R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Poco'dan Büyük Müjde: 11 Telefona MIUI 14 Güncellemesi Geliyor!

  Poco, MIUI 14 güncellemesi için yol haritasını duyurdu. Şirketin açıklamasına göre bu çeyrekte dünya genelinde 11 Poco akıllı telefonu MIUI 14 güncellemesi alacak. Bu güncelleme, kullanıcılara daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunacak ve telefonların performansını artıracak.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  06.05.2023 15:51 1828 1 dk okuma süresi
  Poco'dan Büyük Müjde: 11 Telefona MIUI 14 Güncellemesi Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Poco, 2023 yılının ikinci çeyreği bitmeden MIUI 14 güncellemesi alacak akıllı telefonların listesini duyurdu. Şirketin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, bu dönemde dünya genelinde 11 akıllı telefonun MIUI 14 sürümüne geçeceği ifade edildi. İşte Poco telefonlarına MIUI 14 güncellemesi alacak modeller:

  • Poco F2 Pro
  • Poco F3
  • Poco F4
  • Poco F4 GT
  • Poco M3
  • Poco M4 5G
  • Poco M5
  • Poco X3 GT
  • Poco X3 NFC
  • Poco X3 Pro
  • Poco X4 GT

  Dünya Çapında Güncelleme Dağıtımı Başladı

  Üretici, güncellemenin çıkış tarihlerinin bölgeye bağlı olarak değişebileceğine dikkat çekti. Ayrıca, açıklanan yol haritasının geçtiğimiz Nisan ayını kapsadığını hatırlatmakta fayda var. Bu nedenle, bazı modeller birçok pazarda MIUI 14 sürümüne geçiş yaptı.

  Poco'nun açıklaması aslında küresel güncelleme dalgası ile ilgili bilgi veriyor. Bu durum, listedeki tüm akıllı telefonların yakın zamanda dünya çapında güncellemeleri almaya başlayacağı anlamına geliyor.

  MIUI 14 Güncellemesi ile Neler Değişiyor?

  MIUI 14 güncellemesi, kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yönelik önemli yenilikler ve geliştirmeler sunuyor. Bu güncelleme ile beraber cihazların performansı ve pil ömrü artarken, kullanıcı arayüzü de daha akıcı ve sezgisel hale geliyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp’a Kanal Analizleri Özelliği Geliyor!

  WhatsApp, kanal sahiplerine kitle ve içerik performansı hakkında detaylı veriler sunacak yeni analiz özelliğini test ediyor.

  LinkedIn'de Yeni Dönem: Premium Abonelere Yapay Zeka Destekli İş Arama Özelliği Geliyor!

  LinkedIn, premium aboneler için yapay zeka destekli iş arama özellikleri sunuyor. Özgeçmiş uyarlama ve ön yazı oluşturma gibi yenilikler, süreci kolaylaştıracak.

  Yurt Dışı Çıkış Harcına Dev Zam Geliyor!

  Yurt dışı çıkış harcı 2022'de üç kat artarak 150 TL olmuştu, yeni vergi paketiyle 1750 TL'ye kadar yükselebilir. Bu artış, vatandaşların seyahat bütçesini zorlayacak.

  Gram altın kaç TL? 14 Haziran Dolar, Euro, Sterlin ne kadar?

  Gram altın, 14 Haziran 2024 tarihinde güne yükselişle başladı ve 2.420 TL seviyesine ulaştı. Dolar 32,63 TL, Euro ise 34,94 TL'den işlem görüyor. Ons altın ise 2.311 dolar seviyesinde seyrediyor. İşte güncel altın ve döviz kuru fiyatları ve piyasalardaki

  Poco'dan Büyük Müjde: 11 Telefona MIUI 14 Güncellemesi Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et