R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Dying Light 2 Fotoğraf Modu Geldi

  Son dönemin popüler bilgisayar oyunlarından Dying Light 2 için önemli bir gelişme yaşandı. Techland, kısa sürede önemli başarı elde eden Dying Light 2 hayranları için sevindiren haberi duyurdu.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 15.06.2022 14:40 1060 3 dk okuma süresi
  Dying Light 2 Fotoğraf Modu Geldi
  Son Düzenleme:

  Techland tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen Dying Light 2, çok kısa bir süre içerisinde önemli başarılara imza atmıştı. Özellikle 4 Şubat 2022 tarihinde piyasaya sürülen Dying Light 2, Haziran ayıyla birlikte dünya genelinde 5 Milyon’dan fazla satış rakamına ulaşmayı başardı. Geliştirici Techland ise oyunun 5 ay gibi bir sürede bu denli yoğun ilgi görmesiyle birlikte oyuna olan desteğini daha da arttırmaya karar verdi. Şirket, oyuncuların Dying Light dünyasına olan ilgisini karşılıksız bırakmayarak, oyun içi deneyimi daha da ileriye taşıyacak önemli gelişmeler üzerinde çalışıyor.

  Techland, Dying Light 2 için son olarak 1.4 yaması yayınladı. Yayınlanan yeni yama ile birlikte oyunculardan çok fazla talep olan “fotoğraf modu” sonunda gelmiş oldu.

  Techland, Dying Light 2 için DLC(İndirilebilir İçerik) güncellemesini 2022 sonbaharına kadar ertelemişti.

  Dying Light 2 Fotoğraf Moduna İlgi Çok Fazla

  Dying Light 2

  Techland, sevilen oyunu Dying Light 2 için getirdiği fotoğraf moduna, oyunculardan çok yoğun talep ve ilgi bulunduğuna dikkat çektiği bir açıklama yaptı. Şirket tarafından yapılan açıklamada oyuncuların geri dönüşümlerinde fotoğraf modu için çok yoğun bir talebin mevcut olması kendilerinin bunu uygulamaya karar vermelerinde oldukça etkili olduğunu belirtti.

  Dying Light 2’ye gelen fotoğraf modu özelliği, oyun içerisinde “tek oyunculu” moddaki oynanış için geçerli olacak. Oyuncular pratik bir şekilde istediği zaman aktif olarak kullanabilecek. Ancak yapılan açıklamada fotoğraf modu desteğinin özellikle oyun içerisindeki “karmaşık” olan parkur mekaniğini içeren yüksek aksiyon sahneleri için fotoğraf modu özelliğinin kullanımının mümkün olmayabileceği konusunda da oyuncuları uyarıyor.

  Dying Light 2 Fotoğraf Modu Özellikleri

  Geliştirici şirket Techland tarafından Dying Light 2’ye getirilen fotoğraf modunun tüm özellikleri de belli oldu.

  Oyuncular Dying Light 2 fotoğraf modu özelliğinde çoklu kamera yönlendirmesinden yararlanabilecek. Böylelikle ekran görüntülerinin dinamik bir formda oyuncular tarafından oluşturulabilmesi mümkün olacak. Dying Light 2 fotoğraf modunda özellikle odak, diyafram, yakılaştırma ve döndürme gibi görüntü yapı ve kalitesini şekillendirecek kontrol müdahalelerinde bulunulabilecek.

  Dying Light 2 fotoğraf moduyla birlikte filtrelendirme özelliği de gelmiş oldu. Özellikle “Pozlama”, “Sıcaklık”, “Doygunluk” ve “Kontrast” gibi farklı renk ayarlamaları gerçekleştirilebiliyor. Filtrelerin yanı sıra özel efektlerden de yararlanarak, oyun içi akıştan birbirinden etkileyici aksiyon sahnesi kesitleri yaratabilme imkanına da sahip olunabiliyor.

  Dying Light 2 1.4 yaması ile birlikte sadece görselde değil oyun mekanik ve diğer sistemlerinde de önemli yenilikleri beraberinde getirdi. Örneğin oyun içerisinde NPC ücretlerine ilişkin yeni sıralama ve itibar puanı ödüllerine yönelik günlük ve haftalık düzenleme getirildi. Yeni silahlar, oyun içi para birimi, düşmanlar ve parkur görevleri gibi pek çok önemli yenilikte geldi. 

  Dying Light 2 1.4 yamasını indirdiniz mi? İndirdiyseniz Dying Light 2 yamasıyla birlikte gelen yenilikleri beğendiniz mi? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Bir Erteleme Haberi de Hogwarts Legacy’den Geldi!

  Warner Bros, bu yıl sonuna kadar çıkması beklenen Hogwarts Legacy'i erteledi. Alınan erteleme kararıyla birlikte hayranlarını üzen Hogwarts Legacy'in yeni çıkış tarihi de belli oldu. İşte yeni Hogwarts Legacy çıkış tarihi!

  Steam’den Üzen Haber Geldi! Steam Oyun Fiyatlarına Zam!

  Uzun zamandır tüm oyun sektöründen bağımsız zam yapmayan Steam, herkesi üzdü. Steam, açıkladığı son zamla birlikte oyun fiyatlarında %800'ü bulan artış meydana geldi. İşte zamlanan Steam oyunları!

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro kulaklıklar için ön sipariş kampanyası başladı. 26 Ağustos’tan itibaren satışları başlayacak olan kulaklıkların Türkiye fiyatı da belli oldu.

  iPhone 14 Canlı Tanıtımını Bekleyenlere Kötü Haber Geldi!

  Apple tarafından Eylül ayında yapılacak etkinliğin detayları belli olmaya başladı. Etkinliği canlı bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir.

  Elif 1040
  Dying Light 2 Fotoğraf Modu Geldi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et