R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Xbox Live Gold üyelerine Nisan 2022'de verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu

  Xbox Live Gold Another sight, Hue, Outpost Kaloki X ve Mx VS ATV Alive oyunlarını verecek.

  Rokito
  Rokito R10 Editörü
  01.04.2022 17:36 927 3 dk okuma süresi
  Xbox Live Gold üyelerine Nisan 2022'de verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu
  Son Düzenleme:

  2022 yılının Nisan ayı için Xbox Live Gold oyunları açıklandı. Oyunlar arasında ikisi Xbox One için ve ikisi geriye doğru uyumluluk içeren toplam dört oyun bulunuyor. Oyunların daha önce pek çok kez oyunculara sunulanlardan oluştuğunu söylenebilir.

  2022 yılının Nisan ayında Xbox Live Gold üyelerine özel olarak verilecek oyunlar için bir süre öncesinden çeşitli söylentiler ortaya atılmıştı. Söylentilerin aksine Nisan ayında Xbox Live Gold için Another Sight, Hue, Outpost Kaloki X ve MX vs ATV Alive ücretsiz olacak.

  Xbox Live Gold Ücretsiz Oyunları (Nisan 2022)

  Xbox, Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate aboneleri için Nisan ayında ücretsiz olacak oyun grubunu açıkladı. Games with Gold programında Xbox Series X ve Xbox Series S'te oynanabilen dört oyun yer alacak. Oyunlardan ikisi Xbox One ile ikisi ise Xbox 360 ile uyumlu olacak.

  • Another Sight - Xbox One (1 Nisan - 30 Nisan)
  • Hue - Xbox One (16 Nisan - 15 Mayıs)
  • Outpost Kaloki X - Xbox 360 (1 Nisan - 15 Nisan)
  • MX vs ATV Alive - Xbox 360 (1 Nisan - 15 Nisan)

  Another Sight

  Another Sight, 20. yüzyılın başlarında Londra'da geçen bir hikayeye sahiptir. Oyun steampunk yapısındadır. Kit adında bir kız görme yetisini kaybetmiştir ama yeraltı dünyasını keşfetmek ister. Bunun için Hodge adındaki kediye güvenmelidir.

  Another Sight, steampunk hayranı olan pek çok kişinin sevebileceği türde bir oyundur. Kit ile Hodge kendi yeteneklerini kullanarak yeraltı dünyasını keşfetmek zorundadır. Bunu yaparken ilgi çekici bulmacaları çözerek ilerlemelidirler.

  Hue

  Hue oldukça eski bir oyun olsa bile bulmaca oyunlarını seven insanların ilgilendiği bir oyundur. Henüz bu oyunu denemediyseniz artık deneme fırsatı elde edebileceksiniz. Bulmacaları çözmek için etrafınızdaki renkleri karıştırarak ilerlersiniz.

  Hue renkler dünyasına kaybolan genç bir çocuğun hikayesini takip eder. Dünya neredeyse tamamen siyah ve gridir. Hue adındaki çocuk farklı bulmacaları çözmek için renkleri toplar ve dünyayı renklendirir. Temel hedefi ise kaybolan annesini bulmaktır.

  Outpost Kaloki X

  Outpost Kaloki X eski bir oyun olsa bile hala oynanabilen bir yapıya sahiptir. Uzay istasyonunda geçen oyun bir şehir kurma simülasyonudur. Oyuncunun görevi şehrin kurulmasında bir yönetici olarak görev almak ve kuruluşu başarılı hale getirmektir.

  Outpost Kaloki X pek çok simülasyon oyununda olduğu gibi arz ile talep dengesini yakalamakla ilgilidir. Oyuncuların yaşanabilecek beklenmedik senaryolara ve engellere karşı dikkatli olmaları gerekir. Ayrıca oyuncular uzay istasyonunun kaderini belirleyecek her türlü kararı alabilirler.

  MX vs. ATV Alive

  MX vs. ATV Alive eski sayılabilecek oyunlardan birisi olsa bile yarış dünyasının sevilen yapımları arasında yer alır. Bu oyun serideki diğer oyunlardan ayrılarak sizi kumlarla dolu yüksek hızlı yarışların içerisine atar. Hem tekli hem çoklu oyuncu desteği vardır.

  Oyunun içerisinde yer alan sürücü refleks sistemi onu bambaşka bir hale getirmiştir. Sisteme alışmak adına yarışlara giriş yapmadan önce pratik yapmanız iyi bir fikir olabilir. MX vs. ATV Alive soluksuz bir yarış heyecanı arayan herkesin ilgisini çekebilecek bir oyundur.

  Xbox Live Gold oyunlarını zamanında almayı ve oynamayı unutmayın. Dört farklı oyunu kütüphanenize ekleyerek boş zamanınızın tadını çıkarabilirsiniz. Another Sight ile Outpost Kaloki X'in ilk önce açılacağını Hue ve MX vs. ATV Alive'ın sonradan erişilebilir olacağını unutmayın.


   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Reklam Destekli Xbox Cloud Gaming Geliyor: Yeni Bir Dönemin Başlangıcı!

  Reklam destekli Xbox Cloud Gaming geliyor. Microsoft'un yeni reklam destekli Xbox Cloud Gaming hizmeti, kısa reklamlarla saatlerce oyun keyfi sunacak!

  Avrupa'da Yeni Bir Hayat: Golden Vize Programları ile Sınırları Aşın

  Globalleşen dünyamızda, yatırımcılar ve aileleri için yeni bir yaşam kurma fırsatı sunan Golden Vize programları, her geçen gün daha fazla ilgi çekiyor. Bu programlar, özellikle Avrupa'da, "Yunanistan Golden Vize" ve "İspanya Golden Vize" gibi seçeneklerl

  Microsoft'un Yeni Hamlesi: Xbox Mobil Oyun Mağazası Resmen Geliyor!

  Microsoft, Xbox mobil oyun mağazası ile Apple ve Google'a meydan okuyacak gibi görünüyor. Yeni mağaza, mobil oyun dünyasında devrim yaratmayı hedefliyor!

  Xbox PC Game Pass’ten Müjde Geldi: İlk Ay 5.90TL Oldu!

  Microsoft Store, PC Game Pass aboneliği için promosyon başlattı. Özel teklife göre ilk ay için abonelik ücreti, sadece 5.90 TL olarak belirlendi.

  Xbox Live Gold üyelerine Nisan 2022'de verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et