R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Resident Evil 4 Remake Versiyonundan İlk Video Geldi!

  Efsane oyun serisinin en sevilen sürümlerinden birisi olan Resident Evil 4 için yayıncı Capcom’un bir “Remake” versiyonu hazırlığında olduğu biliniyordu. Resident Evil serisi hayranlarını sevindirecek kanıtta Resident Evil 4 Remake sürümüne ilişkin oynanış videosuyla geldi.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 15.06.2022 14:46 1345 2 dk okuma süresi
  Resident Evil 4 Remake Versiyonundan İlk Video Geldi!
  Son Düzenleme:

  Bilgisayar oyunları dünyasının en sevilen oyun serilerinden birisi olan Resident Evil hayranlarını sevindirecek haber kısa bir süre önce duyurulmuştu. Uzun zamandır web’de söylentileri dolaşan Resident Evil 4 Remake sürümü geleceği iddiası Haziran ayı başında düzenlenen “State of Play” etkinliğinde resmi olarak doğrulanmıştı. Oyunun hayranları için büyük bir sevinç yaratan haberin ardından çok geçmeden Resident Evil 4 Remake sürümü için yeni bir gelişme daha yaşandı. Capcom, Resident Evil 4 Remake sürümüne ilişkin yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

  Resident Evil 4 normal versiyonu 2005’te yayınlanmıştı.

  Capcam oynanış videosu şeklinde yayınladığı yeni video ile 2005’teki versiyonundan ne kadar çok değiştiğini gösteren, atmosferine dair detaylar sunan kısa ancak etkileyici bir paylaşım yaptı. 

  Resident Evil 4 Remake Oynanış Videosu

  Resident Evil 4 Remake

  Capcom tarafından gerçekleştirilen Resident Evil 4 Remake sürümüne ilişkin video sunumu sayesinde oyunda gelecek yeniliklere dairde önemli bilgiler edinilebiliyor. 

  Resident Evil 4 Remake sürümüne ilişkin yayınlanan videoda ilk versiyonuna sadık kalındığını gözler önüne seriyor. Özellikle de oyuncuların Resident Evil 4’te en beğendiği detaylar olan yalnızlık ve korku duygusunun aynı şekilde yeniden yapım sürümünde de yer alacağını gösteriyor. Capcom, oyuncuların Resident Evil 4’ten hasret olduğu bu olguları, daha modern bir döneme uygun şekilde yeniden deneyim etme şansı sunacak.

  Resident Evil 4 Remake versiyonuna ilişkin gelen bilgilere göre “Leon Scott Kennedy” artık daha tecrübeli olmasından mütevellit, çok daha cesur hareket edebilecek. Düşman yapısı da tümüyle yenileniyor. Resident Evil 4 Remake ile gelen bir diğer önemli yenilik ise artık gecenin karanlığı atmosferi kapladığı oldu.

  Resident Evil 4 Remake Ne Zaman Çıkacak?

  Capcom yayınladığı oynanış videosu ile birlikte Resident Evil 4 Remake ne zaman çıkacak? Sorusuna da yanıt verdi. Şirketin yayın programına göre herhangi bir ertelemenin söz konusu olmaması halinde 24.03.2023 tarihinde piyasaya sunulacak. Capcom yeni nesil Resident Evil 4’ü sadece PC için değil aynı zamanda da PlayStation 5 ve yanı sıra Xbox içinde sunacak.

  Resident Evil 4 Remake için yayınlanan videoyu siz nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  487 Milyon WhatsApp Kullanıcısının Telefon Numarası Satışa Sunuldu!

  WhatsApp, yine kötü bir haberle gündeme geldi. Bilgilere göre ciddi bir güvenlik açığı ortaya çıktı ve 487 milyon kullanıcının telefon numarası satışa sunuldu.

  MIUI 14 Güncellemesi Geliyor! Yeni Güncellemeyi İlk Alacak Olan Akıllı Telefon Modelleri Açıklandı!

  Yapılan açıklamalara göre MIUI 14 güncellemesi çok yakında tanıtılacak. Çin merkezli sosyal medya ağı Weibo, güncellemeyi ilk alacak modelleri paylaştı.

  Samsung Android 14 için Çalışmalara Başladı

  Alınan duyumlara göre Samsung, Android 14 için çalışmalara şimdiden başladı. İddialara göre Android 14 güncellemesi, sanıldığından çok daha erken gelebilir.

  Nvidia RTX 4090 Kablo Erime Sorunu İçin Açıklama Yaptı!

  Nvidia'nın merakla beklenen RTX 4090 ekran kartı piyasaya sürüldü ancak çeşitli sorunlar yaşıyor. Son dönemde RTX 4090 kullanıcılarından ekran kartına güç sağlayan konektörün bağlantı noktasında erime şikayetleri yapıldı. Nvidia'dan açıklama geldi!

  Resident Evil 4 Remake Versiyonundan İlk Video Geldi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et