R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Sony’nin yeni PlayStation Plus özelliği Game Pass’i hedefliyor

  Sony, PlayStation Plus abonelik hizmetinde yapacağı yenilikleri açıkladı. Sony yeni yaptığı 3 aşamalı Playstation plus ile Gamepass ile rakip olmaya çalışacak.

  Rokito Rokito 01.04.2022 17:36 239 2 dk okuma süresi
  Sony’nin yeni PlayStation Plus özelliği Game Pass’i hedefliyor
  Son Düzenleme:

  Sony, PlayStation Plus abonelik hizmetinde yapacağı yenilikleri açıkladı. Sony uzun bir süredir bu hizmeti yenileyeceğini belirtiyordu. Yenilenen hizmetinde abonelikleri çeşitli katmanlara ayrılmış durumda. Ayrıca aynı anda birbirinden farklı yüzlerce oyuna erişim imkanı sunuluyor.

  Sony, PlayStation Plus'ın yenilenmiş halini Hazirana ayında hizmete sunacak. Hizmet artık 3+1 katmandan oluşacak ve aboneler aynı anda geçmiş PlayStation serileri dahil olmak üzere pek çok oyuna erişim sağlama fırsatı bulacaklar.

  PlayStation Plus Artık 3 Katmanlı

  PlayStation Plus'ın Haziran ayından itibaren kullanılabilir duruma gelecek olan yeni halinde 3 ana katman yer alacak. Oyuncular ihtiyaçları doğrultusunda diledikleri katmanlara abone olabilecekler. Bununla birlikte bulut akışının kullanılabilir olmadığı bölgelerde 4. bir katman yer alacak.

  PlayStation Plus Essential

  PlayStation Plus Essential mevcut PlayStation Plus aboneliğiyle aynı özelliklere sahip olacak. Ayda iki indirilebilir oyun sunulacak ve kaydedilmiş oyunlar için bulut depolama imkanı yer alacak. Oyuncular çevrimiçi oyun oynayabilecekler. PlayStation Plus Essential aylık 9,99 dolar karşılığında alınabilecek.

  • Ayda en az 2 indirilebilir oyun
  • Oyun kayıtlarını depolamak ve saklamak için bulut depolama
  • Çevrimiçi oyun oynayabilme imkanı
  • PlayStation Plus abonelerine özel indirimlerden faydalanma

  PlayStation Plus Extra

  PlayStation Plus Extra, Essential paketinin bir üst versiyonu olacak. Oyunculara indirmeleri ve oymaları için 400'den fazla oyun sunulacak. Oyunlar PS4 ve PS5 konsollarına ait olacak. PlayStation Plus Extra aylık 14,99 dolar karşılığında alınabilecek.

  • İndirmek ve oynamak için yaklaşık 400 tane PS4 ve PS5 oyununa erişim hakkı
  • Oyun kayıtlarını depolamak ve saklamak için bulut depolama
  • Çevrimiçi oyun oynayabilme imkanı
  • PlayStation abonelerine özel indirimlerden faydalanma

  PlayStation Plus Premium

  PlayStation Plus Premium, Extra paketinin bir üst versiyonu olacak. Standart paketler dahilinde en üst katman bu olacak. Diğer abonelik paketlerinin aksine bu pakette zaman sınırlı oyun denemeleri yer alacak. PlayStation Plus Premium aylık 17,99 dolar karşılığında alınabilecek.

  • İndirmek ve oynamak için yaklaşık 340 tane PS1, PS2 ve PSP oyununa erişim hakkı
  • PS1, PS2, PS3, PS4 ve PSP oyunlarına bulut akışı yoluyla erişim hakkı
  • Sadece bu pakete özel zaman sınırlı oyun denemeleri
  • Oyun kayıtlarını depolamak ve saklamak için bulut depolama
  • Çevrimiçi oyun oynayabilme imkanı
  • PlayStation abonelerine özel indirimlerden faydalanma

  PlayStation Plus'ın yenilenmiş halinde yer alan 4. katman ise PlayStation Plus Deluxe adını taşıyacak. Bu paketin henüz fiyatı açıklanmasa ise Extra ile Premium paketlerinin arasına konumlandırılacak ve sadece bulut akışın desteklenmediği ülkelerde ve pazarlarda kullanılabilir olacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Netflix Games Beklentilerin Altında Kaldı

  Netflix tarafından hizmete açılan Netflix Games servisi şirketin hedeflerine yanıt veremedi. Daha ilk yılını tamamlayamayan servis istatistikleri olumsuz seyrediyor.

  Ağustos 2022’nin İlk İki Haftasında Game Pass’e Gelecek Oyunlar!

  Ağustos ayının ilk yarısı bitmeden Xbox Game Pass sisteminde yer alacak ve kaldırılacak oyunlar belli oldu. İşte o oyunlar!

  PlayStation'ın Şaşırtan Bilançosu: PS5 satışları 21 milyonu geçti

  Sony, yeni oyun konsolu PlayStation 5 için 2022 2.çeyreğiyle birlikte yakalanan satış rakamlarını içeren kapsamlı bir mali rapor yayınladı. İşte o rapor!

  OnePlus Çok Sevilen Özelliğine Son Verdiğini Açıkladı!

  OnePlus, 2022'deki yeni amiral gemisi OnePlus 10T ile birlikte önemli değişikliklere imza atacak. OnePlus kullanıcılarının sevdiği o özellik artık olmayacak.

  Elif 1053
  Sony’nin yeni PlayStation Plus özelliği Game Pass’i hedefliyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et