R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri

  Red Dead Redemption 2, kurgusal Vahşi Batı'da geçen aksiyon ve macera oyunudur. Oyun RAGE oyun motoru ile geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Red Dead Redemption 2 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  10.08.2022 11:37 1363 3 dk okuma süresi
  Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Red Dead Redemption 2 serinin üçüncü parçasıdır. Rockstar Studios tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2018 yılında PlayStation 4 için piyasaya sürülmüş ve ardından 2019 yılında PC için çıkarılmıştır. Oyun PC (Windows), PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynanır.

  Oyunda Arthur Morgan isimli bir karakteri kontrol edersiniz. Ana görevler, yan görevler ve meydan okumalar doğrultusunda hikayenin gidişatını belirlersiniz. Sahip olacağınız bazı nitelikler oyundaki davranışlarınıza göre değişiklik gösterdiğinden sadece hikayeyi takip etmek yeterli değildir.

  Red Dead Redemption 2 nasıl bir oyun?

  Red Dead Redemption 2 çok geniş bir dünyaya sahiptir. Bu dünyanın içerisinde bulacaklarınızı çabucak unutursunuz. Çünkü aksiyon bir dakika bile olsa yakanızı bırakmaz. Ünü tüm diyara yayılmış olan Van der Linde çetesiyle mücadele ederken silahlarınız daima hazır olmalıdır.

  Grafikler açısından umduğunuzu bulacağınızdan emin olun. Vahşi Batı olarak adlandırılan dünyanın tüm inceliklerine hakim olacaksınız. New Orleans sokaklarında dolaşırken hareketliliği hemen fark edeceksiniz. Her şey oldukça detaylı bir şekilde işlendiğinden keyif alacaksınız.

  Her şey hikayeyle birlikte ilerler ve buna ses efektleri dahildir. Vahşi Batı'da esen her rüzgarın sesini kolaylıkla duyabilirsiniz. Bununla birlikte oyuna eklenmiş olan müzikler özgünlüğüyle kurgulanmış dünyanın gerçekten eşsiz olduğunu tekrar tekrar fark edebilirsiniz.

  Oynanabilirlik açısından önceki oyunlara nazaran büyük gelişmeler söz konusudur. Ata binme dahil olmak üzere hemen hemen her şey elden geçirilmiştir. Silah sesleri eskisinden daha farklı duyulur. Ayrıca Arthur Morgan'ı kontrol ederken silahı ve atı dahil tüm detaylara hakim olmanız gerekir.

  Red Dead Redemption sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Red Dead Redemption 2 çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Red Dead Redemption 2 sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Red Dead Redemption 2 minimum sistem gereksinimleri

  İşlemciAMD FX-6300
  Ekran kartıAMD Radeon R 280
  Bellek8 GB RAM
  Depolama alanı150 GB
  İşletim sistemiWindows 7

  Red Dead Redemption 2 önerilen sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i7-4770K
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 1060
  Bellek12 GB RAM
  Depolama alanı150 GB
  İşletim sistemiWindows 10

  Red Dead Redemption 2 fiyatı ne kadar?

  Red Dead Redemption 2 oyunu Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterebilir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alabilirsiniz.

  Steam 149,50 TL
  Epic Store 149,50 TL
  Rockstar Games 428,99 TL

  Red Dead Redemption 2 ile Rockstar Games bir kez daha açık dünya oyunlarında ne kadar başarılı olduğunu göstermiş durumdadır. Bu oyunu oynarken deneyimleyebileceğiniz pek çok farklı macera olacaktır. Oyunu tekrar tekrar oynamak isteyecek olmanızın sebebi budur. Red Dead Redemption 2 oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Galaxy S23 Serisine Galaxy AI Özellikleri Geliyor: Yakında Kullanımda!

  Samsung, Mart sonunda Galaxy S23 serisi için AI özelliklerini sunuyor. Yenilikçi güncelleme, kullanıcı deneyimini zenginleştirecek.

  Apple Vision Pro 2’nin Çıkış Tarihi Gecikecek: İşte Nedeni!

  Apple Vision Pro 2'nin çıkışı için en az 18 ay beklenmesi gerektiği belirtiliyor. Aynı zamanda yeni modelde ele alınması gereken birçok sorun bulunuyor.

  Samsung Galaxy S24 Serisinin Ekran ve Kamera Sorunlarına Çözüm Getiren Güncelleme Yayınlandı!

  Samsung Galaxy S24 serisi için yayınlanan güncelleme, ekran ve kamera sorunlarını çözüyor; kullanıcı deneyimi artıyor.

  Windows’a Rakip Çıktı: Yapay Zeka Tabanlı İşletim Sistemi Geliyor!

  Lenovo, yapay zeka tabanlı yeni işletim sistemi ile Windows'a rakip oluyor. CES 2024'te duyurulan bu sistem, 2024'te piyasaya çıkacak.

  Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et