R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Cyberpunk 2077 Genişleme Paketine Dair Kafa Karıştıran Açıklamalar

  Cyberpunk 2077’nin genişleme paketindeki yenilikler, pek çok karışıklığın ve sorunun çözümünü de beraberinde getirecek. CD Projekt ekibin çoğu hala ilk büyük genişleme üzerinde çalışmaya devam ediyor.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  21.04.2022 00:20 946 2 dk okuma süresi
  Cyberpunk 2077 Genişleme Paketine Dair Kafa Karıştıran Açıklamalar
  Son Düzenleme:

  CD Projekt Red kısa bir süre önce Cyberpunk 2077 genişleme paketi ile ilgili resmi doğrulamayı yapmıştı. Ancak şirketin tüm ekibinin yoğunluğunun bu genişleme paketi üzerinde olduğuna dikkat çekilmiş ve yeni geliştiricilerin de ekibe dahil edildiği açıklanmıştı. Ancak şirketteki şu anki geliştirici sayısı kafa karışıklıklarına neden olmuştu. Devam eden diğer projelerle birlikte şirketin geliştirici ekibinin yarısının Cyberpunk 2077 genişleme paketi üzerinde çalışma gerçekleştirdiği belirtildi.

  Cyberpunk 2077

  CD Projekt, açıkladığı son mali raporundaki bir grafikte, başlangıçta geliştirici ekibinin büyük bölümünün "The Witcher IP'deki yeni oyun da dahil olmak üzere diğer projeler" üzerinde çalıştığını gösteriyordu. Ancak o zamandan beri durumun böyle olmadığı açıklandı.

  CD Projekt Red'in yatırımcı ilişkileri Twitter hesabı tarafından açıklama ve raporlar arasındaki dengesizliğe dikkat çekildi. Yapılan hatanın düzeltmesini CD Projekt ekibinin büyük bölümünün şu anda Cyberpunk 2077 genişlemesi üzerinde çalıştığını doğrulayabilecekleri şeklindeki açıklamayla yaptı.

  Geliştirici ekibinin The Witcher’a yoğunlaştığı hatalı açıklaması hayal kırıklığı yarattı

  CD Projekt Red’in 16 Nisan’da yaptığı açıklamasında yeni The Witcher oyunu için tüm ekibin önemli kısmının çalıştığı yönündeki hatalı açıklaması Cyberpunk 2077 hayranlarında büyük hayal kırıklığına neden olmuştu. Ancak sonrada yapılan hatalı açıklama düzeltmesiyle biraz olsun rahatlama sağlanmıştı. Cyberpunk 2077 için bir genişleme yapılacağı, PlayStation mağazasından kısa bir süreliğine çekilmesine neden olan sayısız sorunla piyasaya sürülmeden önce duyurulmuştu.

  CD Projekt Red açıklanan raporda ücretli güncellemenin 2023'te geleceğini doğruladı.

   

  CD Projekt bu kadar iyi olurken, bu kadar sıkıntı yaşamayı sizce nasıl başarıyor? R10.Net Forum'dan veya yorumlar kısmından yanıtlarınızı paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Diablo IV'ün İlk Genişleme Paketi Duyuruldu: İşte Fragmanı ve Çıkış Tarihi!

  Diablo IV'ün ilk genişleme paketi 'Vessel of Hatred' 8 Ekim'de çıkıyor. Yeni Spiritborn sınıfı, Nahantu ormanı gibi yenilikle dolu paket için ön siparişler başladı.

  Fed'in Faiz Politikası Üzerine Neel Kashkari'den Önemli Açıklamalar

  Minneapolis Fed Başkanı Neel Kashkari, enflasyonun yönünü anlamadan faiz oranlarını değiştirmemek gerektiğini belirtti.

  Bilim Dünyasını Sarsan Haber: Alzheimer’ın İnsandan İnsana Bulaştığına Dair İlk Kanıt Bulundu!

  University College London araştırmacıları, Alzheimer hastalığının nadir durumlarda insandan insana bulaşabileceğini keşfetti.

  Cyberpunk 2077'nin Devasa Maliyeti Açıklandı: Oyun Dünyasında Rekor Yakın!

  Cyberpunk 2077'nin, CD Projekt'e ne kadara mal olduğu ortaya çıktı. Toplam maliyetiyle bu oyun, tarihin en maliyetli ikinci video oyunu oldu!

  Cyberpunk 2077 Genişleme Paketine Dair Kafa Karıştıran Açıklamalar

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et