R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Beyonce TikTok'a Katıldı, Sosyal Medya Gündeminde Bomba Etkisi Yarattı!

  Beyoncé, TikTok’u salladı. Uygulamaya katıldıktan sonra kısa bir sürede milyonlarca takipçiye ulaşan dünyaca ünlü şarkıcı, tüm müzik kataloğunu kullanıcıların erişimine açtı. İşte sosyal medyada bomba etkisi yaratan olayın ayrıntıları...

  Berfu
  Berfu R10 Editörü
  15.07.2022 15:36 1601 1 dk okuma süresi
  Beyonce TikTok'a Katıldı, Sosyal Medya Gündeminde Bomba Etkisi Yarattı!
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en büyük pop yıldızlarından biri olan Beyoncé, TikTok’a katıldı. Yıllardır TikTok’tan uzak kalan sanatçıyı hayranları hemen mercek altına aldı. Beyoncé kısa bir süre içinde 3.5 milyon takipçiye ulaştı.

  Hayranları uzun yıllardır bekliyordu! Beyoncé TikTok'ta kısa sürede milyonlarca takipçiye ulaştı 

  Yedinci stüdyo albümü Reneissance ile müzik piyasasını sallamaya hazırlanan Beyoncé, TikTok’taki hayranlarına daha fazla kayıtsız kalamadı. Reneissance’ı Temmuz ayı sonunda piyasaya sürecek olan pop yıldızı ilk gönderisinde de yeni albümünden “Break My Soul” adlı parçayı paylaştı. Gönderi sanatçının hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. 

  Beyoncé, TikTok’a katılmakla kalmayıp hayranlarını memnun edecek bir adım daha attı. 40 yaşındaki başarılı sanatçı tüm müzik arşivini kullanıma açtı. Artık TikTok videolarında Beyoncé’un şarkıları herhangi bir telif hakkına maruz kalmadan kullanılabilecek. 

  Siz Beyoncé’un TikTok’a katılması hakkında ne düşünüyorsunuz? Dünyaca ünlü sanatçının şarkıları ile yepyeni TikTok akımları yapılacak gibi gözüküyor. Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • OKKODE
   OKKODE 1 yıl önce
   süper yükseliş:) 100 milyona kadar yolu var 1-2 ayda :)

  İlgili İçerikler:

  Gmail’den Bomba Yenilik: Spam Mailler İçin Yapay Zeka Özelliği Devreye Sokuluyor!

  Gmail'in yapay zeka destekli spam algılama özelliği, RETVec sistemi sayesinde e-posta güvenliğini artırarak daha güvenli hale getiriyor.

  WhatsApp Yeni Özelliği ile Sosyal Medyayı Birleştiriyor: Instagram Paylaşımları, Artık Mümkün Olacak!

  WhatsApp'ın yeni özelliği, durum güncellemelerini doğrudan Instagram Hikayeleri'nde paylaşma imkanı sunarak sosyal medya entegrasyonunu güçlendiriyor

  WhatsApp’tan Bomba Özellik: Yapay Zekalı Sohbet Robotu Geliyor!

  WhatsApp'ın yeni yapay zekalı sohbet robotu özelliği, kullanıcılara verimli ve etkili bir iletişim deneyimi sunarak günlük işleri kolaylaştırmayı hedefliyor.

  Sosyal Medyanın Doğuşu ve Evrimi

  Sosyal medya, insanların birbiriyle olan etkileşimini ve bilgi alışverişini köklü bir şekilde dönüştürdü. Bu alanın gelişimi hem hızı hem de derin etkisiyle çağımızın bir harikası olarak öne çıkıyor.

  BHA 1131
  Beyonce TikTok'a Katıldı, Sosyal Medya Gündeminde Bomba Etkisi Yarattı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et