R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Outlast Sistem Gereksinimleri

  Outlast birinci şahıs bakış açısıyla oynanan bir korku oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Outlast sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  20.08.2022 10:39 1601 3 dk okuma süresi
  Outlast Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Outlast ortalıkta dolaşan çılgınlığın sebebini keşfetmeye çalıştığı hayatta kalma temalı bir korku oyunudur. Red Barrels tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2013 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarında oynanır.

  Oyun hayatta kalmak zorunda olduğunuz bir korku oyunudur. Hayatta kalabilmek için düşmanlardan saklanmanız gerekir. Bir düşmanla yüzleşmek kolay değildir ve çoğu zaman ölümcüldür. Oyuncuların saklanabileceği pek çok alan olsa bile düşmanların onları arayıp bulması mümkündür.

  Outlast nasıl bir oyun?

  Oyun gizli bir akıl hastanesinde geçer. Oyuncunun görevi yaşanan pek çok tatsız olay için kanıt bulmaktır. Kanıtları bulmak kolaydır ama asıl önemli olan hastaneden canlı çıkabilmektir. Elinize tutuşturulmuş kameranın sizi kurtarmasını pek beklemeniz doğru değildir. İlk tehlikede hemen kaçmayı düşünebilirsiniz.

  Oyunun büyük bir kısmı karanlık ortamda geçer. Bazen karşıdan gelen bir düşmanı görmekte dahi zorlanırsınız. Ayrıca onlarla savaşma şansınız yoktur. Çünkü düşündüğünüzden çok daha güçlüdürler. Her zaman ilk fırsatta saklanmayı düşünmeli ve yerinizin tespit edilmemesi için çaba göstermelisiniz.

  Oyunda çokça vakit geçirdikten sonra bazı eksiklikler olduğunu kolayca fark edersiniz. En büyük problem kesinlikle sürekliliktir. Çok fazla tekrar yapmak zorunda kalırsınız. Korkuyu etkisiz kılmak için çaresiz kalırsınız. Onunla yüzleşmek size herhangi bir şey kazandırmaz. Her zaman kaçmalı ve düşmanlardan paçayı kurtarmalısınız.

  Outlast oynarken atmosfere kendinizi kaptırırsınız. Ses tasarımı oldukça iyidir ama görsel konusunda tutarlılık yoktur. Çünkü gereğinden fazla abartı vardır ama bu korku atmosferini oluşturmada kullanılan bir yöntemdir. Tekrarları kafaya takmayan ve korku oyunlarından hoşlanan her türlü oyuncunun oynayabileceği bir oyundur.

  Outlast sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Outlast çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Outlast sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Outlast minimum sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core 2 Duo Q6867
  Ekran kartıNVIDIA GeForce 9800 GTX+
  Bellek2 GB RAM
  Depolama alanı5 GB
  İşletim sistemiWindows 7

  Outlast önerilen sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core 2 Quad Q9705
  Ekran kartıAMD Radeon HD 6850
  Bellek3 GB RAM
  Depolama alanı5 GB
  İşletim sistemiWindows 7

  Outlast fiyatı ne kadar?

  Outlast oyunu Windows, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarında oynanır. Oyunu oynamak için onu satın almalısınız. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alma şansınız vardır.

  Steam32,00 TL
  GOG.com19,99 USD
  PlayStation Store19,99 USD
  Xbox57,81 TL
  Nintendo Store24,99 USD

  Outlast korku ve hayatta kalma tarzlarını bir araya getiren en iyi oyunlardan biridir. Bir noktadan kaçış için kendinize fırsat tanımanız gerekir. Ancak, sürekli karanlık bir ortamda mücadele ettiğinizden işiniz pek kolay değildir. Outlast oyununu oynamak için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Windows’a Rakip Çıktı: Yapay Zeka Tabanlı İşletim Sistemi Geliyor!

  Lenovo, yapay zeka tabanlı yeni işletim sistemi ile Windows'a rakip oluyor. CES 2024'te duyurulan bu sistem, 2024'te piyasaya çıkacak.

  Huawei Yeni İşletim Sistemini Resmen Tanıttı: İşte Karşınızda HarmonyOS NEXT!

  Huawei, Android'den bağımsız yeni işletim sistemi HarmonyOS NEXT'i duyurdu. Yakında kullanıma sunulacak sistem, teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlatıyor.

  Windows 11 Bellek Gereksinimleri Yükseliyor: 16GB RAM Yeni Standart

  Microsoft, Windows 11 gereksinimlerini artırıyor. Yapay zekadaki gelişmelerle sistem gereksinimlerini güncelleyerek 16GB RAM'i yeni standart olarak belirliyor.

  Outlast Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et