R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Netflix iOS Cephesinde Yeni Bir Güncellemeye Yer Verdi

  Netflix uzun zamandır beklenen yeni bir güncelleme yayınladı. iOS kullanıcıları için yayınlanan güncelleme teknoloji kulislerinde de heyecana neden oldu. İşte detaylar..

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  25.07.2022 12:45 1427 2 dk okuma süresi
  Netflix iOS Cephesinde Yeni Bir Güncellemeye Yer Verdi
  Son Düzenleme:

  Netflix yeni güncellemeleri ile kullanıcılara daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyor. “iOS” ve “iPadOS” cephesinden sunulan Netflix güncellemesi ‘reader’ olarak anılan uygulamalara verdiği izinle yenilendi. 

  Apple kısa bir süre önce açıkladığı bir yenilik sonrasında teknoloji kulislerinde de çok ses getirmişti. Güncelleme tamamen “Kindle”, “Netflix”, “Spotify” gibi platformlar içi tasarlandı. Bu servisler ‘reader’ olarak geçtiği için “iOS uygulamaları" üzerinden resmi internet sitesine girerken bir bağlantı eklemeleri için izin verdiğini duyurmuştu. 

  Netflix iOS Güncellemesini Açıkladı!

  Şimdiye kadar gerçekleşen sınırlama nedeniyle iOS üzerinden uygulamaya yapılan girişlerde bazı uyarılar veriliyordu. Bu uyarı ile birlikte “Netflix üyelikleri” uygulama içerisinden yapılamıyordu. Kullanıcıların karşısına şu ifadelerde bir uyarı çıkıyordu;

  Can sıkıcı bir durum olduğunun farkındayım. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra dizi ve film izlemeye devam edebilirsiniz. 

  Netflix Ağustos Ayı İçeriklerini Açıkladı

  Netflix kaybettiği abone sayısını yeniden toparlayabilmek için harekete geçti. Ağustos ayı içeriklerini abonelerle paylaşan Netflix, 5 Ağustos tarihinde uzun zamandır merakla beklenen "The Sandman" dizisinin başlangıcının yayınlanması bekleniyor.

  Şirket yine aynı tarihte “Ninja Kaplumbağalar: Yükselişi” yayınlayacak. 12 Ağustos tarihinde ise “Never Have I Ever” dizisinin merakla beklenen 3. sezonunun yayınlanması bekleniyor. Yine aynı tarihte Day Shift filminin izleyicilerle buluşması bekleniyor. 

  18 Ağustos tarihinde çocukları da unutmayan platform “He-Man” ve “Kainatın Hakimleri” dizisinin 3. sezonunu yayına alacağını açıkladı. Belgesel izlemekten keyif alanlar için ise 25 Ağustos tarihinde “Eğlenceli Tarih Dersleri” uzun zamandır beklenen 2. sezonu yayınlanmış olacak. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube'a Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  YouTube, yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens araması, kanal QR kodları ve Shorts için yeni efektler gibi özellikler test ediyor.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  TRT 1 Neden Yok? TRT Nasıl Ayarlanır, TRT Yeni Frekansı Nedir?

  TRT 1 frekans bilgileri ve ayar detayları hakkında merak edilen tüm sorulara cevap veriyoruz. EURO 2024 maçlarını kesintisiz ve yüksek kalitede izlemek isteyenler için güncellenmiş frekans bilgilerini ve TRT 1'in nasıl ayarlanacağını adım adım açıklıyoruz

  WhatsApp, Yeni Görüntülü Arama Özelliklerini Duyurdu: İşte Gelen Yenilikler!

  WhatsApp, yeni görüntülü arama özellikleriyle sesli ekran paylaşımı, 32 kişilik katılımcı sınırı ve konuşan kişi vurgulama gibi yenilikler sunacak!

  Netflix iOS Cephesinde Yeni Bir Güncellemeye Yer Verdi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et