R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Netflix iOS Cephesinde Yeni Bir Güncellemeye Yer Verdi

  Netflix uzun zamandır beklenen yeni bir güncelleme yayınladı. iOS kullanıcıları için yayınlanan güncelleme teknoloji kulislerinde de heyecana neden oldu. İşte detaylar..

  Ecem Ecem 25.07.2022 12:45 1104 2 dk okuma süresi
  Netflix iOS Cephesinde Yeni Bir Güncellemeye Yer Verdi
  Son Düzenleme:

  Netflix yeni güncellemeleri ile kullanıcılara daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyor. “iOS” ve “iPadOS” cephesinden sunulan Netflix güncellemesi ‘reader’ olarak anılan uygulamalara verdiği izinle yenilendi. 

  Apple kısa bir süre önce açıkladığı bir yenilik sonrasında teknoloji kulislerinde de çok ses getirmişti. Güncelleme tamamen “Kindle”, “Netflix”, “Spotify” gibi platformlar içi tasarlandı. Bu servisler ‘reader’ olarak geçtiği için “iOS uygulamaları" üzerinden resmi internet sitesine girerken bir bağlantı eklemeleri için izin verdiğini duyurmuştu. 

  Netflix iOS Güncellemesini Açıkladı!

  Şimdiye kadar gerçekleşen sınırlama nedeniyle iOS üzerinden uygulamaya yapılan girişlerde bazı uyarılar veriliyordu. Bu uyarı ile birlikte “Netflix üyelikleri” uygulama içerisinden yapılamıyordu. Kullanıcıların karşısına şu ifadelerde bir uyarı çıkıyordu;

  Can sıkıcı bir durum olduğunun farkındayım. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra dizi ve film izlemeye devam edebilirsiniz. 

  Netflix Ağustos Ayı İçeriklerini Açıkladı

  Netflix kaybettiği abone sayısını yeniden toparlayabilmek için harekete geçti. Ağustos ayı içeriklerini abonelerle paylaşan Netflix, 5 Ağustos tarihinde uzun zamandır merakla beklenen "The Sandman" dizisinin başlangıcının yayınlanması bekleniyor.

  Şirket yine aynı tarihte “Ninja Kaplumbağalar: Yükselişi” yayınlayacak. 12 Ağustos tarihinde ise “Never Have I Ever” dizisinin merakla beklenen 3. sezonunun yayınlanması bekleniyor. Yine aynı tarihte Day Shift filminin izleyicilerle buluşması bekleniyor. 

  18 Ağustos tarihinde çocukları da unutmayan platform “He-Man” ve “Kainatın Hakimleri” dizisinin 3. sezonunu yayına alacağını açıkladı. Belgesel izlemekten keyif alanlar için ise 25 Ağustos tarihinde “Eğlenceli Tarih Dersleri” uzun zamandır beklenen 2. sezonu yayınlanmış olacak. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp Masaüstü Sürümüne Yeni Özellik Geliyor!

  Meta, yeni WhatsApp iyileştirmeleri geliştirmeye devam ediyor. WhatsApp, masaüstü sürümünde grup sohbetlerini sessize almayı sağlayan yeni buton geliştiriyor. Yeni özellikle grup sohbetleri daha kolay sessize alınabilecek!

  Apple, Çocuklar İçin Ücretsiz Bir Kodlama Etkinliği Gerçekleştirecek!

  Apple, çocuklar için Coding Lab for Kids isminde bir etkinlik düzenleyecek. Ücretsiz aktivitelerden oluşacak eğitim, bir hafta sürecek!

  Tesla Model 3’ün Yeniden Tasarlanması Kararı Alındı! Yeni Tasarım İle Üretim Maliyetinde Düşüş Yaşanacak!

  Elektrikli araç üreticisi Tesla, Model 3 için tasarım yenileme kararı aldı. Yeni tasarım sayesinde üretim maliyetinin büyük oranda düşmesi bekleniyor!

  Amiral Gemisi Katili Olarak Anılıyordu: O Cihaz Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

  'Amiral gemisi katili' olarak isimlendirilen OnePlus 11, çalışmalarını hızlandırdı. Tahminlere göre cihaz, 2023'ün ilk aylarında piyasaya çıkacak!

  Netflix iOS Cephesinde Yeni Bir Güncellemeye Yer Verdi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et