirme Seçeneği Geldi: İşte Detaylar!

  WhatsApp, madde işaretleri, numaralı listeler, blok alıntılar ve satır içi kod gibi dört yeni biçimlendirme seçeneği ekledi.

  Discord Nitro Türkiye Fiyatına Zam Geldi: İşte Yeni Fiyatlar!

  2024 yılında, Discord Nitro'nun sunduğu ekstra özelliklere ulaşım sağlayan üyelik bedelleri yüzde 40'lık bir artış gösterdi. İşte yeni fiyatlar!

  Apple'ın Yeni iPad Pro ve iPad Air Modelleri Geliyor: İşte Beklenen Özellikler!

  Apple'ın yeni iPad Pro ve iPad Air modelleri yakında! OLED ekranlar ve güçlü M3 çipi ile teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlıyor.

  iPhone 16 Pro'nun Yeni Renk Seçenekleri Belli Oldu: İşte O Renkler!

  iPhone 16 Pro'nun yeni renkleri Titanium Gray ve Desert Titanium, şıklığı ve inovasyonu bir arada sunuyor.

  Netflix iOS Cephesinde Yeni Bir Güncellemeye Yer Verdi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et