R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Sony State of Play Yayını Birazdan Başlayacak! State of Play Yayını Nasıl Canlı İzlenir?

  Sony, en son 2 Haziran’da gerçekleştirdiği “State of Play” yayınını bu gece yine gerçekleştirecek. Japon teknoloji devi Samsung’un PlayStation’a dair tüm yenilikleri duyuracak. Ayrıca PlayStation 4 ve PlayStation 5 için gelecek oyunların fragmanları yayınlanacak. Peki bu gece 01:00’da başlayacak Sony State of Play yayını nasıl canlı izlenebilecek? İşte State of Play canlı yayını!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  14.09.2022 00:32 1652 2 dk okuma süresi
  Sony State of Play Yayını Birazdan Başlayacak! State of Play Yayını Nasıl Canlı İzlenir?
  Son Düzenleme:

  Sony’in belirli aralıklarla düzenlediği “State of Play” yayınları, PS dünyasına dair yenilikleri getiriyor. Japon teknoloji devi Sony Interactive Entertainment’in Eylül ayında bir yayın yapacağı iddia ediliyordu. Sony resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımla iddialar doğrulanmış oldu.

  Sony, en son 2 Haziran’da düzenlediği “State of Play” etkinliğini bu gece tekrar gerçekleştirecek. Son canlı yayında PlayStation dünyasına dair önemli yenilikler paylaşılmıştı. Bu gece gerçekleştirilecek “State of Play” canlı yayın etkinliği ayrı bir önem taşıyor. Etkinlik, “Tokyo Game Show 2022” etkinliğinin 15.09.2022 tarihinde başlayacak olmasından dolayı çok önemli.

  Tokyo Game Show 2022 etkinliği 15 Eylül ile 18 Eylül’de gerçekleştirilecek.

  14 Eylül State of Play Canlı Yayını Nasıl İzlenir?

  State of Play

  Sony, yeni State of Play canlı yayınını bu gece saat 01:00’da gerçekleştirecek. Dakikalar kalan etkinlik PlayStation resmi Youtube kanalından canlı olarak takip edebilmek mümkün olacak. Canlı yayın ayrıca resmi PlayStation Twitch kanalı üzerinden de takip edilebilecek.

  State of Play canlı yayını Youtube ve Twitch üzerinden İngilizce olarak gerçekleştirilecek.

  PlayStation Youtube kanalındaki canlı yayın oynatıcısında “Bildirim” simgesine tıklanabiliyor. Böylelikle canlı yayın başladığı anda Youtube bildirimi alınabilecek.

  State of Play Yayınında Neler Tanıtılacak?

  Sony, State of Play canlı yayınında neler tanıtılacağına dair bilgide verdi. Canlı yayında “PlayStation 5”, “PlayStation 4”, “PlayStation VR 2” için gelecek oyunların tanıtılacağı belirtildi. Sony, yayın boyunca PS dünyasına gelecek 10 farklı oyuna dair 20 dakikalık tanıtımlar yayınlayacak. Ayrıca mevcut oyunlara gelecek güncellemeler ve oynanış görüntüleri de paylaşılacak.

  Sony tarafından etkinlikte oynanış görüntüleri ve fragmanlarına yer verileceğini açıklamadı. Ancak daha önce yaşanan sızıntılardan hangi oyunlara yer verileceğine dair beklenti bulunuyor. Yayında “God of War: Ragnarok” ve “Horizon: Call of the Mountain” gibi oyunların tanıtılması bekleniyor. İşte State of Play etkinliğinde tanıtılabilecek oyunlar!

  God of War Ragnarok
  Horizon: Call of the Mountain
  Marvel’s Spider-Man 2
  Resident Evil 4
  Silent Hill 2 Remake
  Metal Gear Solid: Twin Snakes Remake

  Yayın boyunca tanıtılacak oyunlara ve diğer PlayStation gelişmelerine ilişkin detaylarda anlık paylaşılacak.

  State of Play etkinliğinde tanıtılacak oyunlara dair sizin düşünceleriniz neler? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a yazabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Microsoft, Windows 11 24H2 Güncellemesini Durdurdu: Hatalarla Dolu Bir Sürüm!

  Microsoft, hatalar nedeniyle Windows 11 24H2 güncellemesini durdurdu. Güncelleme, performans sorunları ve VPN hataları gibi problemler içeriyor.

  Microsoft, Xbox Series X Konsolunu Tanıttı: Disksiz ve Tamamen Dijital!

  Microsoft, disksiz ve tamamen dijital Xbox Series X'i tanıttı. Beyaz renkli 1TB kapasiteli bu konsol, sonbahar tatil sezonunda 450 dolar fiyatla satışa sunulacak.

  Call of Duty Black Ops 6'nın Oynanış Fragmanı Yayınlandı: İşte Detaylar!

  Call of Duty Black Ops 6, 25 Ekim'de çıkıyor! Yeni fragman, 90'lı yıllarda geçen hikaye ve akıcı oynanış mekanikleri ile dikkat çekiyor.

  Samsung Galaxy Z Fold 6 Görüntülendi: İşte Canlı Görüntüleri!

  Samsung Galaxy Z Fold 6 canlı olarak görüntülendi. İnce ve kare tasarımı, güçlü donanım özellikleri ve gelişmiş kameraları ile dikkat çekiyor.

  Sony State of Play Yayını Birazdan Başlayacak! State of Play Yayını Nasıl Canlı İzlenir?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et